Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » LCD, Plazma, HD, stb. / 8 ms, 5 ms, stb. Milyen tévét érdemes venni? Márka? fórum

LCD, Plazma, HD, stb. / 8 ms, 5 ms, stb. Milyen tévét érdemes venni? Márka? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 8. 12:20
MOst már a full HD ami előtérbe fog kerülni. Szerintem a márka szinte mindegy. A nagysága és a képminőség számít, de ezt látni fogod már a boltban is. Na meg persze az ára.
11. de4b589afa (válaszként erre: 10. - Mira0512)
2010. nov. 4. 22:56
Köszönöm szépen a válaszokat! Bármi ötlet van még, nagyon szívesen fogadom, mert holnap mennének árakat nézni, és pár napon belül meg is kéne vennünk. Minden érdekel, ami ezzel kapcsolatos! Köszönöm!!!!!
2010. nov. 4. 22:52
:) Még annyi jó tanácsot írnék, hogy a kiválasztott méretnél vedd figyelembe a szoba nagyságát. Ha túl nagy tv-t teszel be kicsi szobába, élvezhetetlen lesz. :( Hiába éri meg árban jobban a nagyobb. :O Na, remélem most nem írtam hülyeséget. :) Jó éjt Nektek!
9. linksys (válaszként erre: 8. - Mira0512)
2010. nov. 4. 22:48
Rendben, )) gondoltam,hogy nem úgy értetted,hogy leírtad, hisz elmagyaráztad előtte mi is az..így logikus volt..)) igen késő van már..))
2010. nov. 4. 22:45
Igen, bocsi, úgy értettem, tehát minél gyorsabb (nem nagyobb), annál jobb...Késő van...:)
2010. nov. 4. 22:45
Hát, nem szánnánk rá több százezret, ha nem muszáj :-) Eddig azt hittem, hogy az a jó, ha az ms minél kisebb. A bőség zavarában szenvedünk :-)
6. linksys (válaszként erre: 4. - Mira0512)
2010. nov. 4. 22:43
Szerimtem nem, minnál kisebb annál jobb,)) az a gyorsaság a jelválaszidő.Amit emberi szem nem nagyon tud érzékelni, merthogy mili sec.
2010. nov. 4. 22:41
Biztos a legdrágább a legújabb technológiával készülő Led tv,de ha meg tudod venni,akkor azt.
2010. nov. 4. 22:40
Ja, az ms minél nagyobb, annál jobb. (Válaszidőt jelent,arra, ahogy kapja a jelet.)
2010. nov. 4. 22:36
Igen, ha van rá pénzed Led és full HD.... Második az LCD, és utoljára marad a plazma...
2010. nov. 4. 22:35
Szia.)Szerintem Led tv, és Full HD, Márkát nem akarok írni, a reklám miatt..
2010. nov. 4. 22:33

Sokat nézelődünk a neten, de el lehet veszni rendesen. Az érdekelne, hogy személyes tapasztalatok alapján ki milyen tévét ajánlana típus, és márka szerint. Már sürgős a választás...

Köszönöm a válaszokat!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook