Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lassan eljön a különköltözés időpontja. Miért néz rám rosszul mindenki ez miatt? fórum

Lassan eljön a különköltözés időpontja. Miért néz rám rosszul mindenki ez miatt? (beszélgetős fórum)


1 2
5. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2018. szept. 8. 19:48

senkivel ne törödj,nem kell tűrni,

hagyd ott,kezdj új életet,

4. Ildi
2018. szept. 8. 19:35
Card le ki mit gondol, az a lényeg h neked jó legyen
2018. szept. 8. 19:17
Én ilyen ember mellett egy napig nem bírtam volna. Igaz viszonylag normálissal sem. Aki rosszul néz ez miatt menjen aztán költözzön össze vele.
2018. szept. 8. 19:12

Ne törődj vele, hogy ki mit mond. A Te életed azt csinálsz vele, amit akarsz, vagy amit jónak látsz.

Kitartás!!!!!

2018. szept. 8. 19:06

Aki ismer itt , az tudja az okát ennek.

Ismerősök körében én vagyok /leszek a sz@r, mert nem akarok együtt maradni vele. Sajnos nem ők laktak együtt évekig egy szenvedélybeteggel. Messziről tényleg jó ember és a munkáját is jól végzi. Mindenki engem szól le , hogy költözni fogok.

Másik ok a rendetlenség. Nem vagyok hajlandó senki után takarítani , mert őt nem zavarja a kosz. Ilyeneket senki nem tud vagy hinné el róla. Azt sem, hogy ha végez a munkával, bontja a sört és addig iszik, amíg nem alszik.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook