Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért vagyok én maximalista, ha körülöttem mindenki link? Vagy én láttom rosszul? fórum

Miért vagyok én maximalista, ha körülöttem mindenki link? Vagy én láttom rosszul? (tudásbázis kérdés)

2008. okt. 22. 03:42
A felelőség tényleg fontos lenne-MÁSOK FELÉ. DE tényleg nem vagyunk egyformák.Meg szerintem a hozzáálláson is sok függ.
2008. aug. 8. 12:50

Kicsit bővebben is kifejthetnéd a problémádat?

Nem lehet, hogy te vagy túl görcsös, megfelelési kényszered van és idegesít, ha mások lazábban fogják fel a dolgot, mégis ugyanolyan sikeresek mint te vagy?

2008. aug. 8. 12:47

Maradj csak olyan, amilyen vagy. Nem benned van a hiba.


Nehéz olyan embereket találni, aki képes, tudja és akarja is megtenni azt, ami az erejéből tellik, azért hogy neki és a körülötte élőknek is jobb, nyugodtabb, boldogabb életük legyen.

Akik eddig csak kaptak és kaptak, azok egész életükben el is várják, hogy mindenki csak adjon neki, de ő nem tesz érte semmit. Úgy érzi, hogy neki "jár" minden. Azt nem tudja felfogni, hogy azért neki is tenni kell valamit. Sok embernek elszállt az agya, és azt hiszi, hogy ő találta fel a spanyolviaszkot.

2008. máj. 15. 08:12
Attól függ miért gondolod ezt?
2008. máj. 14. 16:24

ha úgy érzed, hogy te maximalista vagy, és mindenki más körülötted link, akkor szerintem inkább kommunikációs gondok lehetnek közted és a körülötted levők között.

beszéltél már velük arról, hogy mit gondolsz?

2008. máj. 14. 16:05
Miért vagyok én maximalista, ha körülöttem mindenki link? Vagy én láttom rosszul?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook