Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Laparoszkópos myoma eltávolítása első szülés előtt fórum

Laparoszkópos myoma eltávolítása első szülés előtt (beszélgetős fórum)


2. Sütikee (válaszként erre: 1. - Helga37)
2021. nov. 26. 15:23
Nekem konkrétan nem ilyen problémám volt, de műtöttek laparoszkóppal nem is egyszer. Nem sérült semmi belül, ez a legbiztonságosabb műtét tapasztalatom szerint. A többiben sajnos nem tudok segíteni, de biztos nem lesz gond és könnyebb lesz a teherbeesés is. Sok sikert kívánok!
2021. nov. 26. 09:51

Sziasztok!


Úgy hozta az élet, hogy eddig nem tudtam babát vállalni, és most 37 évesen amikor párommal szeretnénk gyermeket kiderült, hogy van egy kb 4cm-es myomám amit az orvos szerint laparoszkóppal el kellene távolítani, mert rossz helyen van és így minimális az esély, hogy teherbe essek, illetve ha sikerül is akkor nagy a veszélye a szülésnek. A laparoszkópiás műtétet ajánlotta. Szeretnék találni egy jó orvost, aki a műtétet elvégezné. Nagyon örülnék ha tudnátok tapasztalatokról beszámolni, járt e valaki hasonló cipőben, volt-e ilyen műtéte és utána sikerült-e a teherbe esés? Úgy tudom a kockázat az, hogy ha a műtét közben sérül a méhfal akkor meddő leszek, ettől nagyon félek, ezért keresek olyan orvost akinek nagy gyakorlata van és lelkiismeretes, akire rábízhatom magam. Köszönöm előre ha tudtok segíteni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook