Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lándzsás útifű vagy Stodal szirup? fórum

Lándzsás útifű vagy Stodal szirup? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. jan. 15. 12:14
Az ízét nem tudom, mert mi drazsét szedünk, amit kevés vízzel kell bevenni. De mivel a cseppek kicsiknek vannak, nem hiszem, hogy rossz az íze.
11. dus (válaszként erre: 10. - Ea9bff1b44)
2009. jan. 15. 12:12

Milyen az íze? Kicsiknek is adható?

Jó ára van, én is kipróbálom! Nálunk is sajnos most aktuális a köhögés. Általában a nagyfiam a köhögős, a suliból hozza haza és fertőzi a kicsit.

Ezt én is kipróbálom...! :)) Köszi a segítséget!

10. ea9bff1b44 (válaszként erre: 4. - Dus)
2009. jan. 15. 12:09
Recept nélkül kapható, mert gyógynövényes készítmény. A drazséban 50 szem van, 1500 Ft. körüli áron. A fiam kilencedik éves, ha köhögni kezd, máris adok neki egy drazsét. 3x1 a napo adag, a tünetek megszünéséig kell adni. Ez nálunk a második nap volt legutóbb, de a biztonság kedvéért adtam neki még harmadik nap. Gylladáscsökkentő hatása is van, oldja a váladékot a hörgőkről, az orr melléküregekből.
9. dus (válaszként erre: 5. - A9752c112e)
2009. jan. 15. 12:09

Ha szárazon köhög, párásítsd a levegőt. Elég egy enyhén nedves pelus vagy kis törölköző a baba ágya mellett.

Találtam neked egy cikket, ami talán segíthet:

[link]

2009. jan. 15. 12:08
ezt neked kell kitapasztalni, de sztem a stodal hatásosabb.ki kell próbálni mindkettőt, mindenkire másképp hat.
2009. jan. 15. 12:06
Szia!Én a Stodalt ajánlanám nagyon jó.
2009. jan. 15. 12:04
Lándzsás utifű ezt dicsérik ,és megfelelő.
2009. jan. 15. 12:03
Sziasztok!Tanácsot kérnék!Ha a kisfiam köhög,általában a Lándzsás útifű szirupot használjuk,ami be is vált.Nemrég a férjem köhögése okán fedeztem fel a Stodál,Homeopátiás készítményt,ami ugyan Homeopátiás,annak ellenére gyógyszernek minősülő,de vény nélkül kiadható." napja köhécselni kezdett a kicsi,útifű szirupot kezdtem adni neki.Akkor még hallhatóan szakadozott fel neki a váladék.Ma már száraznak tűnik a köhögés.Ilyenkor is jó az útifű vagy ekkor már inkább Stodal?Mivel arra az van írva,hogy hurutos és száraz köhögésre is.Vagy az útifű is jó a száraz köhögésre is?
4. dus (válaszként erre: 3. - Ea9bff1b44)
2009. jan. 15. 12:03

Szia!

Ez a Sinupret recept nélkül is kapható, vagy ki kell irtani a dokival?

Én még nem használtam, nem ismerem, de kipróbálom, ha szükséges.

2009. jan. 15. 12:00
Nekünk a Lándzsás utifű jött be. De még ennél is jobb köhögésre a szintén gyógynövény alapú Sinupret drazsé, ami gyereknek és felnőttnek egyaránt jó (piciknek van cseppben is)NAgyon gyors a hatása, mindíg tartok itthon, mert 1-1 drazsé is "csodát" művel.
2. dus
2009. jan. 15. 12:00

Szia!

Nekünk a Stodal nem vált be, a lándzsás útifű hatásosabbnak bizonyult. Bár az íze nem annyira finom, mint a Stodalnak, de én inkább a lándzsást adom a gyerekeknek, ha szükséges.

2009. jan. 15. 11:58
Lándzsás útifű vagy Stodal szirup?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook