Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Laknál falun? Mi várhat rám ott kb. 40 év múlva? fórum

Laknál falun? Mi várhat rám ott kb. 40 év múlva? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. márc. 29. 17:14
menekülj,amíg nem késő.de a fizetés tényleg picinyke,a nyugdíjam duplája.itt már egy kicsit kisebb a bűnözés.mikor voltak a rendőrök a házban,hát,a piárcon vettük az ékszereket. ja,aztán kiengedték,mint csáládfenntártót. életében egy napot nem dolgozott.mindenki tudja,futtatás,drog,csak a rendőrség nem.
2021. márc. 29. 17:06
Én városba lakom 32 éve, de igazán most jött el az a pont az életembe amikor azt mondom belefáradtam ebbe a nyűzsgésbe...annyira szeretnék faluba költözni, minden vágyam a falu. Tiszta környezet, a levegő is másabb az emberek is szerintem..lehet drágább, de olyan helyet néznék ahol közel a város be lehet menni ügyeket bevasarolni ezt azt igy.
2021. márc. 29. 16:57

Ha havi 7-800 ezer forintotok van megélhetésre, akkor mindegy, hol laktok, nélkülözni nem fogtok.

A gyerek kapjon meg minden olyan útravalót, ami az emberségére válik, akkor már jó úton fog haladni, ha el is költözik.

Semmi garancia nincs arra, hogy egy budapesti lakásból nem hagy faképnél a gyerek.

Csak a Jóisten tudja, mi lesz 40 év múlva.

2021. márc. 29. 16:49
Én borsod megyében élek, nem igazán tudom elképzelni, hogy valaha újra a fővárosban éljek vagy távol a megyétől. Itt kevesebb a fizetés, nem tudnék kitermelni 50 millió forintot egy városi házra így lejjebb kellett adnom az álmaimat. Nem akarok építkezni sem, szerencsére a párommal ugyanaz az elképzelésünk a számunkra ideális családi házról. Hosszú, verendás parasztház, felújítva, és kívülről teljesen rönkház kinézettel. Hatalmas kertel, tyúkokkal, gyümölcsfával. Ez jó esetben már 4-5 millió forint jelent, mármint a ház + a felújítás. Legyen 10-15 millió forint készen. Tőlünk tényleg minden messze van, még Miskolc is 50 km. Környező faluk többsége már szegregált romák lakta rész lett. Van egy-két kivétel ahol nem a cigánytelep jellemző és nem is igazán lakja roma de azért Borsodban elég magas sőt a legmagasabb számban a romák élnek és fognak élni. Szeretnék gondolni a gyermekem jövőjére.Nem tudom szeretni fogja a falut vagy majd nagyvárosi életre vágyik, de ha az utóbbi majd mindent megteszünk, hogy tanulhasson és éljen is ott. Nem vagyunk gazdagok a vírus nekünk is érezhető. Ninva segítségünk. Közösen méhészkedünk, a párom foglalkozik mással is de a korlátozások miatt ez az összeg ki esett. Így a bevételünk együtt kb 500.000 forint ami most szinte mind a méhekre megy el, ha újra dolgozhat a mellékállásában azért az plusz pár százezer forintot fog jelenteni és ha sikerül a méhek megtérülnek később. Nekem picinyke 200.000 forintos fizetésem van, de még ennek os örülök itt. Azért írom le a keresetünket, hogy lássátok mennyiből tudnánk gazdálkodni. Szerintetek mi lesz a falukkal kb 40 év múlva? Jó ötlet falun házat venni? Jó ötlet egyáltalán ide egy életet tervezni?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook