Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakásfelújítás van nálunk és elegem van abból, hogy az... fórum

Lakásfelújítás van nálunk és elegem van abból, hogy az... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Napsugár8)
2023. júl. 16. 22:34
Jól tetted! Amúgy az ilyen "vallatást" én sem bírom! A magánéletem és az anyagi helyzetem nem tartozik senkire és ezt a kíváncsiskodók tudtára is adom! A "kedvencem" amikor rákérdeznek, hogy van-e valakim...🙄 Ha azt mondom, hogy nincs (vagyis semmi köze hozzá) akkor félő, hogy egyből tudnak valakit akivel össze akarnak hozni, ha azt mondom, hogy van, akkor meg folytatódik a vallatás a párom személyét illetően...
2023. júl. 16. 15:17

Egyébként nekem is volt hasonló esetem az egyik nénikével. Beállított hozzám, beszélni akar velem, kérdezgetett családi állapotról, szülőkről, stb. Amikor már kezdtem besokallni, megkérdeztem tőle: de miért is kérdezi mindezt? A válasz: mert érdekel!

Jaaa! Azt hittem, van valami köze hozzá! Köszönöm a látogatást!

És kinyitottam neki az ajtót.

19. Napsugár8 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 16. 15:14
Akkor pedig tessékeld ki azzal, hogy majd amikor mindennel készen lesztek, és minden a helyére kerül, szívesen meghívjátok egy kávéra, de most hagyjon benneteket dolgozni. És szépen vállánál fogva kisérjétek ki az ajtón.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Loretta16)
2023. júl. 16. 00:10
Én nagy városban lakom társasházban de itt is akad ilyen, ráadásul épp mellettem lakik, így ha hallja, hogy nyitom az ajtót már jön is elő... Nekem eszembe nem jutna olyan helyre menni ahová nem hívnak! Hozzám is csak az jöjjön akit hívok! Elhiszem, hogy eleged van, megértelek, nekem is elegem van a pióca szomszédból! Kitartást és próbáld velük valahogy érzékeltetni, hogy nem tartasz igényt a társaságukra, hátha veszik a lapot...
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Napsugár8)
2023. júl. 15. 23:47
Egy 80 éves bácsiról van szó, így inkább megkímélem a munkától...😃 Amúgy egyelőre nem úgy tűnik, hogy könnyen le tudom majd rázni, megbántani meg nem szeretném...
16. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 14. 13:54
Majd azért írd meg, hogyan sikerült (ha sikerült) elvadítanod a kíváncsiskodó szomszédot.
15. Loretta16 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 14. 08:43
Hasonló a helyzetem, vettem egy kis kertes házat, még nem kötöztem be, de gyakran ott vagyok, kertészkedni, stb. Megállnak, bekiabálnak, mikor költözöm, és majd megnézik, ha kész lesz a felújítás, hogy rendezkedtem be, stb. Nem akarok senkit megsérteni, és nem tudom, hogy állítsam ezt le, de nagyon elegem van. (Ja, falu.)
14. Bichi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 14. 07:02

Hát én simán kiküldeném, de én nem vagyok az a szomszédolós típus.

Amúgy lehet látta a reklámot, ahol "látom festettek, kár, hogy olyen hamar bepiszkolódik" felszólítással jön be a szomszéd a férjjel, és ez ott is normális :DD

2023. júl. 14. 06:56
Én is azt mondom, nyomj a kezébe egy felmosó vödröt, és egy gyökérkefét: jó hogy jössz, lehet súrolni a mozaikot! felkiáltással a kezébe nyomni, és térdepelhet is neki, súrolhat. Majd ha készen leszel, azok után beszélgetünk kedves. De addig nem érek rá!
12. Myra
2023. júl. 13. 21:33
Hát határozottan küld el, hogy többé ne jusson eszébe.
11. Miss Angel (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 18:55
úrIsten,micsoda tapló emberek vannak :DD
10. timycat (válaszként erre: 2. - Fc03b2622b)
2023. júl. 13. 17:44
Pont ezt a tanácsot akartam adni én is 😊
9. ba5dd41df3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 17:13
Köze? Ajtót csukd be, ha lehet és szépen finoman rázd le, talán ért a szóból.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - _Berry_)
2023. júl. 13. 16:16
Nem voltam még bent nála és nem is szeretnék, a köszönő viszonyon kívül többet nem szeretnék vele kialakítani! Arra meg most már ügyelek, hogy véletlenül se maradjon nyitva a bejárati ajtó! Ráadásul még meg is ijedtem tőle amikor váratlanul megjelent...
7. birebora (válaszként erre: 6. - _Berry_)
2023. júl. 13. 15:30
Úgy!
6. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 15:06
Te voltál már bent nála? Mert ha nem, akkor ideje, hogy te is szétnézz és megjegyzéseket tegyél. Egyébként meg legközelebb, ha hívás nélkül bemegy az ajtótokon, akkor közölni kell vele, hogy bocs, de nem alkalmas és ki kell terelni.
2023. júl. 13. 14:19
Mond neki, hogy majd ha kész lesz megnézheti.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Globus)
2023. júl. 13. 13:33
Volt már, hogy besétált kérés nélkül mert épp nyitva volt az ajtó és elkezdte osztani az észt, hogy mit hogyan kellett volna csinálni. Annyi elég is volt belőle...
2023. júl. 13. 13:18
Engedd be, aztán megnyugszik.
2023. júl. 13. 13:01
Adj neki munkát! :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook