Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lábfájdalom, zsibbadás fórum

Lábfájdalom, zsibbadás (beszélgetős fórum)


10. daysleeper (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 25. 17:04

szia!


kiderült, mi a probléma? Apukámnak ugyanilyen tünetei vannak…

2022. júl. 29. 04:49
Gyogyszer mellekhatasakent is fajhat a lab,es vitaminhianyatol is.
8. Sz123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 10:46
Nem vagy túlsúlyos?
7. 41342cf84a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 10:08
Nem lehet, hogy a gerinceddel vannak gondok? Amiatt is fájhat a láb.
2022. ápr. 18. 07:19

Ülőmunkád van?

Neurológia, reumatológia, cukorbetegséghez labor, ha szedsz valamilyen ösztrogén tartalmú hormon készítményt, akkor hematológiára is elmennék.

5. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 03:41

Neurologiai vizsgalatod volt? Mit monitoroztak eddig? Gyogytornasznal jartal?

Nekem serdulokotomtol volt lab bajom (a csontaim gyosabban nottek, mint a porcok).

Aztan, ami megmaradt... Volt, hogy a kadbol alig tudtam kiszallni, es beszsrt egy "serules" (nem estem, nem utottem meg), csak szetrepedt egy porcom felnottkent. Honapokig szo szerint negykezlab tudtam kimenni egy pohar vizert.

Egy lemondott idopontra tudtam menni, es MR-en latszott, hogy hasadt egy csipo porcom.

Mar nem emlekszem, mi fenet kaptam ra, de azt ugyis csak az orvos adhat.

Utana gyogytornasz, es csinalni ottthon.


A hosszu fekvest nem birom. Bar nekem a hosszu tenyleg hosszu. Felkelek, teszek-veszek; vagy ulok, filmezek, visszafekszek.


Nem tudom, mit dolgozol, ha sokat talpalsz vagy allsz, fasza cipot kell venni. Gerincet meg izuleteket nem tudsz potolni.


Tudsz uszni? Van elerheto medence a kozeledben?

4. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 17. 22:27
Kérnék kivizsgálást cukorbetegség irányába, ha ez negatív, akkor neurológiára. Egy laborvizsgálat amúgy is dukál, mint szűrés.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2022. ápr. 17. 22:11
Gyógyszert kaptam. Aflamin, mideton, millgama.
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 17. 21:41
Milyen vizsgálat történt?
2022. ápr. 17. 21:35
Jó estét végső elkeseredettségemben írok ide . Hónapok óta fájnak a lábaim, zsibbad mikor hova áll bele van olyan mikor az egész lábam, fár csontom ma épp a talpam . Úgy kell elképzelni mint ha tüskék szurkálnak és mikor hol jön elő. Fel állás nehéz de ha megyek 3 lépést el múlik. Este le fekveskor megint jelentkezik ez tüske szurkálas érzés.. Nagyon sok mindent szedtem már rá. De eddig semmi nem.mulaszotta el . Valaki járt már ilyen helyzetben tanácsot szeretnék kérni. Az orvosok nem találják el a bajom. Komolyabb ki vizsgálas nem volt. (Nem vagyok oltott és nem voltam covidos sem)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook