Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » L-thyroxinnal kapcsolatban milyen tapasztalattal rendelkeztek? fórum

L-thyroxinnal kapcsolatban milyen tapasztalattal rendelkeztek? (tudásbázis kérdés)


7. eandi78 (válaszként erre: 1. - Kismacskák)
2013. jan. 13. 22:15
Nekem 2.5-2.6 körül van tsh és szintén alacsony progeszteron. Semmit nem kaptam rá.
6. Ritmus (válaszként erre: 2. - Pethoevi)
2013. jan. 13. 21:15
Kedves Évi! A 2.88as TSH valóban sok egy teherbeeséshez, állitólag 1 alattinak kell lennie, de egyébként ez egy jó érték. A laborokban még mindig kb. 4ig jónak tartják. Nekem 2 gyerekem van, mindkettő 4 feletti TSHval fogant meg. (4 és 6 körüliek voltak, pontosan már nem emlékszem) Szóval pusztán ettől még mehet a baba.
5. kismacskák (válaszként erre: 3. - Carpediem*)
2013. jan. 4. 10:39
Szia, huh hát ez azért kemény, hogy teljes életmódváltást csináltál. De tök, jó hogy összejött Neked a baba ezáltal:) Mi 2 éve próbálkozunk,de kb fél éve derült hogy nem jó egy-két hormon. És csak a ths-d volt rossz? Mennyi volt neked az értéke?
4. kismacskák (válaszként erre: 2. - Pethoevi)
2013. jan. 4. 10:36
Hát remélem, hogy a progeszteronomra jó hatással lesz, és hogy a többit nem befolyásolja, mert a többi hormonnal nálam nem volt probléma. Most kezdtem el egyébként az l-tyhroxint szedni kb. 2 hete és kb most fog megjönni:( De akkor köv. hóban elkezdek jobban reménykedni, hogy addigra már hatni fog:) Borzasztóak ezek a hormonok, hogy ennyire befolyásolják egymást, és ennyira megnehezítik a babát:(
2013. jan. 4. 10:32

Nekem is szintén zenész volt!

És bizony kettő alá le kellett vinni, plusz fógyókúráznom is kellett, nah szóval még meg kellett szabadulnom röpke 27 kilótól, mert szerintem ez is sokat nyomott a latba, de dióhéjban 8 hónap múlva jött össze a baba.

De mondjuk egy teljes életmódváltás is kellett hozzá, tehát munkahelyváltás, és fogyókúra, stressz mentes élet...

Szóval érted.

De 8 hónap kellett az a biztos, mire rendbejött a pajzsmirigyem.Is!

2013. jan. 4. 10:26

nekünk még nincs baba,mert más probléma is van, de én is kaptam euthyrox- ot (hatóanyag ua.).Nekem a progi szintem tökéletes volt, van is pé-, de a tsh-m 2,88 és nekem is azt mondta a dokinéni, h a babához 1 körül kell lennie.

Szerintem elég gyorsan hat ez a gyógyszer, de azért kihat a többi hormonra ám, lehet,h kell neki kis idő.De reméljük, hogy nem és jó kis tapasztalatokat írnak majd. :)

2013. jan. 4. 10:23
Sziasztok! Járt már valaki hasonló cipőben, hogy alacsony volt a progeszteron szintje, de volt peteérése, sőt a 12. napon szép nagy 19mm-es tüsző is. Azonban kiderült nálam, hogy az alacsony progeszteron szint valószínűleg a 3,17-es TSH miatt van. Amit kb 2 alá kellen levinni, erre kaptam l-thyroxint. Aki esetleg szedett ilyen gyógyszert ilyen problémára, milyen tapasztalata van, mennyi idő múlva jött össze a baba? Én már nagyon szeretném, ha gyorsan hatna ez a gyógyszer!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook