Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valakinek tapasztalata a Zetpol vászoncipőkkel kapcsolatban? ( lengyel cipő tanusítvánnyal rendelkezik) fórum

Van valakinek tapasztalata a Zetpol vászoncipőkkel kapcsolatban? ( lengyel cipő tanusítvánnyal rendelkezik) (tudásbázis kérdés)


6. c95c921ae7 (válaszként erre: 5. - Moncsi1976)
2009. márc. 2. 19:21
Szerintem próbáld ki, ha még pici a gyerkőc. Ha nagyobb lesz és nem javul a dolog, úgyis kap majd ortopédia receptre cipőt-ami nem ronda ám!
2009. febr. 28. 20:37

Ezt találtam erről: Rendelkezik a lengyelországi Gyermekcipőügyi Szakértői Bizottság tanúsítványával "A gyermek talpának megfelelő fejlődését biztosító cipő" címmel. A merevített sarok, a megelőző talpbetét, a jól szellőző, lenvászon belső borítás, a kinti és benti használatra tervezett masszív, mégis puha, hajlékony talp mind a gyermek egészséges lábfejlődését szolgálják.

Háziorvosunk javasolta az itthoni cipő viselését a picikémnek, mert az egyik lába kicsit befelé fordul. Mivel ebben is van talpbetét és merevitett sarok, arra gondoltam jobb lenne itthonra mint a bőr! Jobban szellőzne!

Csak még nem hallottam róla!

Ti vennétek ilyen cipőt vagy inkább csak siesta márkájut? Kicsit tanácstalan vagyok!

Köszönöm a válaszokat!

2009. febr. 28. 15:28
Én többször rendeltem, nagyon szeretjük, szerintem nagyon jó. Egyik sem ment szét, csak kinőttük :)
2009. febr. 28. 15:03

A nagylányom már 3 párat is elhordott, üzletben megpróbáltuk és utána mertem megrendelni.:-) Elég jól bírták, igaz, ovis benti cipő volt, kényelmes, nagyon szerette.

Nekünk azt hiszem silvia volt, három méretben.

2009. febr. 28. 14:28
Én is csak nézegetem az interneten, mert ugye több helyen árulják. Kíváncsi lennék, milyen. Mi az, hogy tanusítvánnyal rendelkezik? Miről?
2009. febr. 28. 14:21
Van valakinek tapasztalata a Zetpol vászoncipőkkel kapcsolatban? ( lengyel cpő tanusítvánnyal rendelkezik)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook