Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » L. Rossi Magic etetőszék tulajdonosok! Valaki tudna segíteni az összeszerelésben? fórum

L. Rossi Magic etetőszék tulajdonosok! Valaki tudna segíteni az összeszerelésben? (tudásbázis kérdés)


6. patyoma (válaszként erre: 5. - Gavrilo1)
2010. nov. 2. 15:36

Közben megjártam az obit, hoztam körfejes imbuszkulcsot, de az se jó hozzá.

Szóval ti se kaptatok hozzá kulcsot?

5. Gavrilo1 (válaszként erre: 4. - Patyoma)
2010. nov. 2. 14:55
Nekünk ilyen van épp itt mellettem. De én ezen csak sima keresztfejes csavarokat látok és szegecseket. Mi öszeszerelve kaptuk.
2010. nov. 2. 13:42
Tényleg senkinek nincs ilyen széke?
2010. nov. 2. 13:19
Valaki segítsen!
2010. nov. 2. 13:16

Sziasztok!

Vettünk egy etetőszéket az egyik aukciós portálon. Az eladó félig összeszerelve adta át. Úgy lett összeszerelve, hogy az a rész ami a széket tartja fordítva van beszerelve. Viszont nem tudom szétszedni, mert nem sima csavarok vannak benne. Szeretném megtudni, aki újonnan vett ilyen etetőszéket annak volt benne hozzá való csavarhúzó? (mint a svéd bútorbolt cuccaihoz, mindig adnak csavarhúzót, ezért gondolom, hátha). Az eladó "nem emlékszik", pedig anélkül meg vagyok lőve az etetőszékkel. Ráadásul vidéken vettük, legközelebb karácsonykor szeretünk volna csak arra felé menni. :(

2010. nov. 2. 13:13
L. Rossi Magic etetőszék tulajdonosok segítségét szeretném kérni az összeszereléshez!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook