Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » L-carnitin - tapasztalatok helyes, fogyást segítő használatáról fórum

L-carnitin - tapasztalatok helyes, fogyást segítő használatáról (beszélgetős fórum)


1 2
2012. júl. 5. 01:51

Sziasztok!


Szeretném tudni hogy ti hogyan használjátok úgy az L-carnitint hogy valóban fogyjatok is tőle?(!)


És azt is szeretném , ha azt is elmondanátok hogy mikor tapasztaljátok az ellenkezőjét! Tehát hízást, ha van ilyen, én úgy tapasztalom, hogy bizony van.


Egyfajta gyűjteményt szeretnék ebból a fórumból létrehozni , amiben ti leírjátok hogy mi az ami hasznos az L-carnitin szedésekor , és mi az ami nem, estleg hízást okoz.


Elárulom , hogy nekem már megvan a receptem fogyáshoz L-carnitinnal, és meglehetősen jól működik.


Ezt majd szeretném kifejteni is egy későbbi hozzászólásomban , hamarosan.


Ezt a fórumot végül is egyfajta tapaszatlat csere és egymás segítése céljából hoztam léte. Mert úgy gondolom, hogy az L-carnitin hasznos, de csak akkor ha megfelően ügyesen okosan, ésszel alkalmazzák.


És mivel hivatalos kutatásaok nincsenek igazán - vagyis vannak fitnesz honlapok, egyebek, ajánlások, de ezek csak iránymutások, és nem is mondanak el mindent- , vagyis amik vannak , azok sem egyértelműek, így úgy gondolom, hogy a tapasztalat csere hasznos lehetne mindenkinek.


Szóval hajrá lányok, fiúk :) segítsünk egymásnak!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook