Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Küret után a panaszok visszatértek, mit lehet még tenni? fórum

Küret után a panaszok visszatértek, mit lehet még tenni? (beszélgetős fórum)


2020. szept. 19. 20:15
Mi történt? Voltál másik orvosnál?
20. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 19. 19:23

Ne hagyd ennyiben! Keress fel más orvost is, biztosan van járható út, hogy a méhed megmaradjon.

Létezik myoma embolizáció, ennél nagyobbakra is lehet megoldás. Kérdezz rá, ha húzódoznak, keress másik intézményt.

[link]

2020. szept. 19. 19:19
Sziasztok, ha valaki esetleg erre jár... Sajnos nem fogom megúszni a méheltávolítást. Remélem minél előbb sor kerül rá (valószínű már a jövő héten) és túl leszek ezen az egészen.
18. futóbajnok (válaszként erre: 17. - Delbuk)
2020. jún. 7. 07:09
Én nem tudom, nem használtam, csak a munkatársaim mondták többen is, hogy csodaszer.
17. delbuk (válaszként erre: 9. - Futóbajnok)
2020. jún. 1. 10:43
Nekem a gynex semmit nem ert (raadasul brutalis az ize), es az arabol futna egy normalis dokira.
2020. máj. 31. 17:43
Nem tudom, hogy hány orvos látott eddig, de én egyikhez sem mennék vissza, mert az, aki egy 28 éves nőnek egy jó szövettannal és ekkora miómával a méhkivételt szorgalmazza, csak azért mert pecsételő vérzése van, az nem lehet egy jó szakember. Keress egy másikat, aki elküld egy részletes, hormon panelt is tartalmazó vér vizsgálatra, csinál egy tisztességes ultrahangot, hogy felmérje mit változott a helyzet odabent és ha szükséges, eltávolítja a miómát.
2020. máj. 31. 16:48

Dehogy😱

Kürettel a méhnyálkahartyát "szedik le". A mióma a méhizomzatanak jóindultú daganata

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - PanniBp.)
2020. máj. 31. 16:46
Szombathely mellett élek, falun. Nem volt onkologiai vizsgalatom sosem. Vérkep volt, az jó lett, csak ugye vashiany...
2020. máj. 31. 10:54
Sajnos mi nem vagyunk ovosok, max. szubjektív "tanácsot" tudunk adni. Nem tudjuk BP.-i vagy-e, esetleg máshol élsz. Mindenütt más és más a dokik száma. Egyébiránt onkológiai vizsgálaton átestél már? Csak kérdem. Szerintem próbálj egy másik dokit nézni, esetleg a családod többi tagja is besegíthet. Hosszú távon veszélyes lehet arra várni, hogy megoldódik, sajna az olvasók nem tuják látatlanban főleg megoldani. Ne haragudj, nem akartalak bántani, csupán a véleményemet írtam le.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Futóbajnok)
2020. máj. 31. 09:59
Köszönöm de nekem az jelenleg drága, már néztem pár hete.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Elbb)
2020. máj. 31. 09:57
Elméletileg a kürettel eltávolitották, nem?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Be95e6ff22)
2020. máj. 31. 09:57
Hormonvizsgálat fel sem merült sajnos :(
9. futóbajnok (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 31. 07:55
Ginex, vagy Női cseppek, Vénusz cseppek néven kapható egy tinktúra, ez nem reklám akart lenni, privátban névtelenséged okán nem tudok válaszolni Neked... Ezt még megpróbálhatod, olvass róla véleményeket előzőleg, ha gondolod, mire való, stb. Jó egészséget!
8. elbb
2020. máj. 31. 07:04
Hát a küret eleve nem oldja meg a miómát, szóval simán lehet, hogy ez van még a háttérben.
2020. máj. 31. 06:45

Lehet valami hormon gond.Az a nőgyógyász aki egy 28 éves nőnek egyből a méheltávolítást vázolja fel,számomra riasztó.

Meg kéne tudni,megfelelő-e az a fogamzásgátló,meg mi újság a hormonjaiddal.Nekem anno inzulin rezisztencia miatt volt folyamatos vérezgetésem.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Ancsika4)
2020. máj. 31. 04:09
Nincs... :) Ez az egy van, de nem is ez a lényeg most.
2020. máj. 31. 01:01
Van több nőgyógyász egy rendelőn belül is,oda menj.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2020. máj. 31. 00:11
Sajnos maszekra nem telik, így cserelgetni nemtudom az orvosokat. Most ezért vissza sem megyek, mert ugyis jön a műtéttel... Próbálom magam megoldani valahogy.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 30. 23:12

Keress fel másik orvost, ha nincs gond miért akarná kivenni a méhed?

Kolleganőm 55 évesen vérezgetett , egyik orvos kiakarta venni a méhét, elment mások kórházba és 2 éve kutyabaja.

Járj utána. Tünetmentességet kívánok!

2020. máj. 30. 22:28
28 éves vagyok, ez lemaradt. :)
2020. máj. 30. 22:28
Sziasztok! Fél éve elkezdtem ok nélkül vérezgetni, fogamzásgátló szedése mellett. Nagynehezen, sokadik orvosnál járva kiderult, hogy 3 centis miómám van. Küret... 3 hónapja volt. Az első két menstruáció rendben zajlott, most, a harmadik viszont már 15 napja tart. Abszolut nem erős, sőt napközben csak pecsétel, éjjel kicsit erősebb. De azért zavar... A szovettan eltérést nem mutatott, igy nem értem mi lehet a gond. Az orvos újabb küretet, majd méheltavolitast javasolt, de mivel szeretnék gyereket igy nem megyek bele újabb műtétbe. Járt már valaki így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook