Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Külsőségek ennyire fontosak? fórum

Külsőségek ennyire fontosak? (beszélgetős fórum)


23. l.luiselotte (válaszként erre: 22. - FrauJost)
2018. ápr. 10. 21:25
köszi szépen, most látom ...
22. frauJost (válaszként erre: 21. - L.luiselotte)
2018. ápr. 10. 20:50
2012-ben volt itt utoljára 😀
21. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - Kinga2468)
2018. ápr. 10. 17:58

" hülye" a barátnőd, vagy csak egyszerűen irigy. Szerintem is tudod Te, hogy jó csaj vagy ...

Lehet hogy féltékeny, ha együtt vagytok te vagy a helyesebb.

Apropo: más is mondott már ilyet pl anyukád, nőrokonod vagy másik barátnő hogy változtassál ?

20. Lydian
2018. ápr. 10. 17:51
A képről ítélve szerintem te szinte mindegy, hogy mit vennél fel kinga 2468, mert úgy is jól néznél ki. És minél kevesebbszer hallgatsz rá, annál jobban megtalálod majd, hogy mi áll a legjobban neked :)
2012. márc. 7. 10:50

No, álljunk meg egy szóra, mennyi vagy? 16? Gondolom a barátnőd se korosabb, szóval azért semmiképp sem beszélhetünk csúnyaságról!


A barátnőd féltékeny rád, és uralkodni vágyik rajtad. Vélhetően nem szebb, mint te, és ezt ő pontosan tudja.


Azt hordd, amiben jól érzed magad, a sminkelést meg fogod magadtól tanulni, ha ösztönös érzéked van hozzá. A barna egy természetes alapszín, egyáltalán nem gond, hogy azt használod!


Kicsi lány! Kicsit több önbizalmat!!! A szépség belülről fakad, a fotóidból látszik, hogy nem leszel egy rút kiskacsa sosem!!! :)))

18. Noncsi18 (válaszként erre: 1. - Kinga2468)
2012. márc. 7. 05:12
Megneztem a kepeidet, sokkal szebb vagy mint a baratnod. Lehet hogy kicsit feltekeny rad azert mond ilyeneket es valoszinu kicsit iranyito tipus, es azt szeretne, ha tudna teged iranyitani. Ne hagyd magad. Az a lenyeg, hogy te jol erezd magad a borodben :) Mivel irtad mar, hogy beszeltel vele errol, hogy bant teged az, hogy mindig kritizal es ez nem hatotta meg, ezert szerintem kritizald te is ot.... akkor majd rajon, hogy ez milyen rossz. Egy igaz baratno tenyleg megmondja a velemenyet, de szerintem egy baratno sokkal szebbnek lat mint egy masik ember, szoval nem hiszem, hogy annyi kritizalni valonak kene lenni. Illetve egy baratno nem bantja meg a masikat... A lenyeg, hogy ne hagyd hogy elvegye az onbizalmad!!!
17. orsibigyu (válaszként erre: 13. - 3cde375c32)
2012. márc. 6. 23:55
Egyetértek. Egy annyi idős lány mint te annyira szép még, hogy nincs szüksége sok sminkre, az nekünk való vén satrafáknak, hogy korrigáljuk amit korrigálni kell és még lehet.
2012. márc. 6. 22:48
a kabát elmegy, bár világosabb fiatalosabb lenne neked, és a sminknél meg kérdezz meg egy kozmetikust hogy mi áll neked jól, mondjuk a szemöldököd ne vastagítsd ne sötétítsd semmivel, alapból jó.... ja és vékonyítani se kell
15. 04fcdde522 (válaszként erre: 1. - Kinga2468)
2012. márc. 6. 22:46
Lehet hogy barátnőt kellene váltanod! ;)
14. c1bd61610d (válaszként erre: 1. - Kinga2468)
2012. márc. 6. 22:41

Az a "baj" hogy túl szép vagy hozzá képest.

Ez megbocsáthatatlan!

2012. márc. 6. 22:41
Te természetesen szép vagy,ne hagyd magad rábeszélni semmi mesterkéltre vagy túl harsány dologra
12. simple (válaszként erre: 1. - Kinga2468)
2012. márc. 6. 22:40
Szerintem egyáltalán nem vagy csúnya, sőt! Szerintem is inkább irigykedik rád. Ne hallgass rá.
11. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Kinga2468)
2012. márc. 6. 22:39
minden napra egy fórum?:)
2012. márc. 6. 22:35
A barátnőd valószínűleg irigy rád. Egy igaz barát sosem "fikázná" a másikat, max. próbálna tanácsot adni, hogy: " ez nem állna jobban neked, próbáld fel, próbáld ki, hátha még szebb leszel..stb?" Az igaz, hogy megmondja a véleményét, de nem mindegy milyen formában. A kabátoddal meg nincs semmi gond, veled sem, inkább a csajt cseréld le.
2012. márc. 6. 22:31
ne a kabátod cseréld le hanem a barátnődet :)
2012. márc. 6. 22:28
Tudod nem könnyű ezt megmondani. Vannak irigy emberek akik csak azért mondják, nehogy már szebb légy mint ők. De van nekem egy barátnőm, s haja vörös , bőre nagyon világos, és feket konturceruzával festi ki magát. Sokszor mondtam neki, hogy próbálja ki a zöld szemceruzát, mert egy természetes vörösnek, akinek szeplős fehérbőre van a fekete nagyon vad. De nem hallgatott rám. Csak magát rondítja el. Járj utána mi áll jól neked, kérj tanácsot anyukádtól kozmetikustól fodrásztól.
2012. márc. 6. 22:21
Én csak azért is úgy öltözködnék,ahogy eddig, úgy sminkelném magam, ahogy eddig, az nagyon fogja idegesíteni:D Szép vagy, ne foglalkozz vele, irigykutyus:)
6. syria (válaszként erre: 1. - Kinga2468)
2012. márc. 6. 22:15
Mellőzném a "barátság"ot.
5. kinga2468 (válaszként erre: 3. - Virágh)
2012. márc. 6. 22:11
köszii:) nem tartom magam szépnek, de annyira csúnyának sem, hogy folyton kritizáljon :/
2012. márc. 6. 22:10
nem, vele nincs közös képem, és nem is lesz! :)amúgy köszi:)
2012. márc. 6. 22:09

a képeket elnézve irigy Rád.

ha ő van a másik képen, ő a közeledbe sem érhet és gondolom ezt próbálja ellensúlyozni :)

nagyon csini vagy, ne higgy a "barátnődnek"! :)

2. Hello Titti (válaszként erre: 1. - Kinga2468)
2012. márc. 6. 22:08
képek alapján nincsen veled semmi gond..a barátnőd az aki a képen van?
2012. márc. 6. 22:06
van egy barátnőm, aki folyton azzal jön, hogy változzak meg külsőleg. ha felveszek egy ruhát egyből azzal jön, hogy ő a helyemben ezt nem venné fel... (az adatlapomra is töltöttem képet, és az a kabát ami rajtam van, arra is azt mondta hogy milyen csúnya) ha kisminkelem magam akkor is folyton olyanokat mondd, hogy nekem ez nem áll jól mert barnás a bőröm, és használjak inkább mást.. és már nagyon elegem van, meg is mondtam neki, de azt mondja, hogy egy igazi barátnő megmondja a véleményét... többek között ezek miatt érzem már magam csúnyának. Ti mit tennétek a helyemben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook