Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Külfüldi munka- munkaközvetítővel! Vélemények, tapasztalatok ide! Segítsünk egymásnak! fórum

Külfüldi munka- munkaközvetítővel! Vélemények, tapasztalatok ide! Segítsünk egymásnak! (beszélgetős fórum)


5. liliom85 (válaszként erre: 4. - Paszkalina)
2010. szept. 17. 20:27
A mostani favorit csak hogy ne reklámozzak "állásfelkészítő tréningeket" is szokott tartani...ha csak ennyit beírsz a keresőbe már tudhatod melyik cégről van szó...szóval most bennük van minden bizodalmam, de még semmilyen tapasztalatom nincs az ilyen cégekről, na meg a pénz, amit kérnek nem is kevés... Ha valaki tudna róluk pár szót szólni, lehetőleg jót(!), akkor kicsit nyugodtabb szívvel vágnék bele.
2010. szept. 15. 18:01
ismerősöm is előre fizetett, viszont ő nem azt kapta amit elmondtak neki... amúgy pontosan mire vagy kíváncsi
2010. szept. 15. 18:00
annak idején én is előre fizettem, és nem volt semmi baj a munkával. Azt kaptam amit vártam... Vártak a reptéren kistáblával, elvittek megcsináltatni a papírokat, aztán meg szétszórtak minket, elmondták merre menj...:S
2. szimba (válaszként erre: 1. - Liliom85)
2010. szept. 15. 17:57
aki előre kér pénzt, azt szerintem el is lehet felejteni.
2010. szept. 15. 17:55
Sziasztok! Szeretném kikérni elsősorban azok véleményét akik már voltak kint külföldön munkaközvetítő által. Elég nehéz eligazodnia sok cég között, természetesen mindegyik pénzt kér a szolgáltatásért, ám jó lenne előbb ezekről egy 1-2 véleményt hallani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook