Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Külföldrôl behozott, itthon forgalmazott élelmiszerekre milyen szabályok vonatkoznak? Pl. kötelezô-e a magyar címke? fórum

Külföldrôl behozott, itthon forgalmazott élelmiszerekre milyen szabályok vonatkoznak? Pl. kötelezô-e a magyar címke? (beszélgetős fórum)

2010. aug. 14. 21:17
Mi is a becstelen? Az, hogy magyar nyelvû címkét tesznek a termékre? Ez nem azt jelenti, hogy magyar termékként próbálják eladni, ez egy elôírás.
2010. aug. 13. 05:11
Itt valamikor hazánkban tevékeny élelmiszer termelés folyt megmondom őszintén külföldről hozzák be és átcimkézik és magyar áruként adják el az üzletben mit sem sejtve becsapják a vásárlókat, ezt igy becstlennek és igazságtalannak tartom. Üdv.Ágnes
2010. aug. 13. 02:21
Egyszer kell csak lefordítani:)
2010. aug. 12. 19:34
Hát talán a neten, ott lehet találni fordító programokat. Beírod és kidobja mit jelent. Mi könnyen voltunk, mert ő romániából hozta be a dolgokat, és tudott románul. Más ötletem sajnos nincs.:S
2010. aug. 12. 19:29
Köszönöm a segítséget! A fordításra nincs valami egyszerû mód?
2010. aug. 12. 19:27
én egy ismerősömnek segítettem. vettünk papírírószerben olyan lapokat, amiknek az egyik fele ragad, és M. Worldel lehet címkéket gyártani. Beírtuk a származást. Összetevőket stb. Ami a legfontosabb. Egyeszerű, olcsó és elfogadják.
2010. aug. 12. 19:26
Szigorúan kötelező. Én egy ismerősömnek seg
2010. aug. 12. 19:22
Szerintem minden Magyrországon forgalmazott bármilyen terméet el kell látni magyar cetlivel, utasítással.
2010. aug. 12. 19:17
Külföldi élelmiszerek forgalmazásával szeretne foglalkozni egy ismerôsöm, de nem tudja, hogy milyen szabályok vonatkoznak az ilyen üzletre. Hogy lehet megoldani a magyar feliratozást egyszerûen? Van erre valamiféle program vagy egyenként le kell fordítani az összetevôket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook