Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Külföldi társ - családi reakciók fórum

Külföldi társ - családi reakciók (beszélgetős fórum)


1 2
2006. okt. 7. 17:07
Az én párom ázsiai,és tökéletes a kapcsolatunk!Attól,hogy valakinek fekete,sárga vagy fehér az arc böre nem lesz se rosszabb se jobb ember,nem az arcbörön mulik,hanem azon belül milyen ember lakik!Nekünk a baráti körünk nagyon sok nemzetiségből áll össze,és nagyon jó hogy ennyi féle kulturával megismerkedhetek.
23. ezsuzsoka (válaszként erre: 22. - Zena01)
2006. okt. 7. 17:03
Miért mi a baj a négerekkel vagy a kinaiakkal?
22. zena01
2006. okt. 7. 07:46
Elfogadnák. Persze ha egy négerrel, vagy egy kínaival állítínék be, azt már nem tolerálnák. Én sem.
2006. okt. 7. 00:12
Semmit nem szolnanak. Modern idoket elunk :)
2006. okt. 7. 00:06

Engem nem erdekelne, hogy mit szolnanak...

Senkit sem engedek beleszolni az ilyen fontos donteseimbe.

Szeretem oket nagyon, de akkor is csak max. velemenyuk lehet. :)

Nem mindegy az sem, hogy melyik orszagbol milyen vallassal jon az a kulfoldi ferj. ;)

2006. okt. 7. 00:02
Az en csaladomnak is biztosan jobban tetszene, ha Magyarorszagon elnenk, de nem szolnak bele. Megertik, h miert nem akarok vissza menni. A kakibol jottem el lassan 7 evvel ezelott, menjek vissza a kakiba, ami azota csak meg surubb lett sajnos? Na jo, hagyjuk, nem ertek a politikahoz.
2006. okt. 6. 18:38
Az èn fèrjem olasz.Mint embert teljesen elfogadtàk a csalàdomban.Azt viszont nem nagyon èrtèkelik,hogy az o hazàjàban èlunk ès nem az enyèmben.
2006. okt. 6. 16:03
Ez így van ,valahogy az ember így jobban összetart!Mi is nagyon jól megvagyunk a párommal!Igaz mi itt lakunk MAgyarországon!
2006. okt. 6. 13:02
Az en ferjem francia. (Nem mintha minden vagyam egy kulfoldi pasi lett volna) Angliaban ismerkedtunk meg, ott is hazasodtunk ossze. Az eskuvonkon 15 nemzetiseg volt jelen, ami nem is rossz egy 50 fos eskuvon. :D A szuleimnek semmi ellenvetese nem volt. Nem a nemzetisegere voltak kivancsiak, hanem az emberre magara. Az meg sem fordult a fejunkben, h Magyarorszagra koltoznenk. Igaz azota orszagot valtottunk, igy kicsit nehezebb, mert o ugye otthon van, en pedig maradtam "idegenben". A mi hazassagunk is csak ugyan olyan, mint az osszes tobbi "egynemzetisegu" hazassag. Talan abban kulonbozik, h meg jobban ossze kell, h tartsunk. Tobbet kell beszelgetnunk, egymasra figyelnunk. De mukodik a dolog, mert mi ugy akarjuk. :)
15. veronitas (válaszként erre: 14. - Veronitas)
2006. okt. 5. 18:11
mellettem
2006. okt. 5. 18:01
seemit. örülne már végre, bárkit is látna mellette. szerintem. ;-)
2006. okt. 5. 17:29

Előbb-utóbb biztosan elfogadta volna a család, hogy ez a döntésem.Nekem kellene együttélnem vele, nem a családom egyéb tagjainak.

De ez már nem okoz problémát, mert megtaláltam a párom!

12. Ekka
2006. okt. 5. 16:27
Semmit, szerintem elfogadnák.. Ill. elfogadták volna:-))))))
2006. okt. 4. 19:05
Hála ISten mára már az én családom is elfogadta!
10. reni79
2006. okt. 4. 14:27
A nővérem egy görög sráchoz ment férjhez és senkinek nem volt gond úgyhogy szerintem nálam sem lenne.
9. brigo75 (válaszként erre: 7. - Ezsuzsoka)
2006. okt. 4. 14:17
hát épp ezaz, belegondolok és átérzem az Ő helyzetét is. nagyon nehéz lehet
2006. okt. 4. 13:53
Mi most babákat várunk.S a párom elég mesziről jött,de úgy tervezzük,ha a gyerekek kicsit nagyobbak lesznek kimegyünk megnézni a nagyszülöket,a párom családját!No meg Ök is kivancsiak a gyerekekre.De ez csak aféle nyaralás,utana jövünk vissza és éljük az életünk tovabb.Mondjuk beszélgetünka rról,bár ez messze van még,hogy majd ha már a gyerekek felnöttek,önállóak,lehet hogy mi ketten kimegyünk és nyugdíjas éveinket ott éljük le,persze ez még igencsak a távoli jövö,s ki tudja addig mi minden történik!
2006. okt. 4. 13:49
Igen gondolom,hogy sokakat félelemmel töltene el,ha mondjuk a másik fél haza szeretne menni,s vinné a családját,de mondjuk Őt is meglehet érteni!
2006. okt. 4. 13:43
Nálunk csak a nővéremék lennének kiakadva !Vallási és politikai hozzátartozásról nemis beszélve.Anyuék , hugomék, öcsém elfogadnák a döntésemet-választásomat.Én igazából attól félnék,hogy kinek az "országában"élnénk és ennek következményeitől...
2006. okt. 4. 13:17
Az én párom külföldi,de itt él már 13 éve,magyar állampolgár is lett!Családot is tervezzünk!De nem volt könnyü a családdal is elfogadtatni Őt!De megérte!
2006. okt. 4. 13:12

S mi van akkor ha az a nö vagy férfi akit életed párjául választasz külföldi?

S a családod ezt nemnézi jó szemmel!

2006. okt. 4. 13:11
Milyen negativ és pozitiv?
2006. okt. 4. 13:08
nekem német az egyik sógorom. hát néha nem könnyű! nem rossz ember, csak német, és ebben benne van minden pozitív és negatív is.
2006. okt. 4. 13:06
Külföldi a családban...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook