Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Közrejátszhat a kapcsolatom kihűlésében az, hogy híztam? fórum

Közrejátszhat a kapcsolatom kihűlésében az, hogy híztam? (beszélgetős fórum)


1 2 3
48. 388b941089 (válaszként erre: 44. - A0c1361e44)
2013. febr. 28. 10:43
Ezzel is egyetértek! :) Mondjuk, ha 95 kg lennék, nem biztos, hogy azt mondanám, hogy jól érzem magam úgy, meg a kisugárzás a fontos blabla. :D Ha ez a helyzet állna fent és zavarna a külsőm, tuti, hogy mindent megtennék azért, hogy úgy nézzek ki, ahogy szeretnék.
2013. febr. 28. 10:40

Én azt nem szeretem amikor valaki azzal takarózik, hogy anya vagyok, azért vagyok slampos:(

És itt már a súlyfeleslegről beszélek. Zsíros haj és társai.

46. Ferant (válaszként erre: 40. - A0c1361e44)
2013. febr. 28. 10:40

Az oregedes az mas tal teszta.....

Igenis ha egy ferfi ad magara elvarhatja a notol h ugyanugy adjon magara es az elhizas egyenlo azzal h elhagyod magad....persze ha betegsegrol van szo akkor biztosan a ferfi se fog panaszkodni, de sok no csak ugy elhizik es mire eszbekap surolja a 100kgt.

45. 388b941089 (válaszként erre: 40. - A0c1361e44)
2013. febr. 28. 10:40
Abszolút így van!!!
44. a0c1361e44 (válaszként erre: 39. - Ferant)
2013. febr. 28. 10:39

Igen, az önbizalom, de épp ezért nem értem a nőket. Miért lesz kevesebb az önbizalmuk néhány kilótól? Azt gondolom, hogy annak, akinek néhány kiló plusszal nincs önbizalma, annak vékonyabban sincs. És ha így van, akkor viszont nem a kilók miatt önbizalom hiányos valaki, tehát a probléma nem innen ered.


Nekem ez a 30 kiló plusz horrorisztikusan hangzik. Hogy lehet ennyit felkapkodni egy terhesség alatt? Nem vizsgáltak közben? Nem volt gyanús a dokiknak?

Rajtam 10 kiló maradt a szülés után, de ez csak néhány centit jelentett és minden ruhám jó volt szülés után is rám. Látszott, hogy husisabb vagyok, de senki nem mondta és én sem gondoltam úgy magamra, hogy kövér vagyok.

Nekem biztos azért nehéz ezeket megértenem, mert mindig helyén volt az önbizalmam.

43. 388b941089 (válaszként erre: 39. - Ferant)
2013. febr. 28. 10:39
Basszus. :/ Na ez tényleg lehúzza a pasikat nagyon. Mármint a melegítős sztori. Attól, mert meghízunk - én is 75 kg körül vagyok amúgy, mondjuk én soha nem voltam vékony - nem szabad elhagynunk magunkat. Ok, hogy otthon melegítőben vagyunk, de muszáj néha csinosan felöltöznünk, muszáj jól kinéznünk súlytól függetlenül.
42. Ferant (válaszként erre: 37. - 388b941089)
2013. febr. 28. 10:33
Igy van a kisugarzas a legfontosabb nah de ha valaki hirtelen sokat hizik es nem erzi jol magat azt is sugarozza meg a parja fele is.Normalis h megromlik a hazaselet elobb utobb.
41. Zebra25 (válaszként erre: 40. - A0c1361e44)
2013. febr. 28. 10:33
Ne haragudj, de az öregedés ellen nem lehet mit tenni. De ha valaki meghízik az ellen már lehet tenni.
40. a0c1361e44 (válaszként erre: 33. - Noarashi)
2013. febr. 28. 10:31

:)))

Hát ez az!

Egy hosszú kapcsolatban nem csak a nő változik külsőre, hanem a férfi is. ennyi erővel mi nők is dobálhatnánk ki a pasikat, mert őszül, ráncosodik az arca, amikor mosolyog, pocakosodik, stb. De nem, nem tesszük, hiszen attól még az a pasi marad, akit szeretünk, csak átalakul kicsit:)


Nekem azt mondta a férjem, hogy akkor is szeretni fog, ha öreg leszek és ráncos:) Elhittem, én is így gondolok rá, bár azt nem tudom elképzelni, hogy milyen lehet, ha a kapcsolatunk elején nem kíván már.

39. Ferant (válaszként erre: 34. - A0c1361e44)
2013. febr. 28. 10:31
Nah meg is irtad az onbizalom a kulcsa mindennek!!Nekem elment es tenyleng 75 maradtam a szules utan es nem jott ram semmi ruham, sirva mentem ki az ajton ha fel kellett szepen oltozni, mert itthon melegitobe elvoltam, nah de ha neked jol allt a kis plusz mert az tenyleng nem sok amit felszedtel akkor nem lehett ekkora gond a kapcsolatban foleg ha erezted h a parodnak is tetszel meg.
38. Zebra25 (válaszként erre: 36. - Ferant)
2013. febr. 28. 10:31

És micsoda önbizalmat ad 1-1 mínusz kiló:)))))))))))))))))))))))))))

Minnél többet fogyok, annál nagyobb az önbizalmam és ezt a férjem is észre veszi és nagyon tetszik Neki:)

Egyre jobban érzem magam.

37. 388b941089 (válaszként erre: 34. - A0c1361e44)
2013. febr. 28. 10:28

:))

A kisugárzás a fontos. :) Ha elhiszed magadról, hogy jó nő vagy és kifelé is ezt mutatod, még annak is tetszeni fogsz, aki alapból a véknya nőket szereti.;)

36. Ferant (válaszként erre: 31. - Zebra25)
2013. febr. 28. 10:28

Pont igy gondolom en is ezt!

Persze h nem leszunk pont ugyanolyanok a szules utan de ha megkozelitoleg sikerul helyerpofozni a testunket akkor mar a parunk is jobban ertekeli, mintha meg se probalnank legalabb sajat magunkert visszanyerni a regi formankat....egy szo mint szaz ha en nem erzem jol magam a boromben es nem tartom magam szexinek akkor azt mas is ugy gondolja szerintem.

Hogy irjak konkret dolgot is ugy h ertsed elotte boldogan vettem sex shopbol kis csipke meg mindenfele kosztumkeket, sztriptizeltem stb a paromnak mert imadta de akkor valoban ha egy ilyen csipke atlatszo semmiseget magamravettem nem voltam szegyenlos elotte mert tudtam h rendben a testem es nincsenek uszogumi hegyek.....nah de ugyanezt meghizva tuti nem volna batorsagom csinalni, mert mint irtam az uszogumik miatt mar nem erzem magam szexinek olyan goncokben es plane nem fogok sztriptizelni neki, legszivesebben csak sotetben csinaltam volna mindent h ne lassa a logo hasamat es a nagy fenekemet!

Nah es ha azelott ennyire jol ment pl koztunk minden szerinted a parom nem hianyolta a korabbi kis jatekainkat???Szoval fontos h a no szexisnek erezze magat!

Na de tenni kell azert es nem sirankozni h jaj de meghiztam es kihult a kapcsolat, foleg ha erzi az ember h o is hibas akkor korrigalja amit tud.

35. Zebra25 (válaszként erre: 33. - Noarashi)
2013. febr. 28. 10:25
A férfinak is ugyan úgy kell tenni a vonzalom fenntartásáért mint a nőnek.
34. a0c1361e44 (válaszként erre: 22. - Ferant)
2013. febr. 28. 10:25

Persze, lehet, hogy baromság, amit Vanessza írt, de én vele értek egyet és persze mint én is írtam az sem mindegy, hogy a hízás az mennyit jelent.

45 és 75 kg között azért elég nagy hízásról beszélünk. Gondolom kb. ennyi maradtál szülés után. ez sok, na de 5-10 kg nem. Lehet jól is áll a nőnek, ha nem csontkollekció. Rajtam is maradt szülés után néhány kiló, ami néhány centit jelentet, de a férjem , aki szintén a karcsú nőket szereti, azt mondta, hogy egész jól áll, ha kicsit teltebb vagyok. Mondjuk nekem az önbizalmam nem csökkent le....


Ha kihűl egy kapcsolat, akkor nem a súly a domináns.

2013. febr. 28. 10:23

Úgy beszélünk itt, mintha a férfiak aztán semmilyen átalakuláson sem mennének át ahogy öregszenek :)

Bizony ahogy körülnézek, sok 40es pasi hord már maga előtt sörhast, ritkul a fog, löttyed az izom.

32. a0c1361e44 (válaszként erre: 13. - A78c2ff918)
2013. febr. 28. 10:20

Ezzel nem nagyon tudok egyetérteni.

Ha valakit igazán szeretünk és összeillünk, akkor az nem lehet gond, hogy kicsit hízunk.

Minden nő más lesz szülés után. Olyan nincs, hogy az alakom olyan, mint előtte volt, hiába vagyunk ugyan abban a súlyban, hiszen azért a szülés elég rendesen átalakítja a nő testét és a korról már ne is beszéljünk.


Néhány kiló nem hiszem, hogy számítana egy kapcsolatban, de sok talán igen, de én inkább arra gondolnék, hogy más van a háttérben.

2013. febr. 28. 10:16

Nem értem, hogy miért kell összekeverni a szeretetet a szexuális vonzalommal? Nem ugyan az a kettő és nem is szükséges egyik a másikhoz. És igen, kiábrándító tud lenni az is hatással lehet a szexuális vonzalomra ha a másik fél meghízik. Hisz ha a kövér csajokat szerette volna akkor lehet, hogy eleve nem is velem kezdett volna.

Én is meghíztam, mert sok sok hormonkezelésen estem át, majd szültem, de így 1 évvel szülés után kezdem visszanyerni az alakomat és érezhető a különbség:)

30. Noarashi (válaszként erre: 25. - 388b941089)
2013. febr. 28. 10:16
Szerintem itt pont arról van szó, hogy a fórumindító nem fogadja el magát, ezért is tette fel ezt a kérdés. Akkor pedig mi a megoldás? Fogyókúra, mozgás, nemcsak a lelkének tesz jót vele, és nem a pasinak megfelelni, hanem az egészségének is.
29. Noarashi (válaszként erre: 27. - Ferant)
2013. febr. 28. 10:14
Veled értek egyet!
28. Ferant (válaszként erre: 25. - 388b941089)
2013. febr. 28. 10:11
Jha es tenyleng nem egyszeru ugy elni ha az ember nem szeret tukorbe nezni es gatlasos lesz de en dolgoztam es most is azon dolgozom h szeressem elobb onmagam es lassam magam ujbol jo nonek mert addig amig en nem szeretem magam nem varhatom h mas szeressen.
27. Ferant (válaszként erre: 25. - 388b941089)
2013. febr. 28. 10:10

Hidd el ha a ferfi aki szeret teged igazan de te meghizol majdnem duplajara lehet nem akar megbantani h szoljon szeretne ha fogynal, inkabb nem kozeledik szexualisan, egyszoval elhul.....

Itt a forumindito is igy erzi es jogosan, de attol meg szeretheti a parja, mert en sem ereztem h nem szeret a parom de nem kivant ugy mint azelott mikor imadta a testem is.Amint lefogytam a kedve is jobb volt hozzam :)Es valljuk be ha hizunk gatasain is kialakulnak es mi sem ugyanazt nyujtjuk az agyban mint elotte amikor pl bombazonak erezted magad, en kifejezetten utaltam ha pl lassa a logo hajas hasamat a szules utan....jha meg sorolhatnam estig de nem osztom tovabb en ezen atmentem es igenis fugg a hizastol az ha elhulnek az emberek szexualisan, attol meg mint embert szeretheti a masikat.

26. Ferant (válaszként erre: 24. - 388b941089)
2013. febr. 28. 10:04
Nem a szeretetrol van szo.....barmi tortenne az en parommal is kulsoleg szeretni fogom biztos de lehet mar szexualisan nem vonzana ha nem adna magara stb...
25. 388b941089 (válaszként erre: 22. - Ferant)
2013. febr. 28. 10:03
Sajnálom, hogy ilyen a férjed, úgy gondolom ez férfifüggő. Nem lehet egyszerű úgy élni, hogy nem tudod elfogadni magad és nem vagy boldog. :/
24. 388b941089 (válaszként erre: 23. - Andi6020)
2013. febr. 28. 09:59

Igen, sejtettem, hogy szólni fogsz hozzám. :DDD Ízlések és pofonok, nemigaz? :)

Van egy barátnőm, aki az elmúlt években nagyon meghízott, 100 felett van jóval. A férje azt mondta, hogy bármi történik, szeretni fogja, még ha csak 1 lába lenne akkor is. Amúgy pedig, ha valakinek baja van a párja súlyával, külsejével stb, úgy gondolom az a korrekt, ha megbeszéli vele.

23. andi6020 (válaszként erre: 20. - 388b941089)
2013. febr. 28. 09:40
Nem tudom, ha a párod hízna 20-30 kilót, bajuszt, szakállat meg hosszú hajat növesztene, esetleg nem ápolná a fogait (illetve sorolnám ide azokat, ami téged taszít, ha tudnám, hogy mik azok), te ugyanúgy kívánnád? Ezek is csak külsőségek.
22. Ferant (válaszként erre: 20. - 388b941089)
2013. febr. 28. 08:55

Na ez a baromsag amit irsz!!!Igenis ha egy ferfinek a vekony nok a szexisek akkor ha meghizol mellette nem ugy fog kivanni, nem arrol van szo h szeret vagy sem.

Sajat tapasztalat mikor megismertem anno a parom 45 kg voltam es nagyon tetszettem neki, mikor mentem szulni 82 kg voltam, nem duplaja de a fele haladtam es sajnos meg is maradt szules utan a sok folosleg amivel mai napig kinlodok.Nah de tavaly ledobtam egy jo kuraval 8 het alatt 10 kgt mert en is azt ereztem habar szeret nem kivan annyira mint regen, es valljuk be oszinten ha nekunk noknek nincs onbizalmunk mert a tukor nem azt mutatja amit szeretnenk azt erzi a ferfi is.Szoval azutan h ledobtam a 10kgt nem vagyok meg mindig olyan mint regen de jobb lett a kapcsolat es nekem is tobb az onbizalmam mint elotte.Magunk miatt is muszaly figyelni a testunkre!!!


Kedves forumindito sajat es masok tapasztalatabol adodoan pont 2-3 ev mulva legtobb kapcsolatban amugy is beall egy ilyen melypont szeruseg erre mondjak h ujra kell gyujtani a tuzet mert nem lesz olyan mindig mint az elejen.Nagyban hozzajarul h hiztal es te erzed jol magad a borodben, o sem ugy nez rad mint azelott de ezen ha dolgozol h fogyjal es latod h szeret teged ujra lehet melegiteni a dolgokat.Esetleg ha te is jobban erzed majd magad a borodben es nem vagy gatlasos akkor talalj ki valamit amivel ujra feldobajtok a hazaseletet!

2013. febr. 28. 07:57
Igen.
20. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Snow_ball)
2013. febr. 28. 07:48

Ez baromság szerintem. Egy intelligens férfi magadért szeret, azért, amilyen vagy. Nem tudom, hogy mennyire komoly a kapcsolat, de a hosszú évek alatt bármi történhet. Szép lenne, ha minden egyes problémánál hátat fordítanánk egymásnak. :O

Mióta vagytok együtt? De inkább tőle kéne ezt megkérdezni! :)

2013. febr. 28. 00:03

De még mennyire. 2,5 nem rövid kapcsolat már, de azért annyi idő alatt nem hül ki egy kapcsolat.

Mennyit híztál?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook