Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Közlekedési baleset fórum

Közlekedési baleset (beszélgetős fórum)


19. 6c5f346e46 (válaszként erre: 10. - 6c4fb2f974)
2008. okt. 6. 17:37
Tök igazad van,az mégsem járja,hogy egy Suzukis megelőzzön egy X5ös BMWt...tudom miről beszélsz,nekem is Suzukim van,leszoritanak a francba az útról...Sajnos a balesetekben itt Tolna megyében sincs hiány,az egyik ismerősöm 26,a másikak 27,28 és 50 körüliek voltak...az egyik egy részeggel futott össze,a másikak meg egy olasz fickóval,elaludt a volánnál,mind az 5en ott maradtak...sajna...Én is mindennap autózom,az új autóval közlekedő néha már elhiszem,hogy azt gondolják,csak az övék az út...
18. nunu
2008. jún. 10. 17:37
Engem a minap az háborított fel,hogy egy idős hölgy akart átmenni a zebrán,de az autós nem az idős hölgyet nézte,hanem a járdán sétáló fiatal hölgyet!A pláne a dologban,hogy az autó rendőrautó volt!
2008. ápr. 29. 12:46

Jól megemelték a büntetések tarifáit és hallottam, hogy nemsokára mindenhová trafipaxot fognak szerelni, a bevétel pedig az érintett önkormányzaté lesz. Hát nem tudom... Ez idáig rendben is van, csak néhány helyen tényleg indokolatlanul maradnak kint a 30-as táblák. Ezeket is felül kéne vizsgálni.

Én is vezetek minden nap, Budapesten főleg, és reggel beérve a munkahelyre legalább fél óra kell a kávém mellé, amíg lehiggadok.

A teherautókkal, a kamionokkal, a buszokkal és a taxisokkal van tele a hócipőm. Előbbiek tolakodnak, pofátlankodnak, rád húzzák a nagy dögjüket (úgyis te mész le, mert rosszabbul jársz), utóbbi meg azt hiszi, hogy az egész város az övé. Hihetetlen!

2008. febr. 1. 18:15

Zéró tolerancia van a gyorshajtókra is már januártól.

Nekem van ismerősöm aki már 2 ember halálra gázolt(egyik részegen lépett ki egy busz mögül a másik meg öngyilkos volt és eléugrott a főúton) és még mindig vezet ez az ismerősöm.Márm,itn nem vették el a jogsiát hisz nem tehetett egyik baromról sem.

15. 20eebe3d4c (válaszként erre: 12. - Ildikó0628)
2008. febr. 1. 18:14
DDDDDDDDDDDDDD
14. 6a062297d0 (válaszként erre: 12. - Ildikó0628)
2008. febr. 1. 18:11
Milyen szépen, választékosan fogalmazod meg a mondanivalódat. Magyartanár vagy???
2008. febr. 1. 17:40

Hiába szigorítanak.

Kevés a rendőr.

Nekem,egyik ismerősöm 120-al ment,ahol 50 a megengedett seb.szinte mindig nyomja a gázt.

A kutya sem veszi észre.

Remélem,egyszer elveszik a jogsiját.

12. ildikó0628 (válaszként erre: 2. - Bea0824)
2008. febr. 1. 17:34
hát én kis autóval járok, és pont az nagy gecik semmibe vesznek, szerencsére már jó előre lasítok ha meg látok egy ilyen nagy buzit, hogy ki akar kanyarodni, mert az ki is fog
2008. jan. 15. 13:40
A legsajnálatosabb az az egészben,hogy mindig az ártatlan húzza a rövidebbet.Mi a főutvonal mellett lakunk,a falunak majdnem a végén.Rendszeres,hogy ugy jönnek be a kocsik a faluba,hogy azt sem tudom megállapitani,hogy milyen szinű volt.Nem ritka a 90-100.A magyar közlekedési morál siralmas.A legtöbb soför amint megkapja a jogsit el is felejti,hogy ő gyalogos is volt.Legjobb példa erre a volt kolléganöm.Sokszor mentünk eggyütt,ilyenkor nyugodtan lelépett a kocsi elé,mondván van fékje álljon meg.Meglett a jogsija,2-3 hónap múlva ha meglátott egy gyalogost az út szélén,már mondta a magáét,maradj ott a k..va anyád mert elgázollak.
10. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 9. - Bea0824)
2008. jan. 15. 12:06
Te meg nyomtad neki, nehogy megelőzzön.. mert azért az mésem járja, hogy egy Suzuki 1,3 előz egy naaaagy terepjárót:)))Nem értem nálad ezt a kisautó, terpjáró dolgot.Sztem a bunkó kis kategóriás autóban is bunkó, meg terepjáróban is, sőt teherautóban is.
9. bea0824 (válaszként erre: 7. - 6c4fb2f974)
2008. jan. 15. 11:24
Pedig nem egyszer jártam már így hogy a suzuki az 1,3 motorjával annyira sietette hogy szinte a csomagtartómba utazott. Pedig én sem a csiga tempómról vagyok híres. Hát én ezeket tapasztalataim. Engem másik terepjárós még soha nem akart "félre állítani " maga elöl . :)
2008. jan. 14. 05:43

nagynéném férje vitte unokaöcsémet foci edzésre.. belvárosban, megengedett sebességen belül. úgy tudom, hogy egyenesen mentek, egy vadbarom gyorsan rákanyarodott, sietett hátul a két kiskorú (14 év alatti ) gyermekével! Normális az ilyen??? egyik gyermeke könnyebben, a másik súlyosan sérült. a vezető megúsztza egy karcolás nélkül! Unokaöcsém is megúszta, de az apja nem, kissebb sérüléseket kapott, pl ujjtörés (igaz műteni kellett).. rendörség, orvosi ellenörzés stb megtörtént. hazamentek. tán 2 napra rá elájult az apa.. mentő stb.. leszakadt a lépe, amit nem vettek észre.. utolsó pillanatban műtötték, majdnem ottmaradt.. szörnyű :(


Az összes tetves gyorshajtó jogsiját elvenném, aki pedig ölt.. hadd ne részletezzem!

7. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 2. - Bea0824)
2008. jan. 14. 00:06
Nekem már kb 15 éve a munkámhoz tartozik a vezetés, de elég ritkán látom, hogy a Suzuki 1,3 tolja le az X5-öst az útról, vagy a Kia picantó villogja le a pályán a döcögve előző Touareget a belső sávban.Nálatok biztosan ez a jellemző:)))
2008. jan. 13. 23:03

Ha, csak 5 km/h-val előzől, az is előzés nem igaz? :)

Nekem egyébként pár hónatja volt autóbalesetem, pont egy ilyen száguldozó barom miatt!

Nekem ugyan semmi bajon, de a szalonból kigurult kocsim totálkáros lett...


Zebrán meg egyenesen rettegek átmenni!

Főleg ahol több sáv van, nem egyszer fordult már elő, hogy valaki megállt a mögötte lévő pedig megakarta előzni és alig tudott megállni, vagy elkapni a kormányt, hogy ne üssön el.

2008. jan. 13. 22:50

Most szigoritottak a pontozason, ha jol tudom. Az ittas vezetesert es a gyorshajtasert jar kemenyebb buntetes.

En meg pont nem a kisautosokat nem birom, hanem a nagyokat: allandoan villognak a palyan, mer en csak 130-cal birok elozni. Bar szerencsere a villogos is egyre kevesebb.

2008. jan. 13. 22:32

Szomorú, hogy hány ember hal meg az utakon.

Nekem 20 éve van jogsim, eddig még nem volt balesetem, pedig nagyon sok km van már mögöttem (soförként dolgoztam). Az autóba is sokszor elcsodálkozom, hogy némelyek, hogy közlekednek, de ha gyalog közlekedem mégcsak akkor döbbenek le sokszor. Van egy zebra ahol rendszeressen számolom, hogy hányadik autó enged át, (a legtöbb 34) de mivel időre megyek bizony van ,hogy kényszerítem az autósokat a megállásra. Eddig még megúsztam, épségbe átértem, de látom az autósokon, hogy nem tetszik nekik a helyzet olyankor lassítok a lépteimen.

3. ac1096844d (válaszként erre: 1. - 84034aa627)
2008. jan. 13. 21:49

Le vagyok döbbenve.

Ezt még a betegségnél is értelmetlenebb halálnak tartom. Sőt a legértelmetlenebbnek.

Hihetetlen a felelőtlenség, mely nem képes belátni, hogy csak egy (EGY!!) másodperc, és kész a pokoli tragédia.

Halál, nyomor, csonka testek, tönkretett életek, csonka családok, árvák, özvegyek...

Évekig foglalkoztattak a halálos közúti balesetek, gyűjtöttem képet, cikket, videót.

Felfoghatatlan.

40 m-es féknyomhoz nem 60-nal kellett mennie, az tuti...

És addíg, addíg nem lehet megértetni az emberrel, míg valami nem történik.

Pedig ha már a film elszakad, a vetítésnek vége!!!

2008. jan. 13. 21:43

Szia

Nekem pontosan ugyan ez a véleményem. Nagyon utálom az ilyen soföröket, ha lehet akkor a hétvégi vezetőket még jobban. Én 8 éve vezetek de (lekopogom) még soha egy koccanásom sem volt. Akiket nagyon utálok azok a kis autóval járó emberek. Nem egyszer próbáltak már leszorítani az útról , pedig terepjáróval járok. Börtönbe velük!

2007. dec. 30. 16:17

Ahol lakom - Bp-hez közel - ott történt pontosan ünnepek után egy nagyon súlyos közlekedési baleset. Elütöttek egy nőt, métereket repült, 40 m-es féknyom volt az úton... Jah, és "persze" mindez a zebrán történt. Csodálkozom, hogy a férje és a fia nem lincselte meg azt az állatot ott a helyszínen. Ma hallottam a hírt, hogy belehalt a sérüléseibe. Az újévet a családja temetéssel kezdi. Én is ismertem az áldozatot és még sokan mások is, mert eladó volt egy szaküzletben.


Remélem az elkövetőt leültetik, bár ebben az országban fontosabb egy zöldkártyáért megb....ni az embert, mint leültetni valakit, aki embert ölt, "csak" azért, mert siethetnékje volt....innen üzenem minden száguldozó vadbaromnak, hogy gondolkodjon már el egy kicsit, csak egy kicsit, hogy mi a fenéért is nyomja ész nélkül a gázt, főleg a zebrán. Nincs joga tönkretenni egy másik család életét. Ha annyira rátapadt a talpa a gázpedálra, akkor menjen ki a prérie és ott száguldozzon. Tőlem még egy fának is nekimehet, de ne veszélyeztesse más emberek életét. Mert NINCS JOGA HOZZÁ!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook