Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Középkorú nők válságos gondolatai fórum

Középkorú nők válságos gondolatai (beszélgetős fórum)


23. 274c9996b8 (válaszként erre: 12. - Eva6731)
2009. szept. 22. 17:43

Szia !

Alltalaban az asszony nyakaba van szakadva az összes felelösseg minden kapcsolatban ! Az a csoda hogy , ezt csak most vetted eszre :)

Hat ev ide vagy oda az nem szamit ! Miert idegeskedsz vagy stresszesz ??? Ugy kell felfogni hogy , mindeg ,minden körulmenyek között TE a legjobbat nyujtod ! Akinek ez nem tetszik tegyen rola :) Tehat nyujtsa az elegedetenkedö azt ami kimaradt !

22. eva6731 (válaszként erre: 21. - Brilliantgirl)
2009. márc. 3. 13:41
köszönet a bcsiért és én is azt kérek tőled h eddig nem reagáltam de nem volt jó a gépem sokszor magától kikapcsol és természetesen a lehető legrosszabbkor értem a reakciódat de akkor nincs mit magyarázni mivel sajnos te is átestél ezen az érzésen üdv
21. Brilliantgirl (válaszként erre: 20. - Eva6731)
2009. márc. 1. 13:11

:( félre értettél...azt, hogy sajnálom arra írtam, amit az elvesztett babáidról írtál, nem a párodra...őszintén áttudom érezni, mit jelenthetett elveszíteni a babákat (én is voltam ilyen cipőben)

A gyerekkérdést pedig csak felvetettem, mint egyik lehetséges problémát kettőtök között...sorry

20. eva6731 (válaszként erre: 17. - Brilliantgirl)
2009. febr. 28. 19:22

bocska édes! és ne haragudj emigazán tudhatod h nekem mennyire fáj h nem leht közös bana én voltam a mütőasztalon és nem a férjem az h neki nincs saját gyereke aról én nem tehetek előtte volt

a lehetőség én mondtam neki ha talál magának vkit akkor én még a babát is elfogadnám de ő nem akart ennek a varinak belegyezni

19. eva6731 (válaszként erre: 13. - 2d5a00656a)
2009. febr. 28. 19:15

de igen igazad van túl szoros a kötödés a fiammal ( abvarátaival nem)

mivel mi mindig ketten voltunk minden kényes és rossz helyzetben nekünk kettönknek kellett megoldani minden kényes és nehéz problémát .igen mi ketten vagyunk sem a mostani párom sem az édesapja sohasem segített nekünk.de mindettől függetlenül a gyerekem szereti a nevelőapukáját mert többet kapot tőle mint az édesapjától és én mindig erre próbálom orientáli a gyereket mert ő is tudja h kire számíthat ha gondd van

18. eva6731 (válaszként erre: 14. - Eva6731)
2009. febr. 28. 19:03
bocsánatot kérek a cúf helyesírásomért a gépem annyi idős mint én meg egy kicsi uhogy nem tudok vele bánni mert most javították és összekeverték a gombjaimat bocs
17. Brilliantgirl (válaszként erre: 14. - Eva6731)
2009. febr. 28. 19:00
sajnálom...így ismeretlenül...sztem lehet, hogy már ez is gond lehet, hogy neki nincs "saját" gyermeke. Mindenképp jót tenne egy alapos beszélgetés, mikor csak ketten vagytok...esetleg ha elmennétek valahova.
2009. febr. 28. 19:00

Akkor mi tart még össze,ha ennyire bosszant???

És ő miért bosszankodik,ha már nincs ami hozzádfűzze?:)

15. eva6731 (válaszként erre: 13. - 2d5a00656a)
2009. febr. 28. 18:54
lehet h igazad van de nem hiszem mivel te ezt a közösséget amiben én élek nem ismerheted de sajna h amit leírtam igaz többet beszélek a gyerekekkel (idézőjelben)mint a saját férjemmel mert kettönk közöti kapcsolat nemigazán müködik most is mint egy kisgyerek toporzékol a zenével és én nem tudom kultiválni a dolgot
14. eva6731 (válaszként erre: 9. - Brilliantgirl)
2009. febr. 28. 18:43
nem sajna nem lehetet közös mert 23 éves kora egzütt vagyunk és én 3x elvetéltem amibe majdnem belehaltam és nem áll szándékomba többször ezt megpróbálni mert nekemm még van az alig nagykorú fiam
13. 2d5a00656a (válaszként erre: 11. - Eva6731)
2009. febr. 28. 18:40
Nem lehet hogy túl szoros a kötődésed a fiaddal és barátaival,és inkább velük szeretsz lenni mint a pároddal ,és a saját korosztályoddal,és ő pontosan ezt nehezményezi????
2009. febr. 28. 18:38
ráadásul itt van nekem a viszonylag fiatalon 65 évesen maradt özvegy édesanyám akkor miről beszélünk minden családi gond és probléma az én nyakamba szakad tehát nem tudok mindig kedves leány feleség és anyuka lenni nagyon nehéz ezel a háttérrel egyedül megoldani ez amiről beszéltem eddig egyeddül
2009. febr. 28. 18:34

helló az új hozzászólóknak. lehet h néha én fiatalodok

a páromhoz de leginkább a fiamat és a barátait kellen megkérdezni mert igeniz szeretnék fiatal amradni mert a családi kapcs ezt várja tőlem a férjem viszont nem akar lépést tartani velünk hiába ő a fiatalabb és ez a fiamnak és nekem is kellemetlen nem tudom h mi lenne jó megöregedni v a gzerekem miatt fiatalnak maradni

2009. febr. 28. 18:33
saját...úgy értem
2009. febr. 28. 18:33
a párodnak van már gyermeke?
2009. febr. 28. 18:26
gitka61 nem könnyü már ennyi idő altt lehet h a megszokás van de a zeretet nem múlik mert én még életemben nem szerettem így senkit de a szeretetmt nehéz kimutatni ha nem hagyják és ő nem hagyja
7. 2d5a00656a (válaszként erre: 5. - Eva6731)
2009. febr. 28. 18:26
14 év óta ez most lett ilyen durva,eddig ez nem volt gond?
6. 9c8432d068 (válaszként erre: 5. - Eva6731)
2009. febr. 28. 18:23
Ez nehéz ügy.Vagy te fiatalodsz hozzá a párodhoz a magatartásoddal,vagy ő nő fel hozzád.
2009. febr. 28. 18:20
nem tudom h most melyikőtőknek írok de aáltlánoságban mondom egy csodaszép kedves majd 18 éves fiam van akit a nevelőapuka 4 éves kora óta nevel.nem mindig voltak problémák de hozzá kell tnnem h a férjem (már lassan hét éve) nem tud a mai napig felnóni a "problémához" nem tudja elfogadni h az én mentalitásom más mint a z övé most is itt veszekedik velem mert veletek beszélek és nem vele de vele nem lehet egyébként 6 évvel fiatalabb mint én és ő aki nem tudja elvisekni az öregedésmet azt szeretné ha még mindig discóba ami nincs járnék vele tehát a saját öregedését sem tudja elviselni
4. 6194d1fc5d (válaszként erre: 1. - Eva6731)
2009. febr. 28. 18:15
egy 14 éves párkapcsolatban, már inkább a megszokás a domináns, szerintem. Már kihülőben a láng, csak parázslik. Ujdonságot kell bele vinni a kapcsolatban, és mindenképpen beszlni kell minden adódó problémáról. Semmi esetre sem szabad struccpolitikát folytatni...a gyüjtögetés nem vezet semi jóra..
2009. febr. 28. 18:07

Nem könnyű a helyzeted.

Kinek a mamija?

2009. febr. 28. 18:06

Miért halódik a kapcsolatod???

Miattad vagy miatta?Mi az hogy nem egy korosztály???

én is 42 vagyok,l/eszek a nyáron,de hoxa szerint már annyi vagyok:)/Beszélj róla mit érzel hátha ...

2009. febr. 28. 18:03

42 éves nagyon padlón lévő feleség és nagyon boldog kamasz fiú anyja vagyok a párkapcsolatom 14 éves és egre nehezebb nem tudom mit tegyek segítség kell

a férjem ari de nem vagyunk egy korosztály és nem tud felelősségteljes lenni sok a gondom mert a mami is velünk él nem tudom h mit tegyek aki tud mondjon vmi jó tanácsot köszke éva

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook