Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Közeli barátnőd arra kér, hogy társulj hozzá és férjéhez "harmadikként". Hogy reagálsz? fórum

Közeli barátnőd arra kér, hogy társulj hozzá és férjéhez "harmadikként". Hogy reagálsz? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. okt. 2. 20:05

Orvos látott mostanában?? :-)

Kihagynám, nem változott a véleményem.

2009. szept. 29. 21:26
Megkérdezném,hogy ,,jól érzed magad, nem vagy esetleg lázas?"
2009. szept. 17. 19:36
Biztos, hogy nem-et mondanék!
2009. júl. 13. 22:02
Egyetértek az előttem szólóval. Ha nem lenne pasim, és mind2en okésak, miért is ne? Lenne egy jó estém. :)
2009. júl. 13. 21:11
Ha nincs pasim és mindketten jól néznek ki,akkor lehet,hogy bevállalnám...
2009. júl. 13. 20:51
Kihagynám. Pedig nem rossz a pasija....
2009. máj. 9. 05:46
Nekem valószínűleg nem lenne barátnőm.
38. Miss Angel (válaszként erre: 37. - Kattyus)
2009. febr. 12. 21:01
Engem is érdekel,írj majd,mire jutottatok:**
2009. febr. 12. 20:22
Sikerült-e azóta tisztáni a kérdést?
36. Dzseki
2009. febr. 10. 15:41

Ha csak célozgat, de egyértelmű, ahogy mondod, nyíltan mondd meg neki, hogy te nem akarod.

Lehet hogy elrontaná a barátságot, ez egy. Kettő, hogy te nem is akarod.

Ha megérti jó. Ha továbbra is célozgat, válj meg tőle.


Ha meg úgy gondolod mégsem annyira jó barátod és nem halnál bele, ha elveszítenéd esetleg, vonzó is számodra, izgis egy ilyen helyzet, akkor menj bele.

Még az is meglehet, hogy szorosabb lesz tőle a barátság, mint ahogy pld. Kern-nél történt ..

2009. febr. 9. 19:05
Jajj, szerencsére nekem nincsenek ilyen "furcsa" barátnőim. Szerintem ezek annyira gáz dolgok, de hát felfogás kérdése...
2009. febr. 9. 18:59

Régen nekem is másképp jöttek ki a dolgok: barátomból lett a mostani párom. Ő eleve nem is barátsággal indított, hanem udvarolt.

Ezért lehet most olyan pozícióban nálam, ahol most van.

Viszont mióta együtt vagyunk, jócskán átértékelődött bennem a barátság fogalma. Azért írtam lentebb, amit írtam.:)

Persze nem kizárt, hogy összejövök egy lánnyal és barátok is leszünk, de ő lesz az egyetlen aki ilyen státuszban lesz nálam.

Ez most lehet hogy hülyén hangzik, de vannak bizonyos szabályaim, nem nehéz őket betartani, csak megérteni, főleg egy kívülállónak.:)

33. Kern (válaszként erre: 31. - Mothertiger)
2009. febr. 9. 18:50

Tudod, Anyatigris,

ezt én is így gondoltam. Még egyetemista koromban volt egy klassz barátom (aki történetesen nő volt; de nem volt a szerelmem, ez fel sem merült kettőnk között...), jól elvoltunk, tényleg mint két barát.

Közben szerelmeink mindkettőnknek jöttek-mentek, persze mindig alaposan kitárgyaltuk a dolgokat.

Aztán egyszercsak úgy adódott, hogy mindketten szinglik maradtunk. Hamarosan jelentkeztek rajtunk, külön-külön, a szexuális éhség jelei...

és tudod, Anyatigris, akkor megtörtént, amire egyikünk sem számított: csillapítottuk egymás éhségét... csak pusztán barátságból...

Az egészben az volt a furcsa, hogy ezt valahogy nagyon természetesen éltük meg. Fel sem merült bennünk ennek állandóvá tétele, kifejezetten áthidaló megoldásnak tekintettük.

Barátságunk azóta is tart; Ő már kétszeres családanya, nekem feleségem és barátnőm van (ezt most szerelmes-szexuális értelemben írom), a dolgot időnként felemlegetjük egymás között, de csak olyan hangszínezettel, hogy: lám-lám, mit meg nem tesz az ember a másiknak, barátságból...

32. Miss Angel (válaszként erre: 27. - 816fca07b8)
2009. febr. 9. 18:37

Teljesen egyetértek,én se hagynék veszni 1 barátságot 1 ilyen eset miatt...

Tök jó,hogy ilyen békésen le tudtátok rendezni egymás között,és a barátság megmaradt,ez tetszik:**.

De akkor ti tényleg IGAZI bnők lehettek....

2009. febr. 9. 17:54

Barátnőimet arra "tartom" hogy barátkozzunk, még ha vonzó is akármelyikük, akkor sem közeledem se hozzájuk, se a férjükhöz/párjukhoz szexuálisan. A barátság az barátság, a szex meg szex. Kölcsönösen kizárják egymást.

Szerintem.

2009. febr. 9. 17:18
ha tényleg a barátnőm, akkor ismer és nem kér ilyenre - nem vagyok prűd, de mindent az én gyomrom sem vesz be :)
2009. febr. 9. 17:15
Bárcsak erre kérne:-DD
2009. febr. 9. 17:08
Amit a test megkíván,meg kell adni neki!!:):):)
2009. febr. 9. 16:15

velem előfordult. én szabad voltam még akkor, a barátnőm már menyasszony. akkor vetődött fel. én megmondom az őszintét: elgondolkodtam rajta, de a barátságunk fontosabb volt mint h azért megszakadjon mert mondjuk mégis kiakad amikor a pasija meg én..


h miért gondolkodtam el rajta? konkrétan nem vonzanak a nők,soha nem is próbáltam, de tagadhatatlan, h barátnőm gyönyörűszép-fotómodell- a pasija meg.. háát... hmmmm :) pasinak nem kellene mert link mint a véreshurka de akkor szingliként úgy gondoltam, bevállalnám...


de nem tettem, a fentiek miatt. végül ők sem tették meg, mással sem, mert a lány belegondolt abba, h lehet h megmérgezné a kapcsolatukat akárkivel is látná a férjét... azóta is jó barátnőm, ezen nem akadtunk fenn :)

2009. febr. 9. 09:56
Elmagyaráznám neki, hogy semmilyen formában sem vennék részt ilyesmiben, hiába jó barátnőm.
2009. febr. 9. 08:25

"Te hülye vagy."

Egyébként szerencsére nem barátkozom olyanokkal, akiket ilyen dolgok foglalkoztatnak, úgyhogy ez velem nem fordulhat elő. X-)

2009. febr. 9. 07:53
Az a legnagyobb gond az én nézetem szerint, hogy nem konkrétan kérdez, hanem célozgat. Ha konkrét lenne a kérdés, könnyebb lenne az elutasítás. Szerintem....Én most ha belegondolok a szituba a legjobb barátnőmmel...Ámbár szerintem neki se és nekem sem férne bele.
2009. febr. 9. 07:33
Valószínűleg lecserélném a barátnőmet.
2009. febr. 9. 06:17
Mivel közeli barátnőd,már ismernie kellene téged,hogy mire vagy hajlandó és mire nem.Ha még ennyire sem ismer,az már nem igazi barátnő.
2009. febr. 8. 23:42

Csalódtál benne,elhiszem,én is megdöbbennék,ha 1 bnőm,akivel közel állunk egymáshoz,egyszer csak előrukkolna egy ilyennel.....tényleg nem tudnám,hirtelen mit gondoljak róla.

De a fenébe is,a mai világban olyan nehéz igaz barátokat találni,én biztos nem hagynám annyiban,őszintén elbeszélgetnék vele,aztán már csak érezném,mit kell tennem.....

Legyél vele határozott:NEM,ezt fogadja el!!

Ha folyamatosan célozgat rá,az szomorú,és ha ez a jövőben is igy lesz,és nem szokik le róla,hagyni kell az egészet.

Én legalábbis így tennék.

20. fanniflóra (válaszként erre: 18. - Miss Angel)
2009. febr. 8. 23:16
Köszi szépen, ez nagyon jól esett. Látom, te elkaptad a dolgok lényegét. Jól fognak a tanácsaid. Az általad felvetetteken kívül engem még az is aggaszt, hogy ezentúl úgy kell ránéznem, mint aki ilyeneket csinál. Tényleg nem ismerném jól? S a rosszabb az, hogy nem is konkrétan "kért", hanem félreérthetetlenül célozgat... folyamatosan.
19. dee (válaszként erre: 17. - Fanniflóra)
2009. febr. 8. 23:15
Háááááááááát én mosolyogva, minden magyarázat nélkül nemet mondanék/vagy igent. Nem kell ezen tépelődni.
18. Miss Angel (válaszként erre: 17. - Fanniflóra)
2009. febr. 8. 23:01

Szia Fanni!

Én meg azt tanácsolnám neked,mérlegeld,mennyire fontos neked ez a barátság.Mert én ugy veszem észre,neked fontos,hisz azt mondod,szeretnéd megőrizni.

A lényeg:mondd el neki,te ezt semmiképp nem akarod,nem vagy vevő ilyesmire,és kész.

Ha igazán jó bnő, tudomásul veszi,és ejti a témát.

De ha mellre szívja,úgy kell neki,elvégre,ha már évek óta ismer,tudhatná,milyen ember vagy-akkor nincs mit sajnálni ezen a kapcsolaton.

Mindenesetre én egy őszinte beszélgetést biztosan megejtenék vele kettesben.....

17. fanniflóra (válaszként erre: 16. - Dee)
2009. febr. 8. 22:42
Természetesen semmiképp sem teszem meg. Nem választ vártam, hanem egyszerűen megkérdeztem, ki mit lépne hasonló esetben. Azért is, hogy lássam, mennyire normális egy ilyen dolog, de azért is, hogy hátha kiderül, hogyan lehetne megőrizni ezt a barátságot komolyabb sérülés nélkül.
16. dee (válaszként erre: 6. - Fanniflóra)
2009. febr. 8. 22:31

Ha azt mondom állj be harmadiknak, megteszed?

Miért tőlünk várod a választ????

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook