Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közcélú munka, most két hónapra kaptam szerződést az önkormányzat által. fórum

Közcélú munka, most két hónapra kaptam szerződést az önkormányzat által. (beszélgetős fórum)

9. Jázmin1975 (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2012. febr. 2. 11:39
Jól gondolod igen.De meg kapttam az állást egyévre örülök neki nagyon mert jó ott dolgozni imádom a gyerekeket is meg a kolegáim is jók.Meg 2percenbelül ott vagyok nagyon közel van hozzám.
2012. jan. 25. 21:36

Na,igen a statisztika...csak,hogy tudja valaki verni a mellét,hogy az adott évben mennyi embernek adtak melót,arról viszont nem szól a fáma,hogy meddig és mennyi pénzért,ma kiakadtam ezentúl 8 órában 47 000-ért dolgozunk majd,ez ám a munkába való visszavezetés...ha lenne munkahely,de nincs, szóval rákényszerül az ember,nincs választása.

Remélem nem sokáig megy ez már így.

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - C6560fb39d)
2012. jan. 25. 14:39

..és főleg a statisztikának jónak kell, hogy legyen.


Hofi után szabadon: -Ha disznót nem tudunk csinálni, készítsünk statisztikát!

6. c6560fb39d (válaszként erre: 1. - Jázmin1975)
2012. jan. 25. 14:32

Ha szerencséd van igen.

Kaptam már olyan választ,hogy mit képzelek,hogy vissza akarok menni dolgozni, sokan várnak, mindenkinek adni kell lehetőséget,pörgetik sorban a segélyeseket.

2012. jan. 25. 14:21

Gondolom arról lehet szó, hogy két hónapig dolgozhatott a kérdező, mint közcélú munkás. A két hónap lejárt, a főnöke elégedett volt vele, ezért szeretnék, ha még egy évet náluk dolgozhatna.


Nem ismerem a szabályokat, állandóan változnak, de drukkolok a kérdezőnek, hogy sikerüljön neki, mert az lenne a jó, ha minden ember aki dolgozni szeretne eltudjon helyezkedni.

2012. jan. 25. 13:16
Én nem értem az egész kérdést ..
2012. jan. 25. 06:32

Mi nem tudhatjuk, hogy az önkoriban a főnökasszonynak sikere lesz e...

Azt hiszem sejtem miért nem vettek fel az önkoriba dolgozni, amikor jelentkeztem...

2012. jan. 24. 19:42
Atyaég, erre te tényleg választ vársz?!
2012. jan. 24. 19:41
Kéthónapra kapttam meg egy munkát az önkoritól és a fönökasszonyom beadta a vissza igénylést egy évre szerintetek meg kapom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook