Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közalkalmazotti bér kiszámítása, segítenél? fórum

Közalkalmazotti bér kiszámítása, segítenél? (tudásbázis kérdés)

2012. szept. 1. 16:19
Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólásokat! :)
7. mh07 (válaszként erre: 1. - Andesz25)
2012. aug. 29. 08:29

Ha valós adatokat akarsz, akkor inkább fordulj a munkáltatódhoz. A közalkalmazotti bértábla több elemből áll össze és a szorzó is annak alapján változik.

- a 9 éves munkaviszony, már valóban ledolgozott... (az nem számít, hogy közalk. vagy sem)

- a második diplomád egyetemi, és szükséges-e a munkádhoz, vagy elég a főiskolai (jóindulatú főnöknél akár figyelembe is vehetik)

- nyelvvizsgád van-e, kell-e

Nekünk anno beszámították a szám.tech. ECDL vizsgát is, ami pótlékként még hozzáadódik a fizetéshez. (munkáltatót az Önkorm.)

6. 328aadd89f (válaszként erre: 5. - 328aadd89f)
2012. aug. 28. 20:40

A hsz.-em vége akkor áll, ha a második diplomád egyetemi.:)

Remélem tudtam segíteni!

5. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Andesz25)
2012. aug. 28. 20:20

A közalkalmazotti bértáblában az F4-es kategória vonatkozik Rád, ha már betöltött 9 éve dolgozol. Ha még nem éri el a 9 évet, akkor F3-as kategóriába tartozol és akkor ugrasz kategóriát, ha meglesz a 9 éved.

Amennyiben az egyetemi diplomád szakirányú és a munkahelyen figyelembe veszik, akkor H-s kategóriába tartozol, ugyanazokkal a szorzókkal.

Én H4-es vagyok és ha visszamegyek GYED-ről, akkor elvileg nettó 110 körül fogok kapni asszem.

4. adfa0d8bdb (válaszként erre: 1. - Andesz25)
2012. aug. 28. 20:01

Azt intézménye válogatja hogy beszámítják-e a másik diplomádat... csak akkor szokták, ha a munkakörhöz szükséges az a szakirányú képzettség is, és használni is fogod!


Netto 120-130 körül jönne ki ez a bér...

2012. aug. 28. 19:06

Tessék itt egy bérkalkulátor:


[link]

2. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Andesz25)
2012. aug. 28. 19:04
munkaviszonyodból vagy közalkalmazotti jogviszonyból van 9 éved? nem mindegy.
2012. aug. 28. 07:12
Kilátásban van egy családgondozói állás, de addig nem akarok semmit sem lépni ezügyben, amíg legalább nagyjából nem vagyok tisztában a fizetéssel. Ez egy közalkalmazotti, szakirányú végzettséget igénylő állás. Nekem szociálpedagógus diplomám van és 9 év munkaviszonyom, igaz, nem közalkalmazotti, hanem igazságügyi tisztviselői. Nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni a munkabér nagyjábóli kiszámításában, ugyanis egyszerűen a bértáblán nem tudok kiigazodni... Az esetleg számít-e a fizetési fokozatban, hogy még a fentin kívül van egy másik diplomám is? Nagyon köszönöm előre is a segítségeteket!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook