Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közalkalmazott (szociális) munkakörből, van itt aki 50-60km-ről jár be kocsival dolgozni és üzemanyag egy részét munkahelye elszámolja? fórum

Közalkalmazott (szociális) munkakörből, van itt aki 50-60km-ről jár be kocsival dolgozni és üzemanyag egy részét munkahelye elszámolja? (beszélgetős fórum)


6. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 18. 16:27

A munkakör lényegtelen. A "benzinpénz" ADHATÓ, tehát nem kötelező juttatás és független a távolságtól.

[link]

5. Zsuzsti (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 18. 15:52
Nálunk 60 km-ről jár be dolgozni az egyik munkatárs, igen kifizeti neki a munkáltató a 15 Ft/ km munkábajárást!!!
2021. máj. 18. 13:56

Szia

Ez munkahely függő.

Férjem míg Pestre járt, 58km, fizették neki a 9ft-ot, most csak 25km-re jár kb, havonta 20000ft-ot kap.

Itt is csak azért, mert nem tudna mivel bejárni.

2021. máj. 18. 13:42

Engem az érdekelne, hogy van-e vagy tud-e valaki olyat, hogy 50-60km-ről vagy több, jár be dolgozni és adják a 15Ft-ot/km (elszámolás után 9Ft)?


Érted a nagy távolság miatt keresem, h van-e erre példa.

2. Zsuzsti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 18. 11:58
Szia! A kérdésedre a válasz, igen a munkáltató fizeti a munkába járásod, 15 Ft/ km! Adhat utiköltséget is pluszba de ez munkáltató függő! A munkába járás az mindenképpen jár!
2021. máj. 18. 11:21

Ez a 9Ft/km.


Tudom, hogy működik. Csak azt nem, hogy "nagyobb" táv, 50-60km esetén is megadják-e.

Azt is tudom, hogy ez munkáltatónként változhat.


Ezért egyéni tapasztalatokra lennék kíváncsi közalkalmazott (szociális) munkakörből, ha valaki saját kocsival 50-60km-t utazik a munkába vagy többet, kapja-e ezt a 9Ft/km-t (vagy a maximális adható összeget)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook