Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kövek száma a jegygyűrűben fórum

Kövek száma a jegygyűrűben (beszélgetős fórum)


15. 98e28fd60a (válaszként erre: 1. - Bovis)
2019. jan. 20. 20:04
Szerintem semmi jelentősége. Az én gyűrűmben egy nagy kő van, ami pici kis "talpakon" àll, így nincs beépülve a karikába, hanem rajta "ül".
2015. febr. 17. 05:41
neked a parod szeretete fontos,vagy azhogy hany db ko van egy gyuruben?!
2008. okt. 31. 18:49
Az én jeggyűrűm tök sima, egyetlen kő sincs benne. Na bumm. Nem a gyűrű a lényeg, hanem a szándék. :-)
12. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 1. - Bovis)
2008. okt. 7. 18:27
nekem a 11-es a szerencseszámom! :)
11. bovis (válaszként erre: 10. - Zizisicc)
2008. szept. 2. 22:17

hát 9 év után már nem veszek zsákbamacskát a pasimmal..:)

mindenki így parázik a férjhezmenés előtt? :)

vagy csak én misztifikálom túl ezt a dolgot?

biztos elmúlik ez a láz majd idővel:)

10. Zizisicc (válaszként erre: 9. - Bovis)
2008. szept. 2. 12:10

"ezt a gyűrűt megláttam és tudtam, h ez kell:)"


Ha így áll a helyzet, akkor ne gondolkodj rajta! :o))

Ha viszont a házassággal kapcsolatban vannak ellenérzéseid, akkor ne kapkodj, érdemes végiggondolni a dolgokat!

2008. szept. 2. 12:06

nem vagyok elvakult vagy ilyesmi, a számokkal jelekkel kapcsolatban (akkor valsz jó előre utánanézek, hogy hány köveset veszek:).

ezt a gyűrűt megláttam és tudtam, h ez kell:)

én se tudom miért parázok rajta, valsz azért mert ez az első jegygyűrűm:)

és az első férjemhez készülök hozzámenni:)

és ez az egész nekem nagyon fura helyzet, nem szoktam még meg a gondolatot, hogy asszony lesz a lányból:)

csak ha - neadjisten- valami nem stimmelne, akkor jó lenne tudni, h a gyűrűnek van-e ehhez köze..hülyeség?...

2008. szept. 2. 00:27
van valami rossz előérzeted a házassággal kapcsolatban, vagy miért filozol ilyenen hogy hány kő az mit jelent, fura hogy ezen gondolkozol...
2008. szept. 1. 23:31

Szerintem semmit nem jelent!

De most,hogy mondod en is megnezem az enyemet!Nekem 8 van.Abbol mar 1 kiesett! :(

Nem csoda kozel 9 eve hordom...

2008. szept. 1. 22:28
Minnél több van, annál jobb üzletet csináltál.:)
5. Zizisicc (válaszként erre: 4. - Bovis)
2008. szept. 1. 21:55

Áááááááá, szerintem ne görcsölj rajta! Biztos lehet találni olyan aspektust is, amikor jót írnak róla.

Azon az oldalon, amit említettél, ezt találtam:


24-es: szerelem, pénz és kreativitás száma. Nem szabad túlzásba vinni a szerelmet.


Van egy baráti házaspár, 24-én volt az esküvőjük, jó régen. Jelenleg csúnya válás elé néznek, és a totális anyagi csőd szélén állnak. Ennyit a számokról.


A lényeg, hogy azt vonzod be, amire sokat gondolsz. Ha Te megvagy róla győződve, hogy a 11 szerencsét hoz Neked/Nektek, akkor azt is fog hozni. Ha félsz tőle, bevonzhatod a rosszat.


Én a 11-est alapvetően szerencsés számnak gondolom! :o))

2008. szept. 1. 19:27

Zizicicc!

én is olvastam, h mesterszám, de azt valahogy a születéssel hozzák összefüggésbe. szóval, hogy akinek a születési dátumok összege(vagy a nevének aszámokra átírt összege?)de olyat, hogy önmagában a 11 mit szimbolizál, olyat nem találok. :(

[link]

itt pl. ezt olvastam.

totál összezavarodtam:)

most akkor örüljek, vagy ne örüljek? :)

3. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Bovis)
2008. szept. 1. 15:52
A 11-es mesterszám, szerencsétlennek semmiképp sem mondanám! :o))
2. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - Bovis)
2008. szept. 1. 15:50
Nekem 3 icipici kő van benne,a jelentését tudom,a három gyereket jelképezi amik már megvoltak eljegyzéskor,de a 3 amúgy is misztikus szám,azt hiszem,bár egy számmisztikus jobban tudná.
2008. szept. 1. 15:45
Szerintetek van jelentősége a kövek számának a jegygyűrűben? Sajnos nem találok róla infót..Nekem 11 kő van benne, és mintha úgy rémlene, hogy az nem éppen szerencsés szám..tud valaki segíteni? (szombaton húztuk fel a gyűrűt..)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook