Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kórosan fáradt vagyok mostanában. Pedig napi 7-8 órákat... fórum

Kórosan fáradt vagyok mostanában. Pedig napi 7-8 órákat... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. ápr. 27. 09:47

Szia!

Jó ötlet, amit Globus írt! Kolléganőm férjének volt alvási apnoe-ja és ő akart úton-útfélen elaludni. Éjszakánként hiába "alszol" 7-8 órákat, ha folyamatosan felébreszti magát a szervezeted úgy, hogy nem is tudsz róla. Ha a labor és egyéb alapvető vizsgálat nem mutat valami egyebet, érdemes lenne alváslaborba is elmenni.

9. globus (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 25. 13:50

Próbálj bejutni egy alváslaboros vizsgálatra.

[link]

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Birebora)
2023. ápr. 24. 18:47
Azért ennyire nem gyakori, állva nem alszok el mondjuk mint Mr Bean :D de vmi olyasmi. Elmegyek mindenkepp. Ma is voltam, kérni akartam beutalót vérvételre, de nem rendelt a doki. Ha viszont nem javul, vissza kell adnom a jogsimat, mert így nemcsak magamra vagyok veszelyes hanem masokra is.
2023. ápr. 24. 18:43
Narkolepszia?
2023. ápr. 24. 18:42
Mindenképpen menj orvoshoz! Ne halogasd!
2023. ápr. 24. 18:37
6 kávé a minimum egy nap. De meg se érzem jóformán.
2023. ápr. 24. 18:35
Egész életemet végigkísérte ez a kóros fáradtság. F1 alatt mindig olyan jókat aludtam, régen. Vérszegény vagyok. De most hogy betöltöttem a 40-et, egyre rosszabb.. A múltkor egy vasúti kereszteződésnél álltam, vártam hogy elmenjen a sihuhu, aztan csak azt vettem észre, hogy dudálnak rám mint állat. Pillanatok alatt eltudok aludni. Bárhol. Bármikor.
3. Myra
2023. ápr. 24. 18:12
Akkor orvoshoz kell fordulni. Kivizsgálás szükséges. Vérnyomásod nem alacsony?
2023. ápr. 24. 18:08
Cukorbeteg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook