Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Körömlakk szárítás fórum

Körömlakk szárítás (beszélgetős fórum)


10. nagyreni (válaszként erre: 9. - Simple)
2011. márc. 11. 10:58
Nekem is van, avonos, de a francia manikűrrel az sem boldogul tökéletesen:-(
9. simple (válaszként erre: 1. - Nagyreni)
2011. márc. 10. 21:51
Körömlakk szárító spray. Én ezt használom, és már a három réteg lakk is könnyen megszárad.
2011. febr. 21. 09:16
változó. Nekem is van avon, oriflame, miss sporty... Nem a legdrágábbakat.
2011. febr. 21. 06:54

A hideg vizet és az olajat mindenképp kipróbálom!

Vékonyan kenem mindig, de hát francia manikűrnél 3 réteg van, legalábbis a végén.

Az uv lámpát pont tegnap próbáltam, de ugyanolyan volt, mint a többi. Avonos lakkokat használtam eddig, tegnap próbáltam az oriflame-et, és rendeltem már moyrat, mert sokan mondták, hogy az a legjobb. A díszítők meg nonéjm lakkok, de most rendeltem azt is.


Ti milyen lakkokat használtok?

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Nagyreni)
2011. febr. 20. 21:36
pár perc múlva kenj rá étolajat. Tuti jó lesz, és a kezednek is használ.
2011. febr. 20. 21:26
Meleg biztos nem jó neki, nekem egy körmös azt mondta attól visszapuhul. Ha van uv lámpád próbáld ki a gel lakkot. Nagyon gyorsan szárad, és ha megkötött uv alatt, nem sérül egyáltalán, plusz még tartós is.
2011. febr. 20. 21:19
nekem akkor szokott ilyen lenni, ha vastagon viszem fel. Próbálj arra figyelni, hogy nagyon vékonyan kend, és ha az első teljesen megszárad, akkor még egyszer, de azt is nagyon vékonyan.
3. 4c07880d46 (válaszként erre: 1. - Nagyreni)
2011. febr. 20. 21:14
Olvastam többször, hogy hideg vízbe kell tenni az ujjaidat, akkor hamarabb megszárad a lakk.
2011. febr. 20. 21:13
Milyen lakkot használsz???
2011. febr. 20. 21:11

Hogy lehet úgy megszárítani a körömlakkot, hogy ne legyen puha még két óra múlva is, hogy pl. ne maradjon benne a törölköző, konyharuha nyoma, ha megtörlöm a kezemet.

Próbálkoztam hajszárítóval, UV lakkal-lámpával, avonos körömlakkszárító spray-vel, de ezek nem váltak be tökéletesen.

Légyszi segítsetek jó ötletekkel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook