Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Körömgomba!! fórum

Körömgomba!! (beszélgetős fórum)


2012. jún. 17. 13:30
Igen,látom,van webáruház,ahonnan lehet rendelni ezeket a termékeket,borsos áron.Te konkrétan melyik krémet használod gombára?
17. Jázmyn (válaszként erre: 16. - 6e1b1425bb)
2012. máj. 29. 12:05
Te is tapasztaltad??
16. 6e1b1425bb (válaszként erre: 14. - Jázmyn)
2012. máj. 28. 09:36
A tengeri só nagyon jó erre.
2012. ápr. 26. 21:57

Én több száz km-re lakom,és ez a nagy távolság sok lehetőségtől megfoszt.

A holt tengeri sót drogériában vettem,azt gondoltam,eredeti.Azt mondod,nem fog hatni a ps-re?Pedig én nagyon reménykedtem benne.

Sok sikert neked a barlangban,és majd beszámolsz a javulásról?

2012. ápr. 26. 13:11
Hozzám nagyon messze van a Sóbarlang,nem tudok odajutni.Viszont a pikkelysömöröm miatt naponta áztatom a kezem,lábam 5-5 percig holt tengeri sós vízben.Szerinted hatni fog a gombára is?És naponta kenem teafa olajjal.Változást még nem látok,de kitartó vagyok.
13. Jázmyn (válaszként erre: 11. - Honeywald)
2012. márc. 10. 09:05

Olvastam róla, nem egyértelmű,hogy ecseteléssel töményen,vagy vízbe cseppentve áztatás céljából kell alkalmazni gombára.

Te már használtad?

12. Jázmyn (válaszként erre: 10. - Mandarin 85)
2012. márc. 10. 09:02
Igen,gondoltam erre is,de hónapokig kell a kezelést folytatni azzal is,és egy vagyonba kerül.De lehet rászánom magam,nincs sok választásom.
2012. márc. 9. 23:15
teafaillóolaj
10. Mandarin 85 (válaszként erre: 9. - Jázmyn)
2012. márc. 9. 23:14
Probáld ki a canespro-t !! szerintem jó!!!
2012. márc. 7. 12:35

Sziasztok!

Sajnos nekem is hasonló gondom van.A bőrgyógyász gyógyszert írt fel,amit 4 hónapig kellene szednem,de 1 hónap után feladtam,mert nagyon félek a következményeitől.Hely kezelésre nem adott semmit,de most teafa olajat tervezek venni áztatás céljából.

A természetgyógyász pedig azt mondta,hogy a gombáknak szerepe van a szervezetben.Elnyomhatjuk őket gyógyszerrel,helyileg,de úgyis visszajönnek...hát,biztató!

A gond nálam is az,hogy már befelé növő,és eléggé fáj.Most természetes növényi cseppekkel próbálkozom,még eredménytelenül,de remélem előbb-utóbb lesz hatása.

8. Mandarin 85 (válaszként erre: 7. - Ailen Zia)
2012. márc. 6. 08:21
Mivel gennyesedett elmentem vissza a patikába!!kaptam rá betadint!!azt mondták amég gennyes kenjem ezzel!! aztán ha le megy a genny akkor pediga canesten plusszal amit a pro mellé kellet venni!!! hát tegnap óta sokat javult már nem olyan érzékeny és azt hiszema genny is lejött .de azért ma még be kenem a betadinnal!!!
7. Ailen Zia (válaszként erre: 6. - Mandarin 85)
2012. márc. 5. 18:06

Lehet az lesz, vagyis arra gondoltam, de nagyon időigényes ez a procedúra.


Nekem nem áztatta annyira fel, hogy olyan könnyen lejöjjön, én nekem nagyon kellett kaparászni.

Amúgy én amikor voltam orvosnál vele, azt mondta, hogy be van nőve a húsba, de lehet hogy gombás is. Én féltem leszedetni mert láttam mit művelnek a körömmel, ezért kezdtem kezelni ami azt hittem tartós javulást hoz, de hát...


Ha már annyira lejött, akkor kend csak a krémmel, hogy mégis ne legyen úgy félbe hagyva a dolog és az úgy már nem is fájdalmas.

6. Mandarin 85 (válaszként erre: 5. - Ailen Zia)
2012. márc. 4. 17:55

Nekem az a durva ,hogy én egyszer kentem be vele és másnap estére tejfehér lett mindkettő

elkezdtem kaparni a kisebbet és megindult éreztem hogy nem fáj ezért le is szedtem.de a nagy az most nagyon fáj .azt nem tudtam igy leszedni hogy meg fogtam és lejött mindenhonnan hanem azt olloval elkezdtem vagdosni .és amég nem éreztem hogy fáj azt leszedtem.de maradt rajta.de most eléggé fáj.most csak aza piros hús van ott.de szabadon hagyom hárha gyógyul,mert ha megint rákenem ezt a canesten az föl lazit megint mindent!! akicsi az csak érzékeny de nem fáj.hát nem tudom mir kéne csinálnod a iéddel.probáld meg előlröl kezdeni.kend be kössd le és kapard.

2012. márc. 4. 15:01

Én is pont így vagyok, kezeltem a canesproval, mindkét nagylábujjamat, meg a bal lábamon a mellette lévőt is. Én is annyira lekapartam a körmön, hogy ott már nem volt és nagyon érzékeny volt. Azután már nem nagyon csináltam vele semmit.

Aztán meg el is kezdett lenőni meg minden, erre egyszer csak pár hónap után megállt a növés és megint elkezdett fájni és sárgulni a tövénél. Amikor meg levágom a végét, annyira fáj, hogy inkább nem is vágom már. Nőni meg alig nő, szinte semmit. Én meg ezzel nem tudom mit kezdjek. Megint neki állt volna gombásodni vagy mi?

2012. márc. 4. 13:04
Szerintem ne piszkáld. Ahogy majd elkezd nőlni alatta az új köröm le fog esni magától. Kenegetni felesleges már.
3. Mandarin 85 (válaszként erre: 2. - Andy0207)
2012. márc. 4. 11:50
Sajnos most azt nem tudom hogy mit csináljak vele!!kenjem tovább vagy mi??és a megmaradt darabokat probáljam ki szedni??bár nem szívesen nyulnék már hozzá mert eléggé fáj!!
2012. márc. 4. 11:07

Szia.

Nem sokat tudok segíteni,de nekem is volt már részem körömgombában. Nekem műköröm után jött ki az egyik ujjamon. Nailner Repair körömgomba elleni stift-el kezeltem kb. 1,5-2 hónapig.

Szép lassan elkezdett eltünni ill. lenőlni. És még a körmöm is megmaradt.

Pár éve viszont a nagylábujjamról nekem is leesett a körmöm vmi oknál fogva,elösször sárrgás volt,aztán lilás,.. leesett de hamar ki is nőlt az új köröm. akkor nem kezeltem semmivel sem. leesett és kész :)

2012. márc. 4. 10:47
Sziasztok gomás a nagylábujjam körme és a mellette lévő kicsi is!! elkezdtem kezelni canespro val.amin megdöbbetem higy 24 ira után miután levettem a tapaszt mindkét körmöm tejfehér lett!!! na 10 perc áztatás után elkzdtem kaparni erre a kisebbik megindult a helyéről. erre én meg fogtam és mindenféle féjdalom nélkül leszedtem!!! egyszerűen lejött egybe az egész .a körömágyakbol is simán kijött!!a másikon (nagylábbujj)szintén probélkoztam és annak is a 95 százalékát leszedtem!!de viszont otta két oldalon és fönt maradt még nem tudtam leszedni!!!Hát most azt kell hogy mindjam hogy baromi csunya mindkettő.rózsszínes pirosos ott ahol eltávolítottam a körmöm!!! légysziadjatok tanácsot most mit csináljak??kenjem tovább?vagy a nagy lábujjamon most mi lesz a kis darabokkal??szedjem le??de az eléggé fáj.nem nagyon tudok hozzá férni se!!fölülrö már csak a "kisholdat" kéne eltábolitanom de nem tudom mert alatta már nincs köröm csaka aza hús vagy mi és eléggé érzeékeny.légyszi írjatok hogy most mit csináljak!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook