Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vane valami jó hatásos módszer körömgombára külsőleg? fórum

Vane valami jó hatásos módszer körömgombára külsőleg? (tudásbázis kérdés)


28. ba9d1cefa0 (válaszként erre: 26. - Ildee14)
2010. aug. 5. 19:09

Azért nem lenne haszontalan előbb egy orvosi vizsgálat, hogy valóban gombás fertőzés, vagy sem.

A porcelán műkörömtől nem lesz gombás a körmöd, a porci anyagától tutti, hogy nem.

2010. aug. 4. 15:06
A legbiztosabb, ha nem járunk "körmös"-höz, hanem magunknak "körmözünk".
2010. febr. 8. 14:36

Sziasztok!

Kézkörömgombával kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Nekem valszeg a porcelános műkörömtől lett. Műköröm már másfél hete nincs fent, de borzalmasan néznek ki a kezeim, szinte az összes körmöm gombás lett -legalábbis én azt hiszem, hogy olyan. Elkezdtem ezüst-kolloidot inni (napi 2x10 ml) és több alkalommal lefújom vele a körmeimet. De még mindig nagyon fájnak az ujjvégeim, berepedtek az ujjbegyeim, viszket is néha, stb. . . kérlek adjatok tanácsot. Ecetes áztatást kéznél is lehet csinálni? Milyen arányban keverjem a vizet az ecettel?

2009. nov. 24. 22:29

Körömgombás körmös Brrr. ez szörnyű, felejtsd el sürgősen. Bár én csak hobby körmös vagyok, de alapvető dolog, hogy fertőtleniti és gombaellenes

folyadékkal kell kezelni a köröm felületét. A gumi,

(mütős) kesztyű használata nagyon ajánlott, pont az

esetleges fertőzések megelőzésére. Egyenlőre légy pozitiv, hátha szerencséd volt és nem kaptad el, de többet ehhez a hölgyhőz biztos nem mennék.

2009. nov. 18. 11:29
Segítségeteket szeretném kérni! Tudja valaki, hogy -hogy terjed át más ember körméről az enyémre a körömgomba!? Pl. ha a körmösömnek gombás a kézkörme, és megcsinálja az én körmeimet, akkor átterjedhet rám? Azt állította, hogy fertőtlenítette a körmeit és én így nem kaphatom el! Tényleg így van ez??? Segítsetek, ha megfertőzött én nem tudom mit csinálok! Köszönöm
23. ba9d1cefa0 (válaszként erre: 22. - E.e.)
2009. szept. 12. 20:35

Biztos jó annak akinek kezdődő körömgombája van, de

nem 1 ember aki használta allergiát kapott e szertől.

22. e.e.
2009. szept. 10. 22:06
nailner 5000 ft.gyógyszertárban kapható, kipróbáltam jó.
2009. szept. 10. 18:57
Egyébként erről a témáról évek óta megy fórum, érdemes bele olvasni aztán mindenki rájön, hogy ez nem egyszerű sajnos.
20. ba9d1cefa0 (válaszként erre: 19. - Kisleány28)
2009. szept. 10. 18:55
Ez lehet a bőr kiszáradása miatt, vagy alergiás reakció. A használati utasitásban nem volt szó ilyesmiről? Egyébként ez nekem uj hol lehet kapni, mert én magyar nyelven nem találtam semmit.???
2009. szept. 10. 13:46

Sziasztok!

Itt a forumon olvastam, hogy néhányan használtátok a Clear Zalt a körömgomba kezelésére.

Én is kiprobáltam és bár a körmeimet kezdi szépen helyre hozni, azt a kellemetlen hatást érzem, hogy kb 1 hónap használat után a lábujjaim közt és a lábujjaim nagyon viszkedtnek!

Tudja valaki hogy miért?

18. emrus (válaszként erre: 12. - Fannas)
2009. ápr. 17. 08:01

Lehet, hogy belsőleg is kellene valamit szedned, el kellene menni bőrgyógyászhoz.

Ha nem akarsz, próbáld meg a grépfruitmag olajat, mármint meginni vízzel, én is azt próbálom, most kezdtem el, még nem tudok eredményről beszámolni.

Egyébként a köröm egy év alatt nől le, teljesen.

2009. ápr. 17. 06:49

Üzletünk 1074. Budapest Szövetség u. 22.

Hétköznap: 1017 óráig tartunk nyitva.

Szerdán 15 óráig.

Postán is küldünk, de a postaköltség 2.500.-Ft/csomag

i.palotai@chello.hu


1950.- az eladási ára+ postaköltség 600.-ft.

perfectnails.szeged@gmail.com

2009. ápr. 17. 06:42

[link]


Ezt böngészd végig, meglesz a válasz...de várj csak, talán nekem még megvan honnan rendeltem.

2009. ápr. 16. 22:42
Sziasztok!Meg tudné valaki mondani hogyan,hol?juthatok hozzá az UNGUIR nevezetü szerhez?Elöre is köszi!
14. gyöngyi (válaszként erre: 9. - Panni62)
2009. febr. 9. 15:46
Patikában, de csak receptre.
13. viragneni (válaszként erre: 12. - Fannas)
2009. febr. 9. 15:37
Anyukámnak volt elég makacs körömgombája és azt ajánlották neki ecetbe vágjon apróra sok fokhagymát és abba ázzon (mármint a fokhagyma) És minden nap vattapamaccsal törölgesse át. Írtó büdös erős szaga van de neki használt. Próba cseresznye......
12. fannas
2009. febr. 9. 15:25
Hát én már teljesen kétségbe vagyok esve... Tényleg mindent kipróbáltam de semmi sem használ. Annyira irigylem, hogy nektek a Nailner használ! Én november óta használom és semmi. Egyre rondább a körmöm, nemhogy javulna. Előtte teafa olajat használtam, aztán tömény ecetet. Egyiknél sincs javulás inkább csak romlik. Most januárban vettem Unguirt, most azt használom, de ettől sem látok semmi változást, csak jó büdös. A körmömet már egészen a húsig levágtam, reszelem a felszínét szóval minden megcsinálok amit ajánlotok. El vagyok keseredve, mert így nem erre a nyárra, de jövő nyárra sem lesz körmöm...
2008. júl. 25. 11:57

sziasztok


nem tudja valaki mitől lehet a megvastagodott köröm? igen van körömgombám de annak lenövése után sem vékony köröm bújik elő. pedig már szinte több mint az egyharmada nőtt le de sajnos az sem rózsaszín hanem inkább ami a köröm ágy után van aza a kis "félhold" olyan színű. vagy ha lenő a második köröm akkor már vékonyabb lesz, és a színe is más lesz ? tudom hogy lehet gyanakodni szív és tüdöbetegségre is, de ennek jeleit másképp nem érzem, de nem is akarom tudni. légyszi valaki írjon

köszi előre is

10. bbeus73 (válaszként erre: 9. - Panni62)
2008. máj. 3. 19:26
Ez engem is érdekelne!!!!!!!!!!
2008. ápr. 29. 20:29

Ha valaki tudja, hogy hol lehet gombásodás elleni körömlakkot kapni azt megkérem, hogy írjon a panni1962@gmail.com e-mail címre.

Előre is köszönöm.

2008. márc. 16. 19:55
fehéredni sorry!
2008. márc. 16. 19:54
nem volt vastag sztem...csak elkezdett a széle heférdeni,majd gennyesedni..majd amikor megpróbáltam megkaparászni,szinte por jött ki a köröm alól.
2008. márc. 16. 19:43

Sziasztok!

Engem is érdekelne bármi a körömgombával kapcsolatban! Sajnos jó pár körmöm vastag s csúnya!

bazis28 neked vastag is volt a körmöd talán?

2008. márc. 14. 19:36
Jók a tapasztalataim a Forever Living Products First nevű készítményével, ami egy spray. Naponta többször is lehet fújni, illetve éjszakára a cipőbe is be lehet spriccelni.
2008. márc. 14. 19:25
Nekem is volt sajnos,elmentem bőrgyógyászhoz és a következő cuccot írta fel(bár asszem recept nélkül is lehet vásárolni)LOCERYL a neve.Ez egy 3 termékből álló csomag.Körömlakk,reszelő,meg valamilyen alkoholos kendő.Nekem bevált rövid időn belül.
2008. márc. 14. 19:18

Sziasztok!


Körömgombára, ha még kezdődő állapotban van, hatásos körömlakkot tud felírni a bőrgyógyász vagy a háziorvos. Ha már jelentősebb méreteket öltött, akkor muszáj belső kezelést alkalmazni, mert az egész szervezetre kiterjedő károsodásokat tud okozni, pl allergiás jelenségeket, makacs gyulladásokat. A belső kezelés kedvelt szere a Diflucan pl, amely mellett azonban alkoholt fogyasztani szigorúan tilos. Egy doboz tartalma általában 4 heti kezelésre alkalmas, heti 1x alkalmazva. Általában többhavi kezelés szükségess.

2008. márc. 14. 19:13
Szerintem ez komoly dolog, én biztos nem hókusz-pókuszolnék, bőrgyógyászhot mennék, állítólag érdemes, mert alattomos, és a többi körmödre is átterjedhet.
2008. márc. 14. 19:05
Vane valami jó hatásos módszer körömgombára külsőleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook