Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Környezetkímélés otthonunkban fórum

Környezetkímélés otthonunkban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Környezetkímélés otthonunkban

2009. júl. 9. 16:47
Olvastam egy cikkben, hogy a háztartási étolaj a lefolyóba öntve, milyen nagymértékben szennyezi a vizet.Tudom, hogy a nagyobb konyhákról díjtalanul elszállítják az elhasznált olajat, de Én hová vihetem? A benzinkutaknál lévő olajgyűjtőbe lehet-e?
2008. szept. 30. 01:13
válogatunk mi is.
2008. ápr. 25. 12:04

csatlakozom:)

szelektálok ezerrel!!!

2008. ápr. 25. 11:58
Mi, itthon a családban szelektíven gyűjtjük a hulladékot, máramit lehet. Pl. papír, ásványvízes flakon, üvegek, fémdobozok, elemek, stb. mind külön vannak, és visszük a begyűjtőhelyekre.
2007. szept. 19. 08:26

Sajnos ez a kultúra nálunk sokak számára ismeretlen.

El se tudom képzelni mi lenne ha nem lennének olyan embere akik vigyáznak a környezetre de még mindig többen vannak azok akik nem vigyázznak.

2007. szept. 18. 22:27

En is es a csaladom is probalunk ugy elni,hogy kimeljunk a kornyezetet.

De siralmasnak talalom azt a mertektelen pocseklast ami ebbe az orszagba (Anglia)megy.A jolet az emberek hatranyara megy...!

Orulet,hogy miket ki nem dobnak ,miket elpocsekolnak,miket nem hasznalnak ujra fel es meg sorolhatnam....

Termeszetesen itt is vannak olyan emberek akik sokat tesznek a kornyezetukert csak az a baj,hogy tul kevesen vannak!

2007. szept. 18. 20:58
Tényleg jó cikk, pontosan azokat gyűjtötte össze, amiket az én családom is megtesz a környezetért. Az viszont sajnálatos, hogy sokan a legtöbb ilyen lehetőségről nem is hallottak, ha meg igen, lusták hozzá.
2007. szept. 18. 12:12
Ez egy nagyon jól összeszedett cikk. Jó lenne így is élnünk.
1. Suhi
2007. aug. 27. 11:12
Világkonferenciák, nemzetközi együttműködések, környezetvédelmi mozgalmak dolgoztak és dolgoznak ki programokat, hogy emberhez méltó környezethez való jogunkat gyakorolhassuk. Ezek a programok, mint ahogy a nevük mutatja nemzetközi összefogás eredményei, azaz nagyban ragadják meg a problémákat.
Mégsem dőlhetünk kényelmesen hátra, inkább nézzünk körül a saját portánkon, mit tehetünk meg mi, hogy óvjuk, kíméljük a környezetünk.

Ugrás a teljes írásra: Környezetkímélés otthonunkban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook