Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kórházi betegként miről beszélgettél? fórum

Kórházi betegként miről beszélgettél? (beszélgetős fórum)


11. komplikáció (válaszként erre: 10. - Badonyimariaeva)
2011. márc. 30. 22:08
:-) köszi a válaszokat!
10. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Komplikáció)
2011. febr. 27. 17:04
Na, ezeket amiket itt felsorolsz, mind kitárgyaltuk.
2011. febr. 27. 16:08
mindenről,ami a mindennapokban felmerül,azt mind kitárgyaltuk mindig
2011. jan. 9. 14:10

Mi is mindenről beszélgettünk, mondhatni "ismerkedős" általános beszédtémák.

Persze arról is, hogy én megkérdeztem, hogy "kell-e fizetni vagyis szoktak-e a dokinak vagy másnak?", de erről a szobatársaim nem akartak beszélni, mondhatni lefmondóan legyintettek, hogy ja itt elvárják az orvosok, hogy kapjanak pénzt. És ehhez képest úgy tűnik, hogy kommunikációs szakemberek azt hiszik és ezt is tanítják az orvosoknak, hogy a betegek (akik közé a kismamákat is besorolják :-( ) maguk szabályozzák a rejtett pénzügyi rendszert azaz a hálapénzeket és ez az egyik kiemelt témájuk a kórházban. Na mindegy, nekem nem ez volt a tapasztalatom.

Pl. mi azt is megbeszéltük, hogy jól néz ki-e a doki, mint pasi? :-))) és igen, politika, unokák,


és, hogy vajon mikor tudunk lemenni a büfébe? (mikor lesz már annyi erőm..) ;-)

7. bcb6de9272 (válaszként erre: 6. - Bcb6de9272)
2011. jan. 4. 18:41
Főleg a dokikkal és nővérekkel beszélgettem, ja és sokszor elbújtam a műtét elől:)
2011. jan. 4. 18:39
Én gyermekkorom egy részét ott töltöttem..én adtam gyermekként a felnőtteknek erőt, humort...11 éves voltam...a műtéteket kivéve minden tuti volt..
2011. jan. 4. 18:38
Én arról, hogy ki mikor mehet haza
2011. jan. 4. 18:14
Én mindenről!Családtagokról,munkáról,iskoláról,betegségekről,a mai világról,mindenről :)))
2011. jan. 4. 18:13
szerintem ott annyi idő van, hogy MINDENRŐL beszél az ember:)) (meg persze amiről a másik is akar)
2011. jan. 4. 18:12

1, orvosokról, nővérekről...

2, betegségekről, gyógyszerekről, szövődményekről

3, családról,

4, politikáról

5, kórházi kosztról és büfé árairól

2011. jan. 4. 18:08

Kedves Idetévedő fórumozók!


Kíváncsi vagyok, hogy ki, miről beszélgetett leginkább, mondjuk első három helyen a kórházban akár betegként, akár kismamaként?

Ugyanis tankönyvek szerint mi "betegként" kizárólag a következőkről szoktunk beszélgetni:

1. a hálapénzről (szabályozva ezzel az "árakat")

2. milyen is az x-y vizsgálat?

3. csodálatos gyógyulásokról és rémtörténetekről

(no meg beavatási szertartásként éljük meg a beavatkozásokat...)


Engem viszont a valóság érdekel. Tényleg ezekről beszélgetünk?

Saját tapasztalatom, hogy a következőkről beszélgettünk betegként:

1. ki hogy került ilyen állapotba?

2. hogyan került pont ide és milyen az orvosa?

3. család - egyébként otthon mivel foglalkozol?

(ja meg persze ami épp történés volt a kórteremben-vagy előtte vagy a szomszédban)


Szóval akinek van kedve írja le...:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook