Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Korai fejlesztő fórum

Korai fejlesztő (beszélgetős fórum)


2010. dec. 15. 19:52
Mi is heti kétszer járunk,gyógytornára és masszázsra.Ahogy korábban is írtam,mi egy hónapja járunk,a mozgásában kisebb fejlődéseket látunk,értelmileg viszont többet fejlődik.Mi néha azt látjuk,hogy van egy időszak,amikor szinte robbanásszerűen lép meg egy lépcsőfokot,aztán ezt követi egy lassúbb időszak.Privátba megírhatod,ha akarod ,hogy ti melyik korai fejlesztőbe jártok:)
2010. dec. 15. 15:03
Mi 32 hónaposak vagyunk. A Dévény módszert mi korábban kezdtük lehet az is számít....nem tudom.Mi heti 2x járunk ti hány alkalommal?Nekünk Dévény torna már nincs csak zeneterápia és gyógypedagógia. Te mit tapasztalsz amúgy? Én megmondom őszintén, hogy egyszer úgy érzem, hogy felesleges, mert más gyereknek is van hasonló problémája , néha pedig nagyon szükségesnek érzem amikor már nem tudom kezelni a gyermekem.Van ilyen tapasztalatod neked?
2010. dec. 15. 14:49

Szia!

Úszásra nem próbáltad még hordani? A víz csodákat tesz. Nekem mindkét gyerkőcöm jár babaúszásra 4 hónapos korától, és imádják. A mozgásfejlődésük a többi játszóteres gyerekhez képest átlag egy-két hónappal fejlettebb. Értsd: korábban másztak föl kötéllétrán, hamarabb kezdtek el járni... Csakis ajánlhatom.

3. pipike27 (válaszként erre: 2. - Taki71)
2010. dec. 15. 10:15

Nálunk a mozgásban van elmaradás,kb.1 hónapja járunk,és kisebb fejlődést látunk mi is.Van Dévény masszázs és gyógypedagógia óra nekünk is,de mi épp fordítva tapasztaljuk a változást,értelmi fejlődése szinte" ugrásszerű ",míg a mozgásbeli lassabb.Ez lehet azért is,mert mi 13 hónaposan kerültünk oda.

Ti mennyi idősek vagytok?

2010. dec. 15. 09:14

Szia

Mi járunk korai fejlesztésre attól függ miben kell fejlődnötök.Például Dévény torna nagyon gyors fejlődést mutat ellentétben gyógypedagógiai fejlesztés lassabban hozza meg gyümölcsét.A terapeutákkal is nagyon jól megvagyunk elégedve.Nektek miért kell járni?Nem vagy megelégedve?

2010. dec. 14. 21:05
Akik jártok kisbabátokkal korai fejlesztésre,írjátok ide miket tapasztaltok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook