Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Könyvelő képzések között mi a különbség? fórum

Könyvelő képzések között mi a különbség? (tudásbázis kérdés)


7. Napsugár8 (válaszként erre: 6. - Flóra76)
2023. márc. 6. 14:05
Jó (lehet) még a banki szak is, ha FI nagyobb városban lakik, ahol több bankfiók is működik. Köztudottan jól fizetnek. :))
6. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 6. 10:20

Vállalkozói szakkal tudsz irodákban elhelyezkedni vagy saját lábra állni, mint könyvviteli szolgáltató.

Ha állami szférában gondolkodsz, oda jobb az államháztartási szak.

2023. márc. 6. 10:09

Én is a Pentánál csinálom.

Amit eddig kellett tanulni az nem volt annyira nehéz, de kell tanulni mert könnyen el lehet csúszni vele.


A korlátozott lehetőségek abból adódnak, hogy nagyon sokan akarnak váltani munkahelyet 10-20 éves tapasztalattal is, és kevesen adnak lehetőséget pályakezdőknek.

Budapest környékén talán egyszerűbb elhelyezkedni vele.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2023. márc. 5. 17:15
Igen, én is ezt néztem és ez tűnik a legjobb választásnak.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 5. 15:41

Ezt tudom ajánlani: [link]

A Számvitel Navigátorral közösen (ők oktatnak, a Penta szervező), online, országosan.

2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 5. 15:09

Jó lenne, ha egy linket fel tudnál tenni esetleg a tantárgyakról, könnyebb lenne a válaszadás.

Ami szakok régebben voltak a mérlegképesen:

- államháztartási szakon

- banki ügyintézői mérlegképes

- ipari-kereskedelmi szak

- mezőgazdasági szak


Én úgy gondolom, most azt nevezik vállalkozási szaknak, ami régebben az ipari-kereskedelmi szak volt

De ez a besorolás régen volt

2023. márc. 5. 14:49

Sziasztok!

Szeretném elvégezni a mérlegképes könyvelői tanfolyamot, az lenne a kérdésem, hogy indul most vállalkozási mérlegképes könyvelői képzés is. Az lenne a kérdésem, hogy ez utóbbival korlátozottabbak a lehetőségeim és inkább végezzem a "sima" mérlegképes könyvelőit?

Segítségeteket előre is nagyon köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook