Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Konyhabútort vennék. Valami jó ötlete van valakinek? fórum

Konyhabútort vennék. Valami jó ötlete van valakinek? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 3. 23:40
köszi, megnézem. Lehet, hogy majd az alapján döntök, hogyha beszéltem velük.
15. szatina111 (válaszként erre: 14. - Zseper888)
2009. aug. 3. 23:38

Szerintem megcsináltatom. Ahogy néztem, nem jövök ki rosszabbul, mintha egy igényeset vennék készen. Azt pedig eldöntöttem, hogy nem állok neki magam megcsinálni.


Ha végül úgy döntesz, hogy csináltatsz, akkor nézd meg a KID Bútor honlapját (kidbutor.hu). Nekem ismerősöm ajánlotta őket és úgy tűnik, ők lesznek a befutók.

14. Zseper888 (válaszként erre: 13. - Szatina111)
2009. aug. 3. 23:31

Nem alaptalan az aggodalmad.Egyszer én is beleestem ebbe a csapdába. Vagyis hasonlóba. Nekem az volt a gond, hogy a kész cuccot ki kellett volna javítani jó pár hónappal később, és persze nem volt olyan anyag, amiből annak idején csináltuk. :(


Most, költözés előtt állok és megint kellene konyhabútor és gondolkodóba estem. Te mire jutottál?

2009. júl. 14. 23:51

Sziasztok. Ha már nem készet veszek, hanem olyat csinálok, amilyet én szeretnék, akkor nem jobb, ha szakemberrel csináltatom? Ő legalább tudja, mit csinál!!! Tartok tőle, hogy ha én esek neki, akkor elszűrom, és a végén sokkal többe lesz. Érdekelne a véleményetek, esetleg tapasztalataitok.


Köszi

12. Tündi7 (válaszként erre: 10. - Drnéni)
2009. febr. 26. 09:47

Én szerintem is ha pontosan leméri az ember akkor nem lessz gond inkább kétszer kell mérni és ez a tervező program nagyon tuti.

Ja és ha ti csináljátok olyan lessz amilyet te szeretnél.Megnéztem az árakat,az obiban már 1295m2van butor anyag ez fehér.de van még fenyő és calvados szinben is.Mi még gondolkoztunk a lakkozott osb lapon is egy fajin fogantyuval az se lehet rossz.

11. csutika100 (válaszként erre: 10. - Drnéni)
2009. febr. 26. 07:00

Ha pontosak a méretek és jól van levágatva nem lehet elrontani, mert az összeállitás adja magát.

Az IKEA tervezővel tervezd meg. A méretet pontosan kell kimérni.

10. drnéni (válaszként erre: 7. - Csutika100)
2009. febr. 25. 14:46
Mi is gondolkodunk ezen, de félek, hogy csúnyán tudjuk megcsinálni. Szerinted?
9. csutika100 (válaszként erre: 8. - Tündi7)
2009. febr. 25. 14:03

Igen, a használtat is elég drágán adják és lehet, hogy a mérete sem jó. A hibáiról nem is szólva.

Tavaly az askoba néztünk egy egyszerü konyhabutort

sem anyagában sem kinézetre nem volt flancos és 68000 ezer volt. elkezdtük számolni, hány m2 lehet az anyag , ha mi csinájuk 25 ezerből ki lehet hozni ugyan azt.

8. Tündi7 (válaszként erre: 7. - Csutika100)
2009. febr. 25. 09:37
Hát mi is ezen gondolkozunk kinéztem eggyet 64000ft de ez most igen sok.ugy beszéltük párommal lehet hogy ö épit nekem egyett :) szétnéztem a vatáren tesz veszen de káosz volt,találtam egy párat de 40000-50000ft és kb 20éves de találtam más jot pl mosogato tálcát 3000ft az viszont megéri ki kell fogni.
2009. febr. 25. 06:04

Ha ügyesek vagytok tervezd meg a méreteket pontosan, vegyél az obi-ban fehér lapot, vágasd le méretre. Veszel hozzá zsanérokat és összerakjátok. Ajtóknak vegyél olyat ami tetszik akár üveg is lehet. Ezeket is méretre vágasd.

A költséged negyed annyiból jön ki.

Nézz meg egy kész bútor hány m2 anyagból van, számold ki a levágatott lapokat és meglátod mennyivel jobban jösz ki.

Én is ezt csinálom, szerintem felesleges belül drága szines lapnak lennie.

2009. febr. 24. 22:47
Használt konyhabútort a tesz-veszen vagy a vaterán lehet venni, szinte csak a szállítást kell megoldani.Érdemes böngészni!Én a minap vettem 51ft-ért egy szép cipős szekrényt:O)
5. Tündi7 (válaszként erre: 3. - Hettikem)
2009. febr. 24. 18:16
Szioka megtaláltam nagyon tetszik holnap neki is látok.
2009. febr. 24. 17:34
ez nagyon jo. az ikea honlapjárol töltöted le??
2009. febr. 24. 17:32
Én ajánlom az IKEA tervezőprogramját,mert adott helyhez könnyebb úgy tervezni,ha szerkezeti elemeket akár 3 D -ben látsz.Én nem onnan vásároltam a bútorom,de náluk terveztem meg.Ingyen letölthető.
2009. febr. 24. 17:31

Keresek használ jó állapotú konyhabútort.

Van valami jó ötlet esetleg ahol találnék??

köszi

2009. febr. 24. 17:30
Konyhabútort venék? Valami jo ötlet vagy van valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook