Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Könnyen tanultatok meg csókolózni? Annak idején, ti tudtatok tanácsot kérni valakitől, hogy hogyan is kellene csinálni? fórum

Könnyen tanultatok meg csókolózni? Annak idején, ti tudtatok tanácsot kérni valakitől, hogy hogyan is kellene csinálni? (beszélgetős fórum)


2023. júl. 7. 15:06
Emlékszem, hogy én is aggódtam amiatt, hogy majd ügyetlen leszek a csókolózásban. Szerettem volna valahogy felkészülni rá. Egy középiskolai nyári táborban beszéltem is erről egy barátnőmmel. Mivel hasonló helyzetben voltunk, az esti bulik előtt, indulásra készen, többször is egymással gyakoroltunk.🤭 KB a 3. alkalom után, már nagyon jól ment.😊
6. Gumicukor√ (válaszként erre: 5. - Alnisa)
2023. júl. 7. 14:47
Igen, szerintem is rengeteg apróságra kellene figyelni, ami csak kb akkor lehetséges, ha már elég tapasztalt vagy. Az sem jó ha te úl heves vagy és az sem ha túl lagymatag. Sokat lehetne róla beszélni.
5. Alnisa (válaszként erre: 4. - Vigyefene)
2023. júl. 4. 13:27
Viccen kívül, csókolóztam olyan pasival, aki a torkomig dugta a nyelvét. Nem volt jó. Már nem fulladás miatt :D, hanem, hogy nem tudtam érvényesülni.
2023. júl. 4. 00:36
Légy óvatos, nem dugjátok be a nyelveteket túl mélyre, mert fulladást okozhat. Talán 14-éves lehettem amikor először kóstoltam bele, a "nemi élet kérdései" foglalkozott vele.
2023. júl. 4. 00:32

Sokan nem tudnak jól csókolni, kérdés h hagyják e magukat tanítani, figyelnek e a másikra. Nincs annál jobb mint amikor elveszel a másik csókjában bárhol bármikor.....


Biztos tanulható, de az az igazi ha ösztönből jön ...

2023. júl. 3. 21:55
Sokat kell gyakorolni.
2023. júl. 3. 15:30
Azt hiszem , hogy a csókolózás fortélyainak megtanulása egyszerre kényes és izgalmas problémája a férfiaknak és a nőknrk egyaránt, hiszen a vonzódás és a szerelem kifejezésének egyik legfontosabb módja, amikor - elöször - megcsókolunk valakit. Ez egy fontos és szerintem meghatározó momentuma is tud lenni egy kapcsolat kezdetének. Vannak, akik a leendő partnerük első csókjából már következtetéseket vonnak le az illető temperamentumára vagy akár szexuális tapasztalatára vonatkozóan. Éppen ezért, talán sokan aggódnak is amiatt, hogy Ők ügyetlenül, sután vagy túl rámenősrn csókolnak. Szerintem sokan vannak, akik úgy érzik magukról, (köztük én is) hogy nekik ez nem megy jól. Szeretnék igazán jól csinálni, de nem elég ügyesek, kifinomultak és érzékiek ezen a téren, illetve fogalmuk sincs, hogyan lehetnének azok. Egy bizonytalan, bátortalan ember vajon hogyan tud megtanulni jól csókolni? Vajon vannak szabályai a csókolózásnak? A kérdés költői, hiszem biztosan vannak szabályok. Igaz, szerintem csak úgynevezett íratlan szabályok vannak. Viszont ennek ellenére, mégis csak jó lenne , ha nem csak homályos elképzeléseink lennének arról, hogy mitöl lesz kellemes és izgató egy csók, hanem konkrét tanácsokat is kaphatnánk hozzáértö emberektöl erre vonatkozóan. Kár, hogy sehol nem lehet tanulni a csók technikáját, pedig a legtöbbünk biztosan szívesen áldozna egy ilyen képzésre időt és energiát, hogy magabiztosabb legyen ezen a téren. Hiszen másképp kell csókot adni az ajkakra, másképp az arcra, fülre, nyakra, vállra. Milyen fantasztikusan jó érzés lenne, ha magabiztosan tudnánk hosszasan, önfeledten csókolózni egy csinos, ápolt, illatos kívánatos mosolygós, kedves partnerrel, aki a felkészültségünknél fogva élvezettel teszi ezt velünk!😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook