Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Konkrét személy bevonzása, vonzás törvényével fórum

Konkrét személy bevonzása, vonzás törvényével (beszélgetős fórum)


6. Solar-Tochter (válaszként erre: 2. - Édua1998)
2019. dec. 24. 18:09
Bár nem tőlem kérdezted, de egyszerűen a gondolat teremtő energiája. A világmindenség legerősebb energiája. Ajánlatos csakis építő jó dolgokra használni. Nagyon sokan használják rosszra is.Valójában mágia.
2019. dec. 24. 18:04
A parkolás mindig működik.
2019. dec. 24. 18:00
Nem javaslom konkrét személy bevonzását. Ugyanis, ha enélkül nem vonzódik hozzád, akkor az erőszak. Nem sülne ki jó belőle. Inkább a hozzád illő személyt vonzd, név és arc nélkül. Gondold át, milyen külső, és belső tulajdonságokra vágysz.Gondolatban felépítheted magadnak, és megkapod.
2019. dec. 23. 19:44

Szia! Ez az a videó:


[link]

2. Édua1998 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 23. 19:34
Bocsi, mi ez a dolog, amit alkalmazol? En nem láttam a filmet
2019. dec. 22. 18:11
Sziasztok! Nemrég láttam a "Titok" című filmet a YouTubeon és mióta alkalmazom egy csomó mindenben segített. Átmentem vizsgán, találtam munkát, eltudtam kezdeni a jogosítványt. Viszont úgy érzem, hogy a tudásom még mindig nem elegendő ahhoz, hogy megfelelően tudjam alkalmazni. Akik hisznek benne és alkalmazzák tudnának nekem tippeket adni? Ti miket szoktatok alkalmazni? Illetve van arra is lehetőség, hogy egy konkrét személyt vonzzak az életembe? Ez sikerült már valakinek? Ha igen, akkor hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook