Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg létezik a konkrét személy bevonzása? fórum

Tényleg létezik a konkrét személy bevonzása? (beszélgetős fórum)


2020. ápr. 13. 16:07
Sziasztok sajna százezer éve nem voltam fönt a Hoxan pedig szerettem és szeretem,csak a vonzás törvényével kapcsolatban akartam egy érdekes dolgot elmesélni.Én igazán 1 éve kattantam rá ezekre a dolgokra,azóta sok könyvet elolvastam,meg előadásokat hallgattam a neten. Az ember úgy van vele,hogy néha hisz benne néha,nem,de nekem ezek alatt a hónapok alatt valóban úgy felgyorsultak a dolgok,hogy vannak olyan események amik szinte percek múlva megtörténnek,de valóban a párkapcsolat az nehezebb tényező.Lehet,hogy valóban azért,mert egy élő,sajár akarattal létező személyt elég nehéz csupán a gondolatokkal manipulálni.Én csak abból indulok ki,hogy mi szétmentünk a férjemmel,most lett volna a válásunk,de a vírus miatt elhalasztották.Szóval ha arra gondolok,hogy pl a férjem hitt volna a vonzás törvényében és engem próbált volna visszahódítani,hát őszintén én nem akarnék visszamenni hozzá.Magyarán ha így nézzük elég esélytelen a dolog ha a másik fél abszolút nem akarja a dolgot.Én ezt így látom.A sztori amit mesélni akartam viszont érdekes.Azt mondják,hogyha te ragaszkodsz egy adott személyhez,de az univerzum ebben nem támogat,előfordulhat viszont,hogy a számodra megfelelő partnert az orrod elé tolja,és amire állítólag figyelni kell,mint ahogy azt már sokan hallhattuk,hogy "vigyázz mit kívánsz". Nekem volt egy pasi az életemben,aki rám állt,szeretett volna velem összejönni.A munkahelyemen ismertük meg egymást.Engem abszolút,úgy mint pár nem érdekelt,de majd egy évig nyúzott,azon kívül,hogy tök jól megértettük egymást,tök jó hullámhosszon voltunk.Aztán egy év után valahogy fordult a kocka,ki tudja miért,de elkezdett érdekelni,csakhogy az ő munkahelyük megszűnt,az a részleg ahol ő volt,így tovább állt.Onnantól kezdve alig tudtam elérni,heteken keresztül ment a dolog,hol írt,hol nem,nagy nehezen talán 3x találkoztunk,de kínkeservesen.Tudjátok hogyan van ez,amit nem érsz el vagy már nem figyelnek annyira rád annál jobban vágysz rá.Nyilván nálam is ez indította be a dolgokat.Azután beleuntam,elegem lett,egyszerűen nem érdekelt a dolog,de előtte én is sokat rimákodtam,hogy őt akarom.Volt,hogy dühömben töröltem őt a közösségi oldalamról.Egyszer még visszajelölt,másodszorra már nem tette.Ezért is próbáltam vonzani,hogy tegye meg.Egyszer dühömben,mert azt olvastam,hogy az univerzum elvileg baromi gyors,nem tétlenkedik.Szóval péntek volt és azon agyaltam,hogy most már rohadt elegem van,azt akarom,most,hogy visszajelöljön az oldalon,most és nem várok tovább.Hétfőn reggel ránéztem a telómra és visszajelölt.Az volt igazán nekem az első döbbenetem. Aztán jött a másik.Én annyira akartam őt és kértem sokszor,hogy nekem ő kell.Ne haragudjatok ezért amit most írni fogok,de amikor az ember bekattan akkor sokkal jobban magával foglalkozik.Szóval azt tudni kell,hogy ennek az embernek volt valakije.Aztán amikor szerettem volna őt nagyon ,semmilyen kritériumokat nem állítottam fel amikor kívántam,amikor elegem lett belőle és jöttem,hogy ez így abszolút nem jó nekem,az utamba sodródott egy másik férfi akivel megismerkedtem,szinte mindenben hasonlít az elsőre,kivétel a kinézet,de a temperamentum,amilyen stílusú,döbbenet volt,és itt jön sajnos,talán a részletezés hiánya,hogy mint kiderült,hogy természetesen "ő" is házas.Na paffff.Kész voltam. Akkor kezdtem el azon gondolkodni,hogy talán legközelebb kicsit részleteznem kéne,hogy mit is akarok pontosan.Azóte nekem így lett motorom,hogy begurultam,hogy nincsen és azt mondtam az egyik hónapba,hogy "nem érdekel hogyan,de én akarok egy motort és kész!".Abban az időbe ismerkedtem meg az edzőteremben egy csajjal aki hasonló kaliberű mint én és bukósisakkal jött be a terembe.Baromi jól összehaverkodtunk,tökre örült,hogy végre talált egy hasonló kaliberű csajt.Szó szót követet és kiderült,hogy van egy motorja amit igazán nem eladni akar,mert a szívéhez nőtt,legszívesebben olyan helyre adná ahol tudja,hogy jó helye lenne,természetesen kaptam az alkalmon,hogy engem érdekelne így potom pénzért a jövő hónapban lett egy motorom.Hát nem röviden csak ezt akartam megosztani veletek.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - _Berry_)
2020. ápr. 5. 09:33
Igen-igen! Pont erről beszélek, hogy ne én támadjam le, hanem hadd döntse el ő hogy kezdeményez-e. De azért egy pici sugallat, biztatás-olyan női praktika, amit a férfiak nemigen vesznek észre-nem árzana 😆
13. Nena87
2020. ápr. 5. 08:02
Szerintem lehetséges. :) :) :) De a puszta gondolat azért nem épp elegendő.
12. _Berry_ (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 5. 02:40
Ha úgy próbálod bevonzani, hogy közben a döntést rábízod a szabad akaratára, akkor lehet, hogy sikerülhet. Meg nem rózsaszín és lila ködökre koncentrálni, hanem, hogy milyen jó lenne újra egyszerűen csak beszélgetni. Aztán ha az bejön, akkor onnan lehet bármi...
11. Guruljka (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 5. 01:14

Valami olyasmin gondolkodom, hogy "véletlenül" felhívod, mert "mást akartál", beleköszönsz a telefonba, hogy jó napot kívánok, az xy ügyben keresem... mire a pasas belszól, hogy nem ő az. Te erre közölheted, hogy jaaaaj bocs, nem akartalak zavarni.

Ezzel átengeded neki a terepet, mert így már vagy mond valamit, vagy nem, de nagyobb az esélye, ogy elmenti a számodat. Aztán, ha tényleg vannak apró hátsó gondolatai, már felhívhat. (Ha meg esetleg mégis van valakije, nem okoztál problémát.)

10. Perla del Mar (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 5. 00:59
Én próbáltam is alkalmazni, de nekem sose sikerült. Max úgymind negatív irányba vagyis, amitől félsz az bekövetkezik. Ez az egy szinte mindig bejön sajnos, de a pozitív dolgok szinte soha. Pedig vizualizálom is , érzem is , hogy sikerült és még sem jön be.
2020. ápr. 4. 23:37
Viszont ötleteket tudnátok adni, hogy mivel hivjam fel magamra a figyelmet anélkül, hogy tolakodónak tűnnék?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2020. ápr. 4. 23:36

Azért tettem fel a kérdést, mert én is kételkedek.

Tele van a net ezekkel a dolgokkal, meg értem is hogy vonzás törvénye, és amire a legtöbbet gondolunk meg blabla.

De hogy egy adott személy tudatára avagy tudatalattijátra hatással legyek...hát...

2020. ápr. 4. 23:34
Vannak meglepő dolgok az életben, de gondolat erejével bevonzani valakit... hát eléggé sci-fi :-)
2020. ápr. 4. 22:33
Szerintem nem.
5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 4. 21:47
Kívánom, hogy sikerüljön! :D
2020. ápr. 4. 21:24
Természezesen a legjobbat szeretném neki is.
2020. ápr. 4. 21:16
Akármit is szeretnél bevonzani, azt mindig tedd hozzá, hogy "az történjen, ami minden érintett számára a legjobb".
2020. ápr. 4. 21:15
Tényleg
2020. ápr. 4. 20:49

Hosszú ideje szingli vagyok. Voltak próbálkozásaim de egynél se éreztem azt a bizonyost, úgyhogy le is zártam a dolgokat. Vagy csak nem voltam még kész egy komoly kapcsolatra, csuda tudja...

De egy ideje ugy érzem, szeretnék társat. Na nem olyan sülve-főve együtt meg összeköltözős fazonban, csak...hogy legyen aki átölel, akivel éjszakába nyúlóan lehet beszélgetni, akivel együtt főzőcskézünk vagy fészert épitünk...

A lényeg ami lényeg...az utóbbi napokban többször megjelent az álmaimban egy férfi. Anno vagy 20 évvel ezelőtt volt egy kis kalandunk, ő odavolt értem, de másfelé tartottak az útjaink. Beszéltem egy kötetlen ügyben vele pár szót telefonon (sose szoktunk), és azóta nem tudom kiverni a fejemből. Tudom hogy ő is szingli.

Azon agyalok, hogy vajon véletlenül sodorta e a sors? De persze véletlenek nincsenek...

Jó lenne még beszélgetni vele, de nem szeretnék én kezdeményezni, ne tűnjön már úgy hogy én futok utána.

De akkor mi módon tudnék a látókörébe kerülni? Gondolatban próbálom bevonzani, de ez mennyire hatásos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook