Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Költözés - Nyugat-Dunántúl - munka fórum

Költözés - Nyugat-Dunántúl - munka (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. Szamó (válaszként erre: 1. - Andika751)
2012. máj. 19. 07:38

SZia!


Mi is most indulunk neki a "nagy útnak" :)))

Sopron, Szombathely van szóban. 2 hét múlva megyek én, aztán ha stabil a meló, akkor jönnek a fiúk is utánam.


Én szépségiparban dolgozok (körmös), a párom jelenleg autóiparban ténykedik.


Nem lesz könnyű, 2 kisfiunk van. De meg kell próbálni, mert itt egyre rosszabb minden (BORSOD!)........

8. Zamila (válaszként erre: 2. - Andika751)
2012. máj. 19. 07:27
Mi úgy indultunk,hogy a páromnak már volt kint munkája,egy ideig kint alvós volt,aztán amikor találtunk albérletet,felmondtam a munkahelyemen,teherautót béreltünk,és költöztünk,egy hétvégi napom,a párom ezután már az albiból járt dolgozni,ez tavaly nyáron volt.Ijesztő a költözés,én nagyon féltem tőle,de nem bántam meg.
2012. máj. 19. 07:23
Előbb munka lehetőséget kellene nézni :)
2012. máj. 19. 07:22
Kezdéshez legalább egyikőtöknek munka+albérlet.
2012. máj. 19. 07:21
Mi Békés megyéből jöttünk ide (Győr) 8 éve. Mérlegképes könyvelőivel el tudsz helyezkedni. Most nyílik egy nagyobb szálloda az Eto parknál, ott is érdemes érdeklődni. Párodnak az építőipar itt is húzós, válság rendesen hazavágta. De sokan járnak ki Bécsbe dolgozni, persze ha van valami német nyelvtudás, ha nincs, akkor pedig érdemes tanulni.
2012. máj. 19. 07:17

Szia!

Bár mi Veszprém megyeiek vagyunk, de párom munkát keres, ezért rengeteg hirdetést megnéztem már állás ügyben, s elképedve láttam, h mennyi helyre keresnek dolgozót. Párom mondja is mindig, h miért nem az építőiparban kezdett, mert annyi munka van. Tehát párod szerintem jó esélyekkel indul. Könyvelőt meg erre felénk keresnek sokat(Veszprém- Székesfehérvár), de az meg nektek messze lesz szerintem, de tuti találsz majd magadnak munkát így is. Legalábbis kívánom, h sikerüljön. :)


Remélem tudtam segíteni egy kicsit. Szép napot!

2012. máj. 19. 07:14
Mi az alföldről költöztünk Vas megyébe,határszélére.Két gyerekkel.Szerintem munkát nézzetek előbb,aztán költözzetek.Onnan,mint ahogy innen is,ahol mi élünk,érdemes Ausztriába járni dolgozni.
2012. máj. 19. 06:59

még annyit, hogy én diplomás vagyok, szálloda-vendéglátó-turizmus szakon végeztem 12 éve, de jelenleg évek óta könyvelő vagyok (közszférában), mérlegképesem is meg van.

Az eredeti szakmámban nem kapok erre munkát,pedig nagyon szívesen végezném azt!!!

A férjemnek évekig vállalkozása volt, építőipar, azért hagyta ott 9- éve a munkahelyét, mert annyi maszek megrendelése volt, hogy nem győzte, most meg semmi, ami volt cég itt, az is megszűnt.


Nagyon nehéz az elindulás, de aki arra él, vagy átélt már hasonló helyzetet, hogyan lehet egyáltalán elindulni?

2012. máj. 19. 06:55

Sziasztok!



Segítséget szeretnék kérni tőletek, nagyon úgy néz ki, hogy el kell költöznünk onnan, ahol lakunk, mert egyszerűen nincs munka (Békés megye),nyugat-dunántúlra gondotunk (Győr-Moson-Sopron megye környékére), két kisgyerekkel mennénk, tanácsot kérek, aki már átment hasonló helyzeten, vagy aki arra fele él, hogyan kezdjünk neki?


Milyen lehetőségek vannak ott?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook