Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Költözés Magyarországon? fórum

Költözés Magyarországon? (beszélgetős fórum)


14. Idhikai (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2020. febr. 17. 14:17

Pécsen hétvégén csak az Árkád van teli, amúgy nincs mozgás. De valóban szép. Van egyetem, sok a fiatal.


Kaposvárt nem javaslom. Szép kis város, tántalán még fejlődést is mutat építészetileg, de kihalt, és nem csak hétvégén. Nincs pénz = nincs szórakozás. Van egyetem, de csütörtökön hazautaznak a hallgatók, nem maradnak a városban.

2020. febr. 16. 22:54

Köszönöm az eddigi válaszokat.❤️

Egyébként gondolkoztam a szállodai munkán, de mivel vállalkozó vagyok, szívesebben nyitnék saját szalont.

Esetleg Balaton északi oldalán járatos valaki? Pl. Tapolca?

2020. febr. 16. 16:05
Igen költöznék, vissza Bp-re. nem szeretek itt lakni.
2020. febr. 16. 15:58
Zalakaros, Hévíz a munkád miatt király lenne. A lakások viszont nem olcsók.
10. Csalános (válaszként erre: 1. - Töpszli)
2020. febr. 16. 15:50
Ha fokozni lehet a lábápolást és masszőr is leszel,talán egy wellness szállodában kellene elhelyezkedned. Ott a vendégek sem utcáról csak betévedtek, hanem aki befizetett egy kis kikapcsolódásra. Mennyire akarsz szórakozni? Mozi, színház, bárok, vagy egy-egy alkalommal elutazol nagyobb városokba. Különben, Sopron, Veszprém, Szombathely, inne akár Grázba is átjárhatsz.
9. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2020. febr. 16. 13:59
Pécs. ❤️
2020. febr. 16. 13:55
Veszprém, nagyon szép, hangulatos város. Rengeteg diák, szuper könyvtár, színházak. Szeretem :-)
2020. febr. 16. 13:31
Ha valaha más városba költöznék Magyarországon, az csak Szeged, vagy Pécs lehetne. Pezseg az élet, dübörög a kultúra mindkettőben, gyönyörű városrészei vannak.
2020. febr. 16. 13:27
Közbiztonság jónak mondható. Sokszor gyalogoltam éjszaka haza, soha nem ért atrocitás.
2020. febr. 16. 13:26

Nagykanizsa szórakozási lehetősége hétköznap és hétvégén kilőve. Kivéve ha szereted a mulatóst, mert csak abból állnak a szórakozóhelyek. Én ezért sem jártam az utóbbi 8 évben.

Remek fesztiválok vannak viszont.


Vásárlási lehetőség, sok kiülős hely nyáron, jó éttermek vannak. :)

4. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2020. febr. 16. 13:24

Én nagykanizsai vagyok. 31 évet éltem ott. Ott is születtem. :)


Igen, Nagykanizsán fillérekért lehet venni nagyon patent ingatlanokat, de a munkalehetősêg egyenlő a nullával.

2020. febr. 16. 13:21
Barátaim élnek Nagykanizsán, szeretik. A srác Pestről költözött oda.
2020. febr. 16. 13:13
Sopron, Győr, Bp.
2020. febr. 16. 13:03
Sziasztok! Jelenleg lábápoló vagyok valamint masszőrnek tanulok. Ezekkel a képesítésekkel hol érdemes elhelyezkedni Magyaro.-on? Gyerekem, párom nincs egyelőre, tehát nem egy eldugott tanya érdekel. Ingatlant vennék, de horror árak vannak a nagyobb városokba... Ti melyik megyében/városban/településen éltek? Miért szeretitek? Miért nem? Közbiztonság mennyire jó? Szórakozási, vásárlási lehetőségek esetleg? Minden érdekel, kérlek segítsetek! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook