Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nokia 7373 telefonnál hogy lehet inaktívvá tenni a füllhallgató ikonját? fórum

Nokia 7373 telefonnál hogy lehet inaktívvá tenni a füllhallgató ikonját? (tudásbázis kérdés)

6. deta11 (válaszként erre: 5. - Bexsza)
2010. aug. 1. 09:57

Szió,


igen, próbálltam, de a füllhallgatónál nincs olyan lehetőség hogy kikapcsol. Alapértelmezett Üzemmódot lehet csak állítani, azt próbáltam változtatni, de arra sem reagált. :-(

5. Bexsza (válaszként erre: 1. - Deta11)
2010. júl. 31. 21:32

Szia!


Menü > Beállítások > Tartozékok menüpont-ban próbáltad már átállítani?

4. deta11 (válaszként erre: 2. - Access)
2010. júl. 31. 20:16
De hát épp ez a probléma, hogy be sem dugtam semmit és nincs is nálam a füllhallgató
2010. júl. 31. 20:15

Sziasztok,


tudna nekem please valaki segíteni? Kislányom elnyomott valamit a telefonomon és most a kijelzőn kint van a füllhallgató ikonja és ezért hívásnál is úgy viselkedik a telefon,mintha a füllhallgató be lenne dugva, ergo nem csörög, ha hívok valakit, csak ha átállítom hangszóróra.

A füllhallgató nincs nálam, szóval azzal nem tudok próbálkozni, hogy bedugom és kihúzom.

A készüléket kikapcsoltam már és újra bekapcsoltam, de az ikon még így is ott van!

Gyári beállítás visszaállítását is megcsináltam, aminek köszönhetően minden elállítódott :-(, de az ikon akkor is maradt! :-(

Légyszi, ha van valaki hozzáértő itt, segítsen.

2010. júl. 31. 20:14
Ki kell húzni és akkor el fog tűnni az ikon.
2010. júl. 31. 20:11
Nokia 7373 telefonnál hogy lehet inaktívvá tenni a füllhallgató ikonját?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook