Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok ajánlani tényleg jó kollagént? fórum

Tudtok ajánlani tényleg jó kollagént? (beszélgetős fórum)


20. Főnix3 (válaszként erre: 17. - 55Judit)
2023. jún. 14. 11:09

Szia!

Fantasztikus!

Engem is érdekelne,hogy melyiket szeded. :)

2023. jún. 14. 11:06

Sziasztok.

Sok jót olvastam erről a csodaszerről, lehet ezt forró vízben is oldani? Pl.kávéban.

18. ariana75 (válaszként erre: 17. - 55Judit)
2023. jún. 14. 09:56
melyik márka Kollagén I+II.jét szedted? köszi előre is a választ!!!
2022. aug. 5. 18:57
Szóval tavaly szeptember óta iszom a kollagénemet, a keddi csontsűrűség vizsgálaton nem hittem a szemenek. 0.9-et javult az értékem. Majdnem 1 egészet!!!! 10 éve akartak gyógyszerrel megetetni, nem szedtem, inkább kisérleteztem magamon. Hihetetlen boldog vagyok, a következő mérésre megint javítok 1 egészet. Vagy többet is!😀 Persze nem csak a kollagén segít. Táplálkozás, életmód...
2022. ápr. 13. 17:11
Nálam abszolút favorit a Fittprotein Collagen C+Q10. Vannak további kollagénjeik, de azokat nem próbáltam. A bőrömnek és ízületeimnek nagyon jó.
2022. jan. 9. 10:27
Én a Manker félét iszom. 10.000 mg kollagén és hyaluron is van benne. Sok baba hajam lett és az álkapcsom sem kattog már mióta iszom. Több íz van, most a karácsonyi ízeket iszom kávéba. Így plusz édesités sem kell. Szerintem ár érték arányban jók!
14. 55Judit (válaszként erre: 12. - 55Judit)
2021. okt. 19. 09:43
Már több mint 1 hónapja fogyasztom. Hihetetlen hogy nem fáj semmim. A térdem, forgóm teljesen rendbejött. 66 éves vagyok. :)
13. rita63
2021. okt. 19. 09:34
A GAL marhakollagén porát szedi testvérem. Megszüntette az Achilles ín fájdalmát, nagyon meglepődött. Én is szedni kezdtem (kocogni szoktam, meg munkám is igénybe veszi a térdemet), a reggeli tejeskávéba keverek el egy evőkanállal.
2021. szept. 26. 08:36

Én nem rég kezdtem fogyasztani a Kollagén I.+II. komplex-et. Ez előtt zselatint fogyasztottam.Az új kollagénem tartalmaz marha és hal peptideket és csirkeporc kivonatot.

Míg a zselatint használtam, nem voltam teljesen megelégedve és már utáltam is bárhogy készítettem el. De hatásos az is. Viszont a mostanival semmi baj nincsen, és szerteágazóbb a hatása is.


A fenti kérdésre válaszolva igen, én ezt ajánlom.

2020. szept. 9. 14:57

Marke: Alpha Foods


Collagen mit Elastin und Hyaluronsäure | Kollagen Hydrolysat Peptide Type I, II und III | Ohne Zusatzstoffe | Geschmacksneutral | 450 Gramm


Most en ezt kezdtem el szedni.

Egy keves forro vizben oldom fel (igy fix, hogy az egesz feloldodik), es hütöhideg narancslevet öntök ra.

Elvileg iztelen, siman vizzel probaltam, ugy nem sikerült meginnom. De igy narancslével tenyleg semmit nem erzek

2020. szept. 9. 10:01

Köszi mindenkinek!

Végül vettem a Nutriversum félét, likvidet és kapszulát is, a boltjukban lehetett SZÉP kártyával fizetni :) Kipróbálom milyen, aztán megírom majd a tapasztalatokat ha valakit érdekel.

9. michelle.r (válaszként erre: 7. - Epresturmix)
2020. szept. 8. 21:10
Rettenet íze van, a hatóanyag tartalma megegyezik a pont a felébe kerülő PureGold kollagénnel.
8. alinka01 (válaszként erre: 7. - Epresturmix)
2020. szept. 8. 19:47
Nem vagyok a BioCo reklámembere, de az általam használt két készítményükben többszörös mennyiségű a hatóanyag, mint az Intesetesben.
2020. szept. 8. 19:33
Állítólag az Intensetes nagyon patent cucc.
2020. szept. 8. 19:29
Én már egy jó ideje a BioCo Kollagén Tripla és a Hialuronsav Forte tablettáját szedem együtt. Eredetileg a kissé megkopott csípőízületem "olajozására" kezdtem szedni őket, majd azt vettem észre, hogy a bőröm állapotán is feltűnően javítanak.
2020. szept. 8. 19:11
Pure Gold - rengeteg jót olvastam róla. Mind az öt ízből vettem, a zöldalmás és a málnás elképesztően finom. Az ananász is, de nem szeretem, a limonádé kicsit mű, a mangó átlagos.
4. Dóri_123 (válaszként erre: 3. - Globus)
2020. szept. 8. 10:38
Köszönöm, megnézem :)
3. globus (válaszként erre: 2. - Globus)
2020. szept. 8. 09:45
2. globus (válaszként erre: 1. - Dóri_123)
2020. szept. 8. 09:44
Nutriversum kollagénről írnak jókat Krémmánián. Vettem, de még nem kezdtem el, mert egyéb gyógyszereket is szedek. Kb. 2-3 hét múlva indítom.
2020. szept. 8. 09:40

Sziasztok,


Tudtok ajánlani TÉNYLEG jó kollagént? Első sorban a hajam és a bőröm miatt szedném.

Eddig szedtem Lifetilteset, az elején láttam változást, de aztán hamar megállt :(


Köszönöm előre is :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook