Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angol tanuláshoz tudtok ajánlani Budapesten magántanárt vagy olyan sulit ahol tényleg használható tudáshoz segítenek hozzá? fórum

Angol tanuláshoz tudtok ajánlani Budapesten magántanárt vagy olyan sulit ahol tényleg használható tudáshoz segítenek hozzá? (tudásbázis kérdés)


3. e25707f07b (válaszként erre: 2. - Jennai)
2013. szept. 29. 14:54
Szia én nem a nyelv vizsgára hajtok hanem a tényleg használható nyelvtudásra ezért is nehéz megtalálni a megfelelő tanárt:-(
2013. szept. 29. 14:06
Nyelvvizsgát szeretnél, vagy tényleg szeretnél angolul merni megszólalni és tudni is beszélni. Én anyanyelvi tanárral tanultam, de ő konkrét nyelvvizsgára nem készít fel, nincsenek feladatai, ha beszélni szeretnél megtanulni nem hungrisül (magyarul kigondolod a mondatokat és fejben elkezded fordítgatni-leszarabb, vagy magyaros szófordulatokat próbálsz lefordítani angolra- legröhejesebb) akkor tudnám ajánlani. Tudod, van aki nyelvvizsgázott, de mondjuk mégsem mer belekezdeni elmagyarázni az Örsön, hogy miként juthat el John a Délibe BKV-val :) Vagy ha beadja az önéletrajzát egy munkahelyre az ember és ott (mivel követelmény volt, hogy a jelölt legalább középfokú szinten tudjon angolul kommunikálni) átvált az interjúztató/felvételiztető angolra, hogy ellenőrizze a jelölt/jelentkező angol tudásának szintjét, minőségét akkor a nyelvvizsga ellenére mégis röhejes, kisiskolás szintet tud produkálni. Lássuk be, akinek C tip. nyelvvizsgája van Mo-on, azokból kevesen tudnak megszólalni angolul úgy, hogy az emberből ne törjön elő a röhögés.
2013. szept. 29. 13:48
Angol tanuláshoz tudtok ajánlani Bp.en magántanárt vagy olyan sulit ahol tényleg használható tudáshoz segitenek hozzá..?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook