Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldöksérv, meg tudom úszni a műtét nélkül? fórum

Köldöksérv, meg tudom úszni a műtét nélkül? (beszélgetős fórum)


11. pimpi3
2021. nov. 15. 10:39
Sziasztok! Én voltam köldöksérvel korházba,műtöböl küldtek haza :( Mivel kövér vagyok mem mert az altatóorvos elaltatni!Viszont most 2 hete nagyon faj a csípőm ,a lábaim ès a hasam,méhem is! Szerintetek ez a fájdalom lehet a sérvtől? Valameikőtöknek volt kizáródás?
2021. okt. 28. 15:22
Kösz szépen minden tanácsot és észrevételt.
9. libikóka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 28. 15:19
Hát ahogy kinéznek a dolgok, most nem is aktuális.Vigyázz magadra:))
2021. okt. 28. 15:18
Ki ne záródjon! Akkor sürgősségi. Amúgy el lehet vele élni.
7. levarosbukta (válaszként erre: 3. - Dafke)
2021. okt. 28. 11:55
Hálóval is kiújul. Szedem össze bátorságomat egy újabb műtétre. brrrrrr
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Libikóka)
2021. okt. 28. 11:52
Igen, gondoltam ha lecseng a járvány, megmutatom egy sebésznek. Mivel nincs különösebb panaszom, pár hónapot biztosan lehet vele várni, megkaptam mind a 3 oltást, de nem szeretnék most kórházba kerülni.
5. libikóka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 28. 11:46

Igen gondoltam:))Ki nem?

Mégis orvos döntse el hogy kell e.Lehet hogy most még pikkpakk menne később már ha jobban kijön,,,de ,,te döntessz.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2021. okt. 28. 11:25
Nem kényelmetlen az életem, irodai munka, és otthon sem kell megszakadnom. Tulajdonképpen félek a műtéttől.
2021. okt. 28. 11:25
Szerintem nem. De mielőtt megműtteted magad, nézz utána a lehetőségeknek. Nekem epigastriális sérvem van (hasfali), már egyszer műtöttek, de hülye voltam, nem néztem utána, és háló nélkül csinálták. Ki is újult. Szóval: ne akard megúszni, és kérj hálót.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 28. 11:20
Lehet,,nem tudom.Kérdés: érdemes???
2021. okt. 28. 11:19

Panaszom nincs, de úgy látszik, köldök sérvem van, kb 10 éve. Nagyanyámnak is volt, ő sérvkötőt használt. Nem szoktam emelgetni, nehéz fizikaimunkát végezni, túlsúlyos sem vagyok.

Szerintetek meg tudom úszni műtét nélkül ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook