Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kölcsönös vonzalom, kölcsönösen béna felek fórum

Kölcsönös vonzalom, kölcsönösen béna felek (beszélgetős fórum)


2022. dec. 11. 19:18
Négy éve vagyok így egy nővel.Sokat beszélgetünk, néha naponta,máskor meg írogatunk, nyáron strandra jártunk.Volt amikor megmondta, hogy nem vagyok az esete, de ebben mégsem biztos és tovább hívogatott.Aztán nekem nem volt kedvem kapcsolathoz de azért mégis írogattam.És így röpült el a 4 röpke év.
2022. dec. 6. 12:19
Kimondtad: kölcsönösen béna felek
7. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 5. 10:42
Kb.14 évesen.
2022. dec. 5. 10:40
Nem volt ilyen, ha valakik igazán tetszenek egymásnak nincs olyan hogy ne jöjjönek össze.
2022. dec. 5. 08:22
Volt egy hasonló, de akkor még tinik voltunk. Mondjuk valószínűleg nem volt túl erős ez a vonzalom, így nem is lett belőle semmi. De nem is baj, mert akivel meg tényleg elsöprő volt a vonzalom, ott nem volt helye félreértéseknek és elbénázásoknak.
4. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 5. 04:35
Ez a múlt. Tanultál belőle? Bátrabb leszel a jövőben?
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 5. 04:28
Nincs.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 19:57
Nekem nincs
2022. dec. 4. 19:44

Volt már veletek olyan, hogy kölcsönösen vonzódtatok valakivel egymáshoz, de annyira bénák voltatok, hogy sosem jött össze semmi? Tehát, mikor az egyik kezdeményezett volna, akkor a másiknak nem volt alkalmas és fordítva, vagy ha valamelyik fél kezdeményezett is, az annyira béna volt, hogy inkább nevetséges helyzett lett belőle, ilyesmik.

Nekem volt egy srác, aki évekig tetszett, több, mint valószínű, hogy én is neki. De mindketten gyávák voltunk, ha pedig össze is szedtük magunkat, az katasztrofálisan sült el.

Nektek van ilyen sztoritok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook