Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elég egy jól működő kapcsolathoz a kölcsönös vonzalom? fórum

Elég egy jól működő kapcsolathoz a kölcsönös vonzalom? (beszélgetős fórum)


2022. ápr. 27. 04:50
Ha téged zavar a kicsapongása, nem. Vagy abban bízol, hogy megváltozik?
13. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 26. 22:41

Ha a külső vonzalomra gondolsz, az nem elég.

Belül is passzolnotok kell. Kívül-belül.

12. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 26. 22:17
Annyit vàratod szegényt, hogy már felesleges...
11. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 26. 21:52

Messenger előtt is volt élet, voltak kapcsolatok, szerelmek, randevúk, boldogságok, viták, szakítások, házasságok, köttettek házasságok, születtek gyerekek, stb.

Elmondta, hogy tetszel neki, és azt várta, hogy randira hívd.

De te már leírod, és elkönyveled ribinek, csak mert neked nem írogat, de szerinted másnak igen.


Furcsa ez a hozzáállás. Akarod egyáltalán, vagy megijedtél a lehetőségtől?

10. sanyinak (válaszként erre: 7. - Bichi)
2022. ápr. 26. 21:35
Én sem értem, hogy mit agyal ezen, ahelyett, hogy cselekedne.
9. gabbbicica (válaszként erre: 4. - Csicsi25)
2022. ápr. 26. 20:29
Ugyanezt mondom, hogy en se irtam egyszer se pasinak, ha még csak ismerkedtunk.
8. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 26. 20:00
Azt várod, hogy ő írogasson? 🙄 Megemberelhetnéd magad. Ha ennyien akarják, ezzel a hozzáállással semmi esélyed. Randi megvolt? Mire vársz???
7. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 26. 19:58
Ha nem írtad volna oda, hogy 34 vagy, azt hittem volna, hogy 14. Ha már most megijedtél a lánytól/nőtől, akkor kár ezen agyalni...
2022. ápr. 26. 19:51
Semmi értelme teóriákat gyártani. Egy normális emberrel néhány randi után fel lehet hozni, hogy amúgy te komoly kapcsolatot keresel. Ha ő nem, akkor meg is oldódott.
5. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 26. 19:51

Messengert cseréltetek?

És akkor most te az övét használod? 😁


Egyébként, ha ennyit dilemmázol ahelyett, hogy belecsapnál a lecsóba, szerintem hagyd a fenébe az egészet! 🙃

4. Csicsi25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 26. 19:50
Az, hogy ő nem jelentkezik, nem jelent semmit. Én mindig azt mondom, a pasi keressen ha hiányzom neki, én ugyan rá nem írok. Elképzelhető, hogy ő is azt várja, hogy te jelentkezz? Ha ráírsz, válaszol vagy sokat kell várni a válaszára?
3. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 26. 19:49
Randizz vele pàrszor, érezd jól magad, utàna is ràérsz komoly baràtnőt keresni.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 26. 19:37
Vágjál bele, élvezd ameddig lehet.
2022. ápr. 26. 19:35

Van a konditeremben egy lány akit már elég régóta ismerek. Mostanában a köszönèsen kívül kicsit mélyebb kommunikációt sikerült kialakítanunk.

Mint kiderült hónapok óta tetszem neki, és azt várta, hogy randira hívjam.


Ennek tökre megörültem, de kicsit tartok is ettől az egésztől. Egy pasik által körberajongott, dekoratív, kicsapongó lányról van szó, én pedig 32 évesen már komolyabb célokra keresek barátnőt.

Nem vagyok biztos benne hogy érdemes -e egyáltalán belekezdeni. Persze lehet túlreagálom, és hagynom kéne hogy a dolgok kiforrják magukat.


Azóta messengert is cseréltünk. Ami zavar, hogy kb ha Én nem írok egy egész nap lepöröghet anélkül hogy Ő írna, pedig elérhető 0-24 -ben. Kicsit tartok tőle hogy talàn max csak egy fellángolás ez nála, és a termen kívül megvannak a megszokott pasik akikkel Ő társalog. Ekkor már nem vagyok olyan érdekes.


Vajon érdekes lenne belevágni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook