Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Napi 3 kilométer kocogással lehet valamennyit fogyni? fórum

Napi 3 kilométer kocogással lehet valamennyit fogyni? (tudásbázis kérdés)


11. Wiri
2011. febr. 1. 10:58
Én is futni szoktam egy héten négyszer,olyan 5 km-t,amiben gyaloglás is van,mert nem bírom végigfutni.Én nagyon szeretem,és tényleg lehet tőle fogyni,persze a kajára figyelni kell.Mellette pilatesezni szoktam,ami remekül megnyújt,átmozgat és formál is.Szóval hajrá!
2011. jan. 31. 07:10
A legjobb mozgásforma.Csak egy jó cipő kell hozzá és hajrá! Kitartást!:)
2011. jan. 31. 06:53
Lehet fogyni. Az étrendre is oda figyelve.
2011. jan. 31. 06:30

Minden nap ne fuss, ahogy már mondták előttem, minden másnap az OK.

A futás nem csak centikben látszik, az sokkal látványosabb, mint egyéb mozgás:)

2011. jan. 31. 06:18
Igen, lehet vele fogyni, centikben, ha nem tömöd tele magad. De kilóban csakis akkor, ha visszafogod az étkezést.
2011. jan. 31. 05:49

Az étkezés sokkal inkább hozzájárul az eredményes fogyáshoz, mint a mozgás, az pedig a végképp eredményes, ha mindkettő jelen van.

"Nem ér" naponta 3 km-ert futni, de rengeteget enni, odafigyelni az étkezésre és 3 km-ert futni viszont "ér" :)

2011. jan. 31. 00:49
Sok fehérjebevitel, és lefekvés előtt pár órával már igyekszem nem enni. Persze van, hogy jobban odafigyelek erre, mostanában kicsit lazábban kezelem az étkezést..
2011. jan. 31. 00:48
Hogyan táplálkozol?
2011. jan. 31. 00:45

Szia! Lehet, persze az a legjobb, ha folyamatosan növeled a távot! Nem baj, ha váltogatod a futást és a gyaloglást. Én is ezt csinálom, hasonló távval, mint Te.


Viszont nagyon fontos, hogy ne minden nap kocogj!! Ez csak túlhajszolja a szervezeted, és több kárt okozol, mint amennyi hasznot. Az ideális, ha egy nap futás-egy nap pihenés (vagy másfajta mozgás) van.

2011. jan. 31. 00:42
Néha megvan az 6 kilométer is, de a fele gyaloglas, mert kifulladok
2011. jan. 31. 00:41
Napi 3 kilométer kocogással lehet valamennyit fogyni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook