Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kiwi sun szolárium hálózatnál próbálta valaki az UVmentes barnító permetet? fórum

Kiwi sun szolárium hálózatnál próbálta valaki az UVmentes barnító permetet? (beszélgetős fórum)


6. pinkyke (válaszként erre: 4. - Lizoka)
2010. febr. 16. 13:13
nem annyira profi csak nagyobb a füstje mint a lángja. két fajta van a kabinos és a kézi gép én az utóbbival dolgoztam, de igyekeztem mindenkit lebeszélni. főleg szegény menyasszonyokat akik azt hitték tök jó mert nem fog így a ruha se lesz olyan, ez addig igaz amíg el nem kezdesz izzadni. ( és ugyebár azt a ruhából semmivel nem szeded ki ) úgyhogy meg kellett volna venni szegénynek. mi ezt kipróbáltuk fehér színű fehérneművel és hát inkább ne mondjam ,hogy nézet ki :D
5. Veronika27 (válaszként erre: 3. - Enikő27)
2010. febr. 16. 13:09
A barnító permet nem ártalmas, a bőrbe nem hatol be, csak a felszínen hat. Évtizedek óta használják...
4. lizoka (válaszként erre: 2. - Pinkyke)
2010. febr. 16. 12:59
szia!én is ettől félek,hogy foltosan kopik.de gondoltam ez valami profi dolog és nem olyan mint az otthoni barnító krémek.köszi.
2010. febr. 16. 12:56
Szia! Szerintem maga a szolárium nem jó dolog! Én is jártam pár hónapot még 2006-ban, de már nem fogok, mert öregíti a bőrt, bőrrákot is kaphat az ember, ami több év, akár 10-20-30 év múlva jelentkezik stb... Hiába hírdetik, hogy ilyen-olyan permet, nem ártalmas stb... de sajnos az! Ez tény!
2. pinkyke (válaszként erre: 1. - Lizoka)
2010. febr. 16. 11:25
szia! én szoliba dolgoztam nálunk is volt ilyen én marhára ellenzem, mert csúnya nagyon. főleg amikor elkezd kopni és a fehér ruhákat megfogja
2010. febr. 16. 11:22
sajnos nagyon leégős bőrü vagyok akár szoliba akár napra megyek.a tv-ben láttam ezt a barnitó permetet.állítólag 10 naponta kell ismételni és természetes barnaságot biztosít.próbálta már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook