Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kivel szokott ilyen lenni? fórum

Kivel szokott ilyen lenni? (beszélgetős fórum)


márc. 26. 02:24
tokeletes kapvsolatot ne varj se felesefedtol,se mastol.a jelek szerint a megcsalason gondolkozol!bonyodalom!
23. Sirga (válaszként erre: 19. - Loch ness)
márc. 15. 17:10

Ugyanerre gondoltam.

Illetve még egy ötlet merült fel bennem: vannak közös programok? Egy kis lopott idő a feleségeddel? Csak kettesben, a gyerek nélkül. Tapasztalatom szerint sok házasságot felőröl, hogy már nem töltenek együtt párként időt, csak szülőként. Így ellaposodik a házasság. Ne hagyd! :)

22. loch ness (válaszként erre: 20. - Halacskaaaa)
márc. 15. 16:41
Épp elég baj, hogy aki fórumot ír ki, annak arra kell számítania, hogy ítélkeznek felette. Mi jogon ítélkezik egyik ember a másik felett? A fórumkiíró választ, esetleg tanácsot vár, nem ítélkezést. Mivel anonim módon tett fel kérdést, a családi szennyest sem teregette ki. És te ki vagy, hogy meghatározod, ki az, aki indíthat vagy olvashat fórumot?
21. andilaci (válaszként erre: 20. - Halacskaaaa)
márc. 15. 16:27
👍🏻
20. Halacskaaaa (válaszként erre: 17. - K-né Zsóka)
márc. 15. 15:48
Te pedig az Igazság Bajnokaként pálcát törsz mindenki felett, aki így vagy úgy, de véleményt alkotott. Aki fórumként kiír bármit, az számíthat rá, h ítélkezni fognak felette. Akinek ez nem tetszik, az ne írja ki a családi szennyest sehová, illetve ne olvasson fórumokat.
19. loch ness (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 15. 14:52
Ha jól érzékelem, nem látsz távlatot az életedben, olyan célt, ami miatt érdemes napról napra élni az életet és örülni neki. Érdemes lenne leülni és elgondolkodni, mi az, ami igazán hiányzik, mi lendítene tovább, és ha lehet, változtatni. Pl. munkát váltani, ha az jobban érdekelne. Próbálj meg a feleségeddel beszélgetni, akár erről, akár másról; lehet, hogy ő is magányosnak érzi magát, és arra vár, hogy újra megoszd vele az életedet, gondolataidat, mint az elején. Mert gondolom, kezdetben így volt, azért házasodtatok össze. Próbáld meg, lehet, hogy kellemes meglepetés ér :) És még fordulhatsz esetleg mentálhigiénés segítő szakemberhez, aki segít neked abban, hogy felismerd, mi a gond és változtatni tudj rajta. Szóval sok sikert, remélem, mielőbb rendbejössz!
18. tulipán*** (válaszként erre: 17. - K-né Zsóka)
márc. 15. 12:16
Így van! Egyet értek.
márc. 15. 11:50
Te jó ég! Ennyi rosszindulatú nőt egy helyen! Tehát ha nő írja, akkor oké, mert szegénynek mennyi gondja-baja van. Ha egy férfi érzi úgy, hogy monoton, egyhangú, sivár az élete, akkor biztos egy rohadék és megcsalni készül az asszonyt. Nagyon jó, hogy egy emberként pálcát tör fölötte mindenki.
16. Amaunet (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 15. 08:41
Nem tudod hány évesen nősültél meg?
15. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 15. 08:32
Unatkozol, nincs más baj veled. Van munkád? Hobbid? Háztartás otthon rendben? Gyerek nem köt le?
14. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 15. 08:31
Puhány vagy. Nőj fel!
márc. 15. 08:20
Jajajj! Ha volna időm, sajnálnálak. Az energiáidat inkább a családra fordíthatnád!
12. 55Judit (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 15. 07:30
Asszed??? 👍
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Amaunet)
márc. 15. 07:27
Erre annyit mondok, hogy elvagyunk egymásnak mindig máshogy egyszer így egyszer úgy
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Amaunet)
márc. 15. 07:26
Asszem 26 vagy 27
márc. 15. 00:41
sok pasi tekinget ki a hazassagabol,mert azt hiszik a masik fuje zoldebb!
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 14. 22:47
Hány évesen nősöltél meg? Szereted a feleséged?
7. birebora (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
márc. 14. 22:14

Én is úgy értelmeztem először.

Hogy mennyi puhapöcs pasi van.

6. birebora (válaszként erre: 3. - Halacskaaaa)
márc. 14. 22:13
Igazad lehet:)
márc. 14. 22:13
Szegény fejed, majd ha ráérek sajnállak:)
4. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Halacskaaaa)
márc. 14. 22:07
De érdekes én ahogy olvastam azt hittem a nő írja, aki otthon van a gyerekkel és vágyik rá hogy legyenek csajos programomjai is. De újra olvasva valószínűleg neked van igazad.
márc. 14. 21:55
Jaaaaaj, hát végül csak kibújt a szög a zsákból. Apuci csalni készül és kell az önigazolás. Mert hát ugye milyen nehéz neki.
márc. 14. 21:19
Meg mintha néha már valahogy nem érdekel a saját egészségügyi állapotom se valamikor oda figyelek rá valamikor nem
márc. 14. 21:17

Néha mintha teljesen bizonytalan lennék magammal kapcsolatban is meg az életemmel valamikor tudok magamnak válaszokat adni a kérdéseimre ha felteszem valamikor nem.

Meg néha mintha teljesen olyan tanácstalan (?) lennék? Ez kicsit olyan bizonytalan számomra meg mintha az életem egy körforgás lenne vissza jutok egy olyan pontra ahol már voltam és néha nem tudom mik ezek. Meg valamikor olyan nehezen bírom ezt az életet is házas ember vagyok kisgyerekkel de valahogy akkor is néha mintha teljesen magányos lennék a házasságomba olykor mintha lányok társaságára vágynék és ilyenkor még mások csak azt furcsálják, hogy házas emberként miért beszélek más nőkkel. És olyankor mivan néha kell egy kis változás meg más emberek társasága. Csak akkor is nekem olyan nehéz ez az egész lét meg minden. Nem tudom, hogy valaki van-e vagy volt e ilyen helyzetben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook