Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismamák, és akik most (2013) tervezik a teherbeesést fórum

Kismamák, és akik most (2013) tervezik a teherbeesést (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
13400. 0082e49979 (válaszként erre: 13399. - Tbt0801)
2014. okt. 29. 13:45
Ennek örülök, hidd el előbb vagy utóbb de jönni fog a baba.
13399. tbt0801
2014. okt. 29. 13:11

Sziasztok! Brigi23 csak kémkedni jött hogy máshol lejárasson

A missed ab csoportban is csuda dolgokat írt rólam. A babás klubról pedig privát üzenetben írt olyat hogy azt mondom ilyen ember véleménye nem érdekel.

Bocsánat ha ma reggel túlságosan érzékenyen reagáltam. Aki rendszeresen jár ide tudja hogy min mentünk keresztül.


Esetleg lehetne vagy zárttá tenni a fórumot, hogy mások ne járjanak így vagy egy zárt klubot létrehozni! Mit szóltok?

Akik itt vannak azok úgy érzem megértőek!


Egyébként ma is talán egy fokkal jobban vagyok :)

13398. 0082e49979 (válaszként erre: 13397. - Tbt0801)
2014. okt. 29. 07:47
Lányok; mindenkinek vannak érzései inkább adja ki magából, mert ha bent marad annak nem lesz jó vége. A terhesség egy olyan téma ami minket nőket eléggé nehezen érint, főleg ha az angyalka várat magára. Senki felett nem törhetünk pálcát mert még nem tudjuk, nem-e leszünk olyan szituációban mint ő. Ezért azt javaslom inkább támogassuk egymást. Természetesen a véleményünket elmondhatjuk hisz ez a fórum azért van, viszont ahogy már mondtam kényes témáról beszélünk; ezért legyünk a másikkal is megértőbb.
13397. tbt0801
2014. okt. 29. 04:26

Ja igen, és azt is tudom, hogy idővel jobb lesz, mert tegnap már tudtam olyan dolgok között is pakolni, ahová hétfőn még nézni sem tudtam ...


A gyerekeim pedig kedvesek is próbálnak lenni, s ez a tragédia elkezdte Náluk a békés együtt játszást, amire nagyon büszke vagyok, mert még picik. A lányom pedig elkezdett mondatokban beszélni, mert kis ügyes!


Azt hittem hogy ez olyan oldal, ahol ki lehet írni az embernek az érzéseit, s senki sem fog felette pálcát törni. Nem biztos, hogy mindenki rózsaszín felhőben lát mindig mindent, akárhány vetélése is volt!

13396. tbt0801 (válaszként erre: 13394. - Brigi23)
2014. okt. 29. 04:22

Szia!+ Szerintem 2 álmatlan éjszaka, s egy éjjeli műtét után ne várja el Tőlem azt senki sem, hogy olyan legyek, mint voltam. S igen is idegesített, hogy folyamatosan hisztiznek, mert így vezették le a feszültséget, hogy nem voltam itthon. Tudom, hogy Nekik is nehéz.

Tanárnő vagyok, megyek az Állatkertbe, a szó szoros értelmében. 8. kerületi szakiskola, a város minden részéről azok járnak, akik egyáltalán nem akarnak semmit sem az élettől. S igen is nem vagyok lojális velük szemben, mert nincsen céljuk. Az egyik főnököm fogalmazta meg, hogy Nekünk nem kell az Állatkerti pedagógus nyílt nap, mert minden nap ott vagyunk. Erről ennyit. Tudom, hogy gépként fogom a munkám elvégezni, s azt is tudom, hogy a vezetőség ezért semmit sem fog szólni!

13395. Panka88 (válaszként erre: 13393. - Tbt0801)
2014. okt. 28. 21:35
Mint ahogy mindenki megérdemelné, aki szeretne kisbabát :)
13394. brigi23 (válaszként erre: 13392. - Tbt0801)
2014. okt. 28. 21:21

Ne haragudj tbt nem megkaptad a leoltást de a gyerekeidről írtál , hogy idegesítenek stb...


Igen nekem volt 4 miss abom és dsoha de soha nem idegesített a gyermekeim viselkedése pedig nem tanárnő vagyok!!!

16 hetes ikerterhességet szültem meg otthon és a fiaim végig erőt adtak...


Ez nem leoltás volt hanem próbáltuk kicsit gatyába rázni az érzéseidet..de köszi hogy te ily módon lejáratod azt a csapatot..pedig hidd el nagyon jó társaság..nekem 4szer erőt adtak...


De akkor utálj mindenkit magad körül..szép estét :)

13393. tbt0801 (válaszként erre: 13390. - Panka88)
2014. okt. 28. 21:09

Meg is érdemelnéd!

Szurkolok hogy sikerüljön s szeptemberben már babázhass!

13392. tbt0801
2014. okt. 28. 21:07

Juju! Én Húsvétra legkésőbb :). Karácsonyt nem tudom, majd 20án beszéljük meg a dokimmal a részleteket. Ha lehet Én már decemberben próbálkoznék. Jó lenne jövő október 25 én férjem szulinapján szülni vagy már egészséges babával babázni vagy nagyon terhesnek lenni! Ez az álmom!

Sokan mondják hogy ilyenkor könnyebb teherbe esni, de én inkább minden viusgálatot megcsinálnék, amivel tudjuk követni a peteérést!


Azt hiszem ez az a fórum, ahol otthon érzem magam, missed ab-on megkaptam hogy túl feketén látom a világot

.. a műtét másnapján ! Aki ilyenkor pozitív az előtt le a kalappal!

Képzeljétek a védőnő kijön a héten beszélgetni, ezen meglepődtem, nem tudom mi lesz de örülök neki! Apa addig elviszi a nagyokat :)

13391. 0082e49979
2014. okt. 28. 20:55
Lányok tudom, hogy mindenkihez jönni fog az angyalka; csak nagyon nagyon erősen hinni kell benne és is ezt teszem.
13390. Panka88 (válaszként erre: 13389. - Juju)
2014. okt. 28. 20:16
Én is pozi tesztet kértem karácsonyra :)
13389. juju (válaszként erre: 13382. - Tbt0801)
2014. okt. 28. 20:07

sziasztok!

szia tbt!

Az én álmom egy karácsonyi pozitív teszt! Nekem is van már 2 gyerkőcöm,a nagyobbik előtt volt egy vetélésem 6 hetesen,2001 március végén,utána májusban megjött,júniusban pedig pozitívat teszteltem.tudom,hogy sokan azt mondják,várni kell 3 hónapot,de mások meg azt mondják,sokan könnyebben teherbe esnek rögtön a vetélés után.nálam semmi gond nem volt! most azt mondta a dokim,hogy teljesen kitisztultam,épnek lát mindent uh-n.holnapután lesz 4 hete,hogy műtöttek,lassan meg fog jönni.a következő hónapot még biztosan kivárjuk,közben dokihoz is be vagyok jelentve,aztán mindent bele.én úgy vagyok vele,hogy minél hamarabb babázni szeretnék,már csak a korom miatt sem akarok várni,34 leszek jövő hónapban.

egyébként körülöttem is babát vár mindenki,többek között az öcséméknél is jön a baba februárban,ami fájó számomra,hogy az öcsém barátnője nem tudja letenni a cigit,a gyümit nem eszi meg,zöldséget sem.gyakorlatilag semmit nem tesz a baba egészségéért.bezzeg én megtennék mindent!!! mégis én vetéltem el,nem ő! vannak az életben ilyen igazságtalan dolgok.múlt héten voltunk anyuéknál,öcsémék is ott voltak,a kezembe nyomták a 4D-s uh felvételt,hogy meg kell néznem. azt hittem,a szívem szakad meg!!! szóval én még ott tartok,hogy igenis fáj,ha kismamát látok!!!

de hiszek abban,hogy nekünk is sikerül,és jövőre egészséges kisbabánk lesz mindannyiunknak!

13388. tbt0801 (válaszként erre: 13385. - Madine)
2014. okt. 28. 19:19

Szia!

Én is ezt mondom a hőmérőzésre, hogy nem, nem és nem. Én uh-s ovuláció figyelésre akarok menni, s ha megint leállt a peteérésem akkor Én akarom kérni a stimulációt!


Brigi, megértelek, tudom, hogy nagyon nehéz, teljes mértékben együtt érzek Veled! Akkor vágj bele, ha úgy érzed, hogy készen állsz rá. Én azt érzem, hogy mielőbb szeretném a saját babámat dajkálni, s ezért akarok mindent megtenni, amit csak lehet. De ez Én vagyok!

13387. 52140acbc1
2014. okt. 28. 18:16

Én most nem tudok erről az egészről beszélni. Szinte nincs nap, hogy valaki ismerős be ne jelentse, hogy babája lesz, pozitív a tesztje, megtudta a baba nevét, stb. Senki ne értsen félre, nem sajnálom tőlük, örülök a boldogságjuknak, kívánom, hogy minden rendben legyen, de ezeket fáj olvasni, hallani, mert az lebeg bennem, hogy én miért nem élhetem ezt meg, nekem miért vannak problémák, miért nem marad meg, miért nem vagyok képes kihordani egy babát? Csődként élem, haragszom a világra, magamra és nem tudom mikor jutok túl rajta.

A minden napokban mosolygok, csinálom a dolgaim, dolgozok és igyekszem nem kimutatni, mekkora fájdalom van a lelkemben.

13386. Panka88 (válaszként erre: 13385. - Madine)
2014. okt. 28. 17:47

Bizony nem adjuk fel :) Az egyet jelentene azzal, hogy feladod az álmaidat, a vágyaidat, megfosztasz magadtól olyan élményeket, amiket máshogy nem tudnál megszerezni :)


Menni kell, tenni érte (kinek könnyebb, kinek nehezebb). sajna nekem nem a könnyebbik utat írták meg :) De még így is cselekszem, írom a naplómat, hogy majd egyszer mindenki okulhasson :)


Amúgy pont a 18. napon vagyok, várható az ovu, remélem, hogy lesz is :)

Sibettivel én tartom a kapcsolatot, már nem laknak Magyarországon, új életet kezdtek, de még ők is várják a kisbabájukat :)


Egy ideje nem jártam erre, így most szeretném elmondani, mennyire sajnálom a Lányokat :/ Kitartás nektek!

13385. Madine
2014. okt. 28. 17:36

Vagyunk még néhányan... Panka, én és én még nem adtam fel, hogy Siebetti is visszatér egyszer.


Ne görcsölj - ezt a legkönnyebb mondani. Általában azok mondják, akiknek 1-2 hónap alatt összejön a bébi. Hát köszi! Én már nem számolom a hónapokat se, de az egy évet már betöltöttem, a kicsim pedig 1 hónapos lenne, ha nem vetéltem volna el januárban. Ha valaki akkor én aztán nem görcsölök. Sőt... Nekem most kifejezetten nehéz lenne visszaállni a reggeli hőmérőzésre, ovuláció figyelésre. Rgyszerűen nincs energiám. Így csak szép csendben várok, hátha jön a csoda. Jönni fog, a múltkor is álmodtam a babámmal, most is előttem van az arca és érzem a kis hasának a melegét, ahogy a karomon feküdt. Jönni fog, csak nem tudom még mikor.


Legyetek kitartóak. Erősnek nem kell lenni, sírni kell, ha ideje van, reménykedni, ha éppen lehet. Éljétek meg a rossz érzéseket is, mert az is rengeteget segít. Minden el fog szépen rendeződni!

13384. pidiko (válaszként erre: 13377. - GKriszta82)
2014. okt. 28. 17:22
Itt van 37.héten uh ami főleg az áramlást nézi de megmérte a doki a babát is és súlyt is mondott már 3249g a nővére ennyivel született. Ma voltunk megint nst-n is de nem lett jó megint így azt mondta a doki 2naponta ismétlés a jövő héten meg lehet már befektetnek.
13383. 0082e49979 (válaszként erre: 13382. - Tbt0801)
2014. okt. 28. 11:16
Pontosan ezt kívánom mindenkinek egy épp egészséges kis babát.:)
13382. tbt0801 (válaszként erre: 13381. - 0082e49979)
2014. okt. 28. 07:49

Szia!


Ezt a fájdalmat csak azok tudják átérezni, akik átélték. A ne görcsölj rá kifejezésnek pedig szerintem nincsen értelme, aki akar babát, az már rögtön elkezd izgulni is, hogy vajon az adott hónapban sikerül-e.

Majd után izgul, hogy ha sikerült, csak minden rendben legyen.


Igen, talán az írás jó, jó kiírni magunkból a történteket. Jó egy közösséghez tartozni, kik hasonló gonddal, bajjal küzdenek, mint mi, tudjuk támogatni a másikat, hogy fel tudjon állni, tovább tudjon lépni hónapról hónapra. Többen vannak itt a csoportban, kik még a tavalyi év során csatlakoztak, akkor gyors terhesség, vetélés, s azóta már pocakosak vagy babáznak is.


Én személy szerint abban bízom, hogy ezek után már csak jó jöhet, s legközelebb mi is happy endes történettel jelentkezünk, ugye Brigi és juju?


Szép napot mindenkinek!

13381. 0082e49979
2014. okt. 28. 07:26

Sziasztok!

Végig olvastam a fórumot. Az első dolog amit szeretnék mondani, az hogy sajnálom ami veletek történt. Egy nő számára ez egy olyan csapás amit csak olyan ember tud átérezni aki ezen keresztül ment. Azon csodálkozom, hogy még van lelki erőtök írni. Tegnap este óta bugyog bennem a sírás és ahogy elolvastam el is sírtam magam. Annyian próbálkozunk és annyi mindent megteszünk (orvostól orvosig járunk, aggódunk; gyógyszeres kezeléseket alkalmazunk, gyógyteákat iszunk és a testünk minden rezdülésére oda figyelünk). Arra várunk, hogy a terhességi teszten két vonal legyen és ha nem akkor minden egyes hónap egy egy csalódásként élünk meg. Majd nem tudom, hogy honnan de erőt merítünk és haladunk tovább. Mikor végre valahára pozitív lesz a teszt és utána a baba elmegy akkor csak az űr maradhat. A párom mindig azt mondja nem baj megyünk tovább még van következő hónap. Nem tudom akik azt mondják, ne görcsölj rá; vajon ők ennyi minden keresztül mentek; vajon ők tudják milyen érzés? Mert én tudom milyen érzés olyan után vágyni amit még nem kaptál meg és a hónapok csak múlnak és múlnak.

13380. IzaHold
2014. okt. 27. 21:19

Hát igen...most elgondolkozva, lehet, hogy nem tudják azt sem biztosan mondani az uh alapján? Meg a mekóniumos magzatvizet sem látják biztosan? Pl. engem megijesztettek, amikor szültem, persze csak egy kérdés volt, és egy visszakérdezéssel tisztázódott is az ijedségem...de megkérdezték, amikor szültem, hogy az uh-n nem mondtak olyat, hogy mekóniumos a víz..mondom nem,miért kellett volna. Mondták, hogy nem, csak most már az volt. Aztán utána megkérdeztem a szülésznőt és mondta, hogy ilyenkor már gyakran az, mert sok baba belekakil a vízbe a szülés alatt, főleg, akinél nem reped meg a burok.

Nem tudom miért vették ki, de akinél indokolt, akár hetente is csinálnak uh-t,mint pl a kolléganőmnek.

13379. GKriszta82 (válaszként erre: 13378. - IzaHold)
2014. okt. 27. 20:48
Ja értem, akkor biztos azért, ezt nem raktam össze. Ha igy belegondolok inkább ne kelljen, de pl a lepény érettségének megvizsgálása miatt butaságnak tartom, hogy kivették. Honnan tudják így megállapítani, hogy ïgy a vége felé nem érett-e már túl?
13378. IzaHold (válaszként erre: 13377. - GKriszta82)
2014. okt. 27. 18:14
Nekem erre azt mondta a doki, hogy csak indokolt esetben csinálnak, és nekem annyira jó eddig minden, hogy valószínűleg nem lesz. Hát ez a jobbik verzió, de azért én is szeretném még látni egyszer..:) Az nst-k miatt csinálják szerintem az Ildikónak, vagy a császár lehetősége miatt, mert a kolléganőmnek is azért nézték hetente.
13377. GKriszta82 (válaszként erre: 13366. - Pidiko)
2014. okt. 27. 14:01

Ez Neked a 4. Uh lesz? A 38. heti?

Nekem azt mondtak, hogy kivettek a protokolból, és nem csinalnak, de nyugodtabb lennek, ha mégis volna.

Szép nevet valasztottatok, az utolsó háromban nekünk is benne volt, de vegül Dóra maradt a valasztott név.

13376. GKriszta82 (válaszként erre: 13366. - Pidiko)
2014. okt. 27. 13:56

De jó, en is töltöm szombaton. Hétvegén voltam nst-n, rendben volt, és a doki szerint mar mehetek a valasztott kórhazamba szülni, nem kell PIC központ. Szóval VÉGRE FELKELHETEK!!!

Úgy tűnik ez a 37. hét a koraszüléses határvonalra tényleg nem a betöltöttre, hanem a megkezdettre vonatkozik, szóval igazad volt a múltkor.

Szombaton voltunk pizzázni /szigorúan diétás a terhességi cukorbetegsegem miatt - de fini volt/, meg jatszóházazni! Olyan, mintha a börtönbôl engedtek volna ki. Azért meg sokat pihenek nem megy úgy a mozgás, de vasárnap pl. takarítottam is! Igaz csak "light"-osan, de tök jó volt. :-)

13375. GKriszta82
2014. okt. 27. 13:48

Brigi, tbt, juju, nagyon sajnalom a történteket, tudom mit jelent elveszteni egy babát, ráadásul megszülni, majd a műtét... Otthon meg úgy tenni, mintha misem történt volna...

Ki kell tartani, és megerősíteni a kapcsolataitokat a párjaitokkal, majd újra róbalkozni, amikor itt az ideje.

Jó lett volna, ha hárman együtt tudjátok végigvinni a terhességeket, de a termeszet akarta így, ez ellen úgysem lehet mit tenni.

Erősnek kell lenni, és ne mondjatok le róla, egyszer össze fog jönni!

13374. Madine
2014. okt. 27. 13:17
Lányok, segítsetek hátha valaki járt már îgy... Egész hétvégén húzott a hasam meg a derekam. Tegnap, tegnapelőtt mértem hőt, szépen esett lefele. Reggel már nagyon görcdöltem, iszonyúan fájt a hasam, vettem be Advilt, az elmulasztotta, de azóta se jött meg. :((( mi lehet ez?
13373. 52140acbc1
2014. okt. 27. 10:46
Gyors testi lelki felépülést kívánok Tbt!
13372. juju
2014. okt. 27. 05:14

Sziasztok!

Tbt,mielőbbi gyógyulást kívánok!

Nekem a műtét a kislányom névnapján volt. Műtét után jöttem haza ünnepelni,a pici lány nagyon izgatott volt,és persze semmit nem tudott arról,hogy anyát néhány órával az ajándékozása előtt műtötték.

Én holnap lennék 11 hetes.

13371. tbt0801
2014. okt. 26. 21:51

Sziasztok!

Túl vagyok a műtéten. Ömlött a vérem s nagyon görcsöltem úgyhogy nem tudtak reggelig várni. Ügyeletes doktornő műtött, állítólag ilyen miatt nem hívják be az orvost.


Hihetetlen de lelkileg jobb így hogy nincsen bennem a halott gyerekem.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook