Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányt szeretnénk ismét fórum

Kislányt szeretnénk ismét (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
3. mimmo33 (válaszként erre: 2. - B73e24f31f)
2011. márc. 3. 07:22

:(

Bal lábbal keltél?!Én nem olvastam sehol, hogy bármi áron kislány legyen, de ha nem az akkor ledobják a Taigetoszról...Miért nem választhatná meg a nemét?!Nem speciális beavatkozásról van szó, csak egy kis hókusz-pókusz. Van akinek sikerül, van akinek nem;)

2011. márc. 3. 07:17
És ha fiú lesz, örökbe adjátok?
2011. márc. 3. 07:08

Sziasztok!

Van már két gyerekem egy lány és egy fiú és a férjemmel úgy döntöttünk bevállalunk egy harmadikat. Már 10 hónapja szedem a gyógyszereket amiket az előző két gyereknél is kellett mert anélkül nincs peteérésem. Nagyon vágyunk még egy lányra. Olvastam már sok mindent,hogy milyen praktikák vannak, de engem konkrétan egy érdekelne: A Czeizel Endre féle hüvelysavasítás.

Van már aki próbálta és bejött? Ez annyit tesz,hogy mivel a lány spermák a savas közeget szeretik a hüvelyt savasítani kell aktus előtt kevés ecetes-vizes keverékkel. Van olyan akinek sikerült így a lány?


Kérem kíméljenek akik azzal jönnek,hogy mindegy csak gyerek legyen és egészséges!

Köszi ha segítettek.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook